Skocz do zawartości

Zablokowane Almora 0.7.4


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Ukazała się już nowa Almora w wersji 0.7.4. Miłego grania !!! Więcej informacji: http://gear-studio.com/almora.html

 

 

 

Lista zmian:

http://gear-studio.com/almora/changes.html

Version 0.7.4

Changes:
Changed: Player no more go back away during attack
Changed: Resources are now included with game in one archive
Changed: Some graphics are changed
Changed: Now servers address can be stored
Changed: Port number now cannot be changed on Client Side - on Server Side its always 14804
Changed: Now Server and Client are packed in other way
Changed: More often items drop rate
Changed: Faster monsters respawn
Changed: No more wisdom required for warriors armors and weapons
Changed: Add items which restore 30% of health.
Changed: Items now are 1/3 cheaper

Fixed:
Fixed: When trading money and logout, you still have it, and player who traded with you also have it
Fixed: When pressing "I" while shopping, not only inventory is closing, but also Trader panel.
Fixed: There are two the same monsters on server

Added:
Added: Multipler x4 is added
Added: Item "Hidden Sword" is added
Added: There is new trader on map
Added: Before first play, you must accept license
Added: You can do suicide (i.e. if you stuck on a tree and can't go back)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, byłem w nowym sklepie, widzę że ta śmieszna rzecz to Bug Sword? :D Hm nie jest źle ale czy tylko te itemki które są w sklepie zostały dodane? czy jeszcze lecą z innych mobów jakieś nowe?

 

EDIT: Heh, Hidden Sword ma wymogi 200str i 150agi przecież aby spełnić te wymogi trza wbić około 70 co jest wręcz nie wykonalne. :P Myślałem że dodasz więcej itemków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cortex :).

 

No i Almora Bow jest gorsza od Tower Bow - no, ale za to jakie wymagania niskie - i ta cena :). Ten Hidden Sword za to będzie kompletnie nieużywany - wątpię, żeby ktoś miał 200 punktów siły, żeby to coś założyć