Skocz do zawartości

Trip - poprawione demo


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

http://olszewski.home.pl/tripdemo11021.rar

działa

Przyznam że to demo powinno tak wyglądać od początku, no ale nie wszystko da się ogarnąć bez porządnych testów, dzięki wszystkim którzy pomogli te wszystkie niedróbki wyłapać, i zapraszam do sciągania grubo poprawionej wersji.

Pełna lista zmian:

-Nowa grafika i animacje głównego bohatera

-Kilka nowych miejsc do zwiedzenia

-Poprawiona optymalizacja

-Naprawiony bug z niewyświetlaniem się filmików na niektórych komputerach (co niestety zaoowocowało nieco gorszą jakośćią tych filmików)

-dodana możliwość wyboru poziomu detali i poziomu trudności

-zaimpletowany cały survivalowy system zdrowia, zależności ran, bólu i zmęczenia, krwawienie i sto innych czynników. I dodany ładniejszy ekran leczenia

-nowe przedmioty z tym systemem związane, woda, bandaże igła nitka, tabletki przeciwbólowe itp.

-Dodana alternatywna ścieżka na przejście misji - dla tych co wolą rozwiązywać zagadki niż ganianki z przeciwnikami

-Dodane animacje dla każdego rodzaju śmierci (w demie - 7 sposobów na stracenie życia i tyle samo różnych filmików)

-Poprawiony bug z ruchem kamery na kilku monitorach

-Wyeliminowanie "trzęsawki" ekranu, i zbliżeń kamery w czasie ruchu.

-Poprawionych wiele bugów , niedoróbek graficznych i dźwiękowych (kolizje, ruch żarówek, błędy w rysowaniu itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale przeszedłem tamte demko tyle razy ze tej narazie nie chce mi sie :D Wydaje mi się że stara twarz była lepsza i animacja biegu tak średnio wydląda w grze. Tak tylko przeleciałem po niektórych rzeczach i fajnie wyszlo menu z apteczkami itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Żeby nie było że się lenie (chociaż to fakt, trochę się lenie, ale wracam do formy) krótki gameplay tym razem top down. Krótszy niż miał być bo zaskoczył mnie bug i trzeba było wyciąć.

co teraz robie: przechodze całą gre chronologicznie przypatrując się każdej sekundzie i ulepszając, dodając nowe sekrety zagadki, alternatywne ścieżki nowych przeciwników i pimpując klimat. Kiedy skończę? OBY JAK NAJSZYBCIEJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harczałem w mikrofon a później obróbka efektami w fruity loopsie :) jakiś reverb jakiś gater, 5 minut roboty na 10 sampli, nic specjalnego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w penumbre nie miałem nigdy okazji pograć (jedynie w amnesie trochę) ale koncepcja nie opłacalności walki i szukania alternatywnych sposobów myślę całkiem podobna :) Musze nadrobić swoją drogą bo naczytałem się kupe pochlebnych opini. A i amnesia zła nie byla choć trochę nudna (w sumie to nie zarzut a specyfika gatunku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Photel edit. aaa mówisz o demie? czy filmiku ? jeśli o filmiku to - zagrasz w tą misję - to poczujesz napięcie :) Nie jest to call of duty nie ma wybuchów i spadających na łeb samolotów, ale jak sobie pograsz, i zacznie brakować flar, noktowizora amunicji i tlenu w masce, bandaży żeby zatamować krwawienie itp. a wszedzie w koło będzie słychać ten irytujący dźwięk to zobaczysz różnice między graniem a oglądaniem filmiku :) A sprita potworka zmienie, to jeden z pierwszych spritów co powstał do gry, i wiem jest brzydki ;) jeśli o demo - cóż :D to tylko początek, jakby nie patrzeć trening, pod względem survivalowości (który jest motorem napędowym gry) okrojony względem reszty gry. A i tak widziałem ludzi którzy trzęśli tyłkiem i skakali na fotelu pod sufit :) Generalnie- osobiście lubie tą misję :) No nic jeszcze bede ulepszał wszystko mam nadzieje że finalny produkt spodoba się bardziej

 

@Nirvan - serio? Ten mój mikrofon myśle więcej niż 30zł nie kosztował... ale kiedyś też miałem jakiegoś cuda na kiju z trzema cyframi w cenie i szczerze nie wspominam go zbyt ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

awaria z kompem w trakcie pisania :thumbsup:

robie taki motyw wlasnie ze potworasy obrastają w skórę po ciemku która zmienia się w popiół i ulatuje jak w nich świecisz, coś w stylu zmiany w kamień, a zrobilem też potworasa taki mazgaj stoi w kącie patrzy sie w sciane, jak mu sie swieci po gałach to najpierw sie zasłania a później wpada w szał i dzieją się straszne rzeczy.

