Skocz do zawartości

Zablokowane Informacja nt. ostrzeżeń


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

W związku z licznymi pytaniami na temat zmniejszania poziomu ostrzeżeń informuję iż nie usuwamy warnów z waszych profili nawet jeśli mają po kilka lat.

 

Poziom ostrzeżenia nie powinien być traktowany jak zdjęcie profilowe w portalu społecznościowym ("usuńcie, bo brzydko wygląda"). Jest jedynie informacją dla redakcji o tym, czy ktoś popełnia wykroczenia czy nie. Uzyskanie 100% ostrzeżeń wcale nie oznacza blokady konta - zawsze sprawdzamy log ostrzeżeń przed jego zablokowaniem.

 

Dlaczego nie zmniejszamy? Ponieważ dochodzi potem do sytuacji, że osoby mające 15 - 20 ostrzeżeń mają tak naprawdę czyste konto (0%) i są traktowane bezkarnie. Nieusuwanie ostrzeżeń sprawia, że blokady i ostrzeżenia rozdzielane są w bardziej uczciwy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Straszne to wszystko co mówicie, ale może jest w tym ziarnko prawdy. Nawiązując zróbcie automatyczne zapisywanie wysłanych pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odswiezcie wszystkim warnlogi, bo serio moj (i nie tylko) warnlog nie dosc ze nie jest w pelni uczciwy (np twoj warn gnysku, po prostu napisalem szouta w zlym momencie i dostalo mi sie bana za nic), to do tego wygladam jak jakis dres, ktoremu jest fajnie z warnami, i to nie tylko ja. Wyglada jakbyscie nagle z Platkiem tak postanowili i tyle.

Do tego, z ta zmiana moderatorzy powinni w innych sytuacjach wstawiac warny, wiec stare warny musza zostac usuniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic z gnyseim nie ustalałem. Dziś zobaczyłem ten temat i po prostu odpowiedziałem Ingenowi. I nie jest to przecież żadna zmiana.

gnysek tu nie informuje o żadnej zmianie tylko informuje o tym jak jest tych do których to do tej pory nie dotarło.

A jest to prawdopodobnie spowodowane pojawiającymi się coraz częściej idiotycznymi wiadomościami do redakcji z "prośbą" o zdjęcie warna. Prośba nie bez powodu została objęta w cudzysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Problem polega na tym, że większość osób która dostaje warny czuje się pokrzywdzona tym, że je otrzymuje, zamiast okazać skruchę. Naprawdę, nie wystawiamy ostrzeżeń dla żartów, zabawy, czy z nudów. Ba, gwarantuję wam, że mam ciekawsze rzeczy do roboty niż spędzanie kilku - kilkunastu minut na studiowanie kto zaczął bałagan w temacie, kto kogo pierwszy wyzwał, czy z danego IP czasem nie pisze osoba z dwóch kont. Samo czyszczenie tematów też zabiera sporo czasu i to jest naprawdę żmudna robota.

 

Owszem, czasem są wyjątki od reguły, ale nie jestem zwolennikiem ściągania warnów (raz, że sprawdzać warnlog każdego usera jest trudniej niż po prostu spojrzeć na %%), dwa, że uczciwie byłoby ściągać wszystkim (np. usuwać starsze niż dwa, trzy lata), a nie tylko osobie która prosi.

 

Tak naprawdę problem ostrzeżeń jest problemem który sami tworzycie - zachowując się przyzwoicie nie było by takich problemów - a i z naszej strony pewnie więcej uśmiechu by się zdarzało.

 

Ja wiem, że to ciężko zrozumieć (jesteście w wieku w którym dyktatura rodziców przeszkadza, dyktatura nauczycieli przeszkadza, nie powiem już o JP100%...), ale wierzcie mi - gdy skończycie te 20 a nawet 30 lat, będziecie na ten problem patrzeć inaczej i zrozumiecie dlaczego działamy tak a nie inaczej. Niestety wiem, że niektóre rzeczy przychodzą z czasem i musimy jakoś z tym żyć - ja sam mam w domu młodszego brata z którym ciągle są problemy i który jest takim samym rozrabiaką jak wy (i co gorsza, nie mogę mu warnów wstawiać...). Ale tworzymy jakąś tam wspólnotę, więc chciałbym, żebyście traktowali nas, naszą pracę z szacunkiem - będzie to obopólna korzyść, zapewniam was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, jest, jak nie w pełni, to w jego większej części zależny. Będąc młodym nie masz nawet pojęcia że w wielu kwestiach myślisz jak wybitnie głupi.

(btw. ja nie kieruje tego do Ciebie, mówię o ogóle młodzieży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gitara. % w warnach to przecież nie ocena na fotce, nie służy (a przynajmniej nie powinno) do szpanu jaki to ja grzeczny/niegrzeczny. tym bardziej że nawet warny że tak powiem 'zdjęte' i tak są widoczne w warnlogu, więc nie wiem komu potrzebne to, i co komu daje te 10% mniej. Jak ktoś wejdzie w wanrlog, czy warny sa pozdejmowane czy nie - i tak sie można pośmiać :)

edit.

A teraz zdjemijcie mi warna za mądrą przemowe hehe

(żarcik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu czytać całego tematu, ale w weekend miałem zamiar dorobić system obniżający co miesiąc/dwa system poziom ostrzeżenia o 10%, ale dostałem lenia...

 

Ale dostaniesz kopa w dupę i zaczniesz robić ;)(joke :P).

 

Tak na serio to dorobisz ten system? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to gnysek dobrze napisał a Slash jak zwykle się czegoś czepia przecież wyraźnie napisał 20-30 lat to chyba taki próg jest w miarę dobry jakie ja błędy popełniałem 2 lata temu. Znalazłem temat w nowych postach i napisałem posta. Dopiero jak warna dostałem przejrzałem temat i kapnąłem się że jest z przed 2 lat ale wtedy myślałem że mieć 2000 postów będzie fajnie, nadal tak uważam ale nie za wszelką cenę. Wiecie można mieć 2000 postów i dostać w tym czasie 10 banów a można napisać 500 i mieć 1 - 2 warny to którego usera będziecie bardziej szanować.

Edytowane przez Mimek
Używaj znaków interpunkcyjnych! Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
a co z opcja żeby warny były widziane tylko dla jego posiadacza tj. właściciela konta? np. w profilu, osobistym panelu? będzie takie coś?

 

Było i narzekaliście, że jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nic nie zmieniał, no ale dobra.

Moim zdaniem to gnysek dobrze napisał a Slash jak zwykle się czegoś czepia przecież wyraźnie napisał 20-30 lat to chyba taki próg jest w miarę dobry jakie ja błędy popełniałem 2 lata temu. Znalazłem temat w nowych postach i napisałem posta. Dopiero jak warna dostałem przejrzałem temat i kapnąłem się że jest z przed 2 lat ale wtedy myślałem że mieć 2000 postów będzie fajnie, nadal tak uważam ale nie za wszelką cenę. Wiecie można mieć 2000 postów i dostać w tym czasie 10 banów a można napisać 500 i mieć 1 - 2 warny to którego usera będziecie bardziej szanować.

Proszę złazić z mojej osoby, a przynajmniej nie prowokować do kłótni wynikających z głupoty jednego usera. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mam nadzieję, że ranmus wprowadzisz ten system, a z tą widocznością warnów tylko dla konkretnego użytkownika to bzdura i bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...