Skocz do zawartości

DotMaze


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DotMaze

Gatunek: Logiczno-zręcznościowa

 

Opis: Gra polega na przejściu przez kolejne poziomy do portali. To zadanie będzie jednak utrudnione, ponieważ będziemy musieli kierować dwiema postaciami oraz unikać wszelkich przeszkód.

 

Download: DOWNLOAD

Rozmiar pliku: 12.31 MB

 

Autorzy:

Programowanie: ZłotyPosągJakuba

Grafika: ZłotyPosągJakuba

 

Screeny:

3de6skxox3d2g9ifg.jpg

g18khbb8wh2j95nfg.jpg

 

Jest to moja pierwsza gra zrobiona w GameMaker. Zrobiłem ją tylko i wyłącznie dla zabawy, ale chciałem się nią z Wami podzielić. Oczekuję rad, hejtów, pochwał itd. Jeżeli chodzi o wygląd plansz to niestety na razie wyglądają paskudnie, ale z czasem to wszystko poprawię. Plansze mogą być absurdalnie trudno lub łatwe, ale to też postaram się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na screen to mi się moja pierwsza gra przypomniała :)

Do gry podszedłem jako czegoś mało grywalnego, ale fajnie, że masz zajawkę, tymczasem gra jak na pierwszą produkcję na prawdę fajnie zrobiona. Podoba mi się spasowanie AI przeciwników, które jak na pierwszy raz jest świetne. Dość przyjemnie mi się grało. Jak na pierwszą grę to świetnie. Oby tak dalej :) Na pewno moja pierwsza gra nie wyglądała w ten sposób i była o wiele mniej grywalna xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zabiorę się za "rozszerzanie" tej gry. Zmienię wygląd poziomów i dodam animacje chodzenia postaci. Za niedługo (mam nadzieję) wstawię tu przerobioną grę. Bardzo Wam dziękuję na chwilę obecną. Jeżeli będę mieć jakieś problemy to pozwólcie, że opiszę go w tym temacie (o ile takiego tematu nie znajdę gdzieś na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...