Skocz do zawartości

Wielkie pakiety dźwięków do Twojej gry


smartboy

Kompletowanie dźwięków do Twojej gry   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto to robić dla Was ???

    • tak warto, bo się przyda
      6
    • nie warto, po co to komu
      0
    • sam nie wiem
      0
    • mam własne źródło dźwięków
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na taki pomysł, że skompletuje trochę tego dla Was, bo nie każdy ma dostęp do dźwięków. Pod dźwiękami nie należy się podpisywać chyba, że je odpowiednio zmodyfikujecie (pitch). Źródła są różne. Będą też zestawy mojej roboty dla Was jedyne czego oczekuje jeśli ich użyjecie to podam co macie wpisać w 'Creditsach'. Paczki są spakowane w rar ( 10 % danych naprawczych) i są sprawdzone, wypakowane. Wrzucone na dość szybki serwer, którego nie ogarniam i nie mam premium dlatego wygasają chyba po 30 dniach od ostatniego ściągnięcia. Pakietów nie będzie mi się chciało re-uploadować więc warto ściągnąć i zachować dla innych z tą samą nazwą jak rar i w temacie.

 

Pakiety dźwięków do Twojej gry.

Informacje umieszczone poniżej to informacje dotyczące:

- formatu dźwięku: wav, mp3, ogg lub inne

- jakości dźwięku, ilość kb/s np 128 kb/s lub inne

- rodzaju grupy dźwięków:

* bronie ( wystrzały, amunicja, przeładowanie, rykoszet i inne ),

* wybuchy ( granaty, miny ),

* pojazdy

* poruszanie ( chód, skradanie, bieg, skok i inne )

* amb lub otoczenie ( deszcz, burza, ocean, wioska, bar i inne )

* rozmowa ( pojedyncze zwroty lub dłuższe monologi lub dialogi )

* muzyka, utwór lub soundtrack

* wiele innych

Pakiet1

 

Waga rar: 59,8 MB

format: mp3 ( jak znajdę to mogę wrzucić orginalny wav,waży sporo,bardzo dobra jakość

jakość: 128kb/s ( jakość bardzo dobra, zero szumów, pogłosów, zniekształceń, metalicznych zakłóceń)

Waga jest odpowiednia, przy mniejszej mp3 nie brzmi dobrze w grze, sam testowałem i konwertowałem do mp3 z wav.

Grupy to co na wstępie oprócz muzyki, jest tu dość duży pakiet różnych dźwięków, prawie wszystko co potrzebne do Twojej 1 gry.

Link: http://catshare.net/mr8KX8T8xtOeC0T3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę poprawić literówkę w tytule, słowo: zEstawy. Z góry dziękuje. Jutro kolejny pakiet. Niedługo jakieś pojazdy itd. To zrobie jutro konto na Mediafire i wrzucę . Chodzi mi głównie o to, żeby to nie znikło. Gry Propy wrzucałem długo, bo wszystkie jakie wydał i nikt nie ściągnął i to zdechło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo często się zdarza tak że pasek się w którymś momencie zawiesi i tak stoi.

 

 

Mirror: http://www.mediafire.com/download/ne1qzgbn...zbk/pakiet1.rar

 

Tak samo jak ogarnę muzyę, starszą ale dość dobrą do gier to zrobię temat chociaż teraz już za darmo nie robie nic,bo sprzedaję co nie co za granicą głównie. Ale stare utwory można wykorzystać typu amb, rap beat i inne. Takie nadające klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...