Skocz do zawartości

Gra Informatyczna


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: Gra Informatyczna

Zasady Konkurs polega na zrobieniu gry informatycznej. Może być to np: jak rozwalamy komputer, lub składamy go. Gra na konkurs jaka będzie zależy od waszej wyobraźni. Ja też biorę udział w konkursie.

Zakończenie: Zakończenie w niedziele 27.04.2008 godzina 14:00 mało czasu daje ale to chyba wystarczająco.

Ocenia/ją: Zostanie utworzona sonda.

Pozwolenie od gnyska

 

Lista Uczestników:

 

- Moldis

- Harvester

- maciusiowo1

- Luksor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste że nawet jak ci ktoś zrobi grafikę to i tak nie wygrasz? więc po co zgadasz ten konkurs? XD

A po za tym tak jak powiedzieli przedmówcy, musisz mięć pozwolenie, masz je? a po drugie i tak nie wiadomo o jaki tym gier chodzi..

 

A po za tym wybierz jakiś już utworzony gatunek gier a nie wymyślasz badziewie >,,> http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_gatunk%...r_komputerowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli ty oddasz :P

Wiecie, co jest nie fer w takich userowych konkursach?

 

Ja dla przykładu robię grę pół roku. I mówię: "Robię konkurs. Macie czas do jutra. Temat to [...]". Po czym sam daję grę robioną pół roku i piszę, że ma tylko jeden dzień...

 

Nie mówię, że tak jest i w tym przypadku, ale łatwo tak oszukać.

Może normalnemu człowiekowi nie spraw satysfakcji wygrana w taki sposób, ale jakiemuś noobowi na pewno...

 

PS: Podkreślę jeszcze raz: Nie mam na myśli tego przypadku :P

PS2: Ale ładny pasek w sygnaturce :D Właśnie po nim Cię rozpoznaję :P Bo nicku i tak nie zapamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...