Skocz do zawartości

TimeLapse - Scorpions Liga24


Rekomendowane odpowiedzi

Yo! Skasowałeś już screeny? To nie słaba jakość screenów tylko przeogromna domyślna kompresja renderu.

Skopiuj mencoder.exe do folderu który ma się złożyć na film i odpal przez konsolę:

mencoder.exe "mf://*.png" -mf fps=30 -o output.avi -ovc xvid -xvidencopts bitrate=9999999

Oczywiście pierw musisz przenieść się w konsoli do tego folderu, albo zrobić shift+click na folderze ze screenami i wybrać "Otwórz wiersz poleceń tutaj". No i nie zapomnij zmienić argumenty fps i rozszerzenie plików.

Poprawa jakości jest nieporównywalna.

 

Edit:

A łączenie nagrania z muzyką:

mencoder.exe output.avi -o output_so.avi -ovc copy -oac mp3lame -audiofile GMC.wav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skasowałem jeszcze, jest 2GB screenów ale one faktycznie niektóre takie są (jpg) no ale na filmie faktycznie gorzej wyglądają :P

Następnym razem pokombinuję z tym.

A dobra już wiem, bitrate był za mały w After Efects bo montowałem 2 filmy z 2 folderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale również kwestia użytego kodeka, bo filmy które będą zbyt ciężkie lub niekompatybilne będą automatycznie przetwarzane na gorzej wyglądający format. Na YT jest pełni filmików jakie ustawienia wybierać dla najlepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak da się łączyć. Od tego jest zakładka "PIP" czyli Picture In Picture. Ja swego czasu napisałem program w GM który daje lepsze możliwości, ale musiałbym go poprawić. Program miał nazwę kodową "Picture In Picture Automatisation".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...