Skocz do zawartości

Zablokowane Warfog 2 - OxGames


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

wf2logo.png


Tym razem OxGames serwuje troszkę mniejszą względem Turrisa grę. Warfog 2 jest grą zręcznościową, kontynuacją Warfoga, który miał potencjał jednak nie został do końca wykorzystany. Główny koncept gry narodził się w głowie Wojzaxa i to on ukształtował to jak gra ma wyglądać.

WF_s1.png

W grze wcielamy się w dowódcę jedynego helikoptera armii. Musimy sprostać znacznie liczniejszym, lepiej wyszkolonym i bardziej zaawansowanym technicznie wrogom, którzy chcą podbić kraj aby mieć dostęp do złóż ropy które się w nim znajdują.

WF_s2.png

Pod czas bitwy pilot helikoptera nie tylko będzie musiał unikać ostrzału rakiet i dział przeciwlotniczych, ale również pilnować stanu paliwa w baku (który może zostać przestrzelony!) oraz wykonywać zadania poboczne za które dostaje się punkty do rozdania dla atrybutów. Atrybutów jest aż 13, ustalają one np. prędkość helikoptera, pojemność baku czy celność. Każdy atrybut można rozwinąć do 10 poziomu.

WF_s4.png

Gra jest przewidziana na około godzinę zabawy, ale nie wykluczone, że w przyszłości zostanie rozszerzona o dodatkowe tryby.
Premiera odbędzie się na przełomie lutego-marca. Dema nie będzie.

Programowanie: Uzjel
Grafika: Wojzax
Muzyka: Jakim?
Tłumaczenie: Mufin(ang,ger)?

Jest i filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pierwsze co razi w oczy to połowa napisów po polsku, połowa po angielsku - słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystyka fajna, ale w grze gdzie 90% ekranu zajmuje niebo az sie prosi o dodanie tego nieba jakiegos ladniejszego niz gradient , ja wiem, chmurki jakies? Ciekawe co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dynamika jest dość specyficzna. Jest na pewno dynamiczniej niż w WF1. Robiłem wszystko żeby koncept był jak najbardziej zbliżony do Wojzaxowego, a zarazem maksymalnie dynamiczny. Po krótszej chwili można by uznać że WF2 jest Zręcznościowym/Tower Defencem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...