Skocz do zawartości

Twój statek w Space Grinder!


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Chciałbym aby nadchodząca aktualizacja Space Grindera zawierała 9 nowych poziomów, parę nowych achievementów, kilku nowych przeciwników, bossów i nowy wygląd statków gracza.

 

Zwracam się więc do was. Jeżeli macie chęć i zapał to z chęcią przyjmę pomoc w formie grafik nowych statków, bo wszystko będzie lepsze niż to:

 

spr_ship1_strip10.png

 

W nagrodę oczywiście umieszczę wzmiankę w creditsach w aplikacji która aktualnie jest zainstalowana na około 200 urządzeniach z Androidem na całym świecie, liczba cały czas rośnie a jeszcze nie wszystkie formy reklamy zostały wykorzystane.

 

Rozmiary staktu gracza: 33 x 23px; pixele o grubości 3px z małymi przekłamaniami jak widać powyżej.

 

Jak ktoś ma ochotę przesłać jakiegoś przeciwnika, albo bossa to rónież byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up :bye1:

 

To, że Ty i taxi_driver instalowaliście tą swoją denną grę po 110 razy to wasza sprawa. W ogóle jesteście śmieszni, no ale nic takich "śmiesznych" ludzi też potrzeba na świecie.

 

Może spróbuję coś narysować, ale na razie robię grę na konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na malutkie rozmiary stateczków zastanawiam się, czy nie dałoby się zrobić jakiegoś algorytmu do ich proceduralnego generowania. Mógłbym się tym zająć, ale zapewnie znudzi mi się w połowie roboty, więc nie jestem wiarygodnym źródłem pomocy : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zainstalowana na około 200 urządzeniach z Androidem na całym świecie

tam pisze

Installs:

50 - 100

 

ale to w sumie szczegół

 

Huera stateczki ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a tam w ogóle ktoś ściąga? Jak wygląda kwestia z wrzucaniem tam własnych appek?

 

Nie będę się rozpisywał tak jak na początku chciałem. Jak wiadomo pozycjonowanie aplikacji na Google Play jest do bani. Filtry są aż cztery: Najlepsze Płatne, Najlepsze Niepłatne, Najbardziej Dochodowe, Najlepsze Nowe Płatne i Najlepsze Nowe Bezpłatne. Dodatkowo są jeszcze: polecane i trendy. Jak można zauważyć Google promuje tylko te aplikacje które są Najlepsze nie dając szans wybić się czemukolwiek, przez co wiele ciekawych apek jest zakopywanych przez sterty beznadziei. Za to na Samsung Apps istnieje łaskawie dział nowości gdzie można zajrzeć i zobaczyć co ciekawego zostało wrzucone. Dzięki temu moja apka na Samsung Apps jednego dnia przegoniła tą wystawioną na GP dwa i pół tygodnia wcześniej. Od razu odpowiedziałem też na część drugiego pytania ale dokończę. Dodanie gry na Samsung Apps jest darmowe, ale jest moderowane, więc wstawienie nowej aplikacji zajęło dwa i pół tygodnia. System statystyk jest milion razy gorszy, ale takie statystyki można samemu sobie do aplikacji włożyć. Z ręką na sercu mogę polecić SA, jedynym problemem jest to, że kiedy moja apka na GP miała już wersję 1.0.6 to na SA cały czas 1.0.1. Po prostu moderacja tyle trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...