Skocz do zawartości

Jabłko Prawdy


Kielek1248

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Jabłko Prawdy

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: W grze kierujemy elfem (lub dwoma :thumbsup: w trybie lokalnej kooperacji!), który/którzy ma/mają za zadanie dostarczyć prezenty do miasta Choinkowo. W grze będzie można zbierać zgubione przez Świętego Mikołaja prezenty, a także cukierki i ogólnie różne słodycze, oraz inne przedmioty. W mniejszych miasteczkach będzie można wynająć pokój (aby odzyskać punkty zdrowia) czy kupić sobie jakieś ulepszenie (więcej zdrowia, dodatkowe punkty z przedmiotów, itp.).

 

UWAGA: Gra wymaga monitora w rozdzielczości 1024 x 768 (rozmiar okna gry to 960x640).

 

Autorzy:

Programowanie:
Kielek 1248, użytkownicy gmclan.org i forum (dziękuję za przykłady!)

Fabuła:
Kielek1248

Grafika:
Kielek1248, Maciej Lamberski

Muzyka:
Kielek1248, Maciej Lamberski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na GMClanie!

W razie jakbyś miał jakieś problemy to nie bój się pisać na forum. A my tym czasem czekamy na więcej informacji i jakieś screeny z gry.

 

Spróbuj może jeszcze zmienić formatowanie posta zgodnie z szablonem. Mi to nie przeszkadza bo jest czytelnie, ale zaraz ktoś przejdzie i będzie komentował. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na GMClanie!

W razie jakbyś miał jakieś problemy to nie bój się pisać na forum. A my tym czasem czekamy na więcej informacji i jakieś screeny z gry.

 

Spróbuj może jeszcze zmienić formatowanie posta zgodnie z szablonem. Mi to nie przeszkadza bo jest czytelnie, ale zaraz ktoś przejdzie i będzie komentował. :P

 

Kompletnie zapomniałem o formatowaniu. Wielkie dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...