A i zdecydowanie musze sciszyc dzwieki potworów, pierwszy raz mnie tak oblazły odkad dodalem im dzwieki i zrobil sie halas, rzadziej i ciszej. Zdecydowanie straszniej jest kiedy slychac tylko nadbiegajace kroki :) a i na filmiku tego nie widać zmieniłem sterowanie top down na 8 kierunkowe, przy czym nie da się biec 'w tył' tylko tam gdzie się patrzy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dlaczego nie mogę ominąć intra kiedy ja tak bardzo chcę?? :( Koszmarnie mi zmulało :unsure:

A w grze nie działa mi surface więc nic a nic nie widzę :unsure:

 

Ale z tego co widziałem to grafa miażdży! Podoba mi się ta gra z oglądania jej, ale zagrać niestety nie mogę xD I tak daję max gwiazdek :P

 

Wiadomość dnia(BONUS!): jak wczoraj wracałem z juwenaliowo-urodzinowej imprezy, to widziałem jeża! :sp_ike:

 

Edituję:

Sklep kilka miniaturowych trumienek, z miniaturowych deseczek i zapakuj w nie grę 10 pierwszym osobom, które kupią pełną wersję :D Bo to będzie płatne nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powiem wam tak:

pare rzeczy do wymiany (wygląd czerwonych typów, i dźwięk uderzenia jako pierwsze) a tak ogólnie to sandboxowa misja, akcje w stylu wiedźmina, skradanie na koniec troche strzelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że motywy ze skradaniem dobre bardzo, najlepsze jak ten wielki skurwiel słychać jak idzie, nie ma się gdzie skryć w sumie i obok nas przechodzi to tętno pewnie podskakuje :D

I te muchy na masce jak już gracz wycieńczony :D

Klimat czuć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że motywy ze skradaniem dobre bardzo, najlepsze jak ten wielki skurwiel słychać jak idzie, nie ma się gdzie skryć w sumie i obok nas przechodzi to tętno pewnie podskakuje :D

I te muchy na masce jak już gracz wycieńczony :D

Klimat czuć!

no z nim są najlepsze sceny, generalnie łazi po tej lokacji czterech takich, nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie sie takiego spotka, a przewaznie pojawia sie w najmniej odpowiednich momentach :)

edit. teraz zczailem bug z muzyką ze nie leci, ale juz wiem ocb, naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po postach Propy nie powiedziałbym, że siedzi w jego głowie taki mrok :D Slender czy Amnesia nie wzbudzają u mnie jakiś wielkich emocji, ale ta gra ma taki niepokojący klimat :) Nie czujesz go tylko, gdy walczysz z potworem, ale ogólnie cały ten świat taki smutny :thumbsup:

 

Szkoda tylko, że zużywają się notkowizory itp :P Ja lubię eksplorować caały teren ;)

 

A ten jęczący koleś przy 1:50 to już przegięcie :D To ten co go robale jedzą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw płaczek :D dopuki sie go nie wkurzy nie jest groźny, ale jak zaatakuje, no zabicie go graniczy z cudem, łatwiej go przepędzić. Kaszan noktowizor noktowizorem, da się bez niego grać ;) Szybciej tłum wrogów ogranicza zapędy eksploratora. A miejsc do odkrywania i myszkowanie nie braknie za szybko ;)

edit. Gruba szkoda ze muzyka sie nie załączyła, bo w tej misji chyba jedne z klimatyczniejszych kompozycji wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat dźwięki płaczącego niemowlaka w spowolniomym tempie :D ja nagrywałem kaszlaki czerwonych typów, a dźwięk tego olbrzyma to spowolnione bzyczenie muchy. A czy czysciec czy pieklo czy moze zycie to juz kwestia interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeci biją na dla efektów w grze!! Masakra!

 

Ja powiem tak: Na potrzeby tej gry skołuję sobie innego kompa. Bo złośliwie zrobiłeś, żeby mi surface nie działały :unsure:

 

Planowany termin skończenia prac?? Bo nie wiem czy przejść na zdrowy tryb życia, czy dożyję na standardowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co porzuciłem raczej daty wydania tego bo je ciągle przesuwałem, a jak sobie tak robie bez presji na spokojnie to idzie do przodu jak burza. A i bardzo bardzo zoptymalizowałem w ciagu ostatniego tygodnia, wiec może pójdzie może zadziała (aczkolwiek nie obiecuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
powiem wam tak:

pare rzeczy do wymiany (wygląd czerwonych typów, i dźwięk uderzenia jako pierwsze) a tak ogólnie to sandboxowa misja, akcje w stylu wiedźmina, skradanie na koniec troche strzelania.

 

Genialna gra,powodzenia. :thumbsup:

Ps.muszę się tam na GG odezwać ale rzadko jesteś ja tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...