Skocz do zawartości

White Red Drift


bilek993

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: White Red Drift

 

Gatunek: Wyścigi

 

Opis: Przygotuj się na driftowanie w abstrakcyjnym świecie. Zwiększ swoje umiejętności driftowania i zostań najlepszym graczem na świecie. Wszystko zależy od ciebie! Wszystko co musisz zrobić to drift. W White Red Drift, nauczysz się sztuki jazdy bokiem. Praktykuj na 5 torach. White Red Drift posiada piękną i prostą oprawę graficzną.

 

Download: en_app_rgb_wo_45.png

Rozmiar: 117 MB

 

Screeny:

0_out.png

1.png2.png3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru to gra zajmuje tyle nie z powodu muzyki w formacie wav (bo jest w innym), bo muzyka zajmuje z 30 MB MAX. Głównym powodem rozmiaru gry jest technologia Enlighten, użyta w tej grze, która tworzy ogromne pliki z danymi potrzebnymi do generowania oświetlenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie uznałeś tego za problem?

Also 30MB muzyki na mobilce brzmi jak dużo. Z tego co pamiętam to typowe MP3 ciągnie z 5MB na 4 minuty muzyki, więc albo masz tam prawie pół godziny muzyki której nikt nie słucha, bo ludzie na telefonach wyciszają dźwięk, albo masz za wysoko ustawioną jakość, czego na mobilce i tak nie usłyszysz.

Edit: Nie wiem skąd wziąłem, że to mp3. Ale pozostaję przy swoim: 30MB?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jest 13 utworów po jakieś 1,5 minuty, czyli razem wychodzi jakieś 2,25 na jeden utwór co moim zdaniem nie jest jakoś super dużo. Natomiast prawda większość ludzi może i nie słucha muzyki z gry na telefonie, ale dla tych co słuchają jednak coś chciałem dać :)

EDIT: Pliki muzyczne są w formacie OGG Vorbis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

cholera wie, zwłaszcza dlatego, że można je było uzyskać o niebo optymalniejszymi drogami (chociażby rysowaniem samych textur cieni, jeez). Tak to ta "technologia Enlighten" to 70% wagi gry, a i tak zapewne wykorzystana jest w jakichś 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, to ja robię non stop burzę mózgów żeby nie przekroczyć 25mb dla androida a tutaj na luzie 117 jakby to była norma:) Te światło jest naprawdę tego warte? Ktoś grając w tą grę sam z siebie,nie pytany stwierdził- "O żesz k**wa jakie niesamowite efekty świetlne, jak to zrobiłeś człowieku?" Bo jak nie to chyba średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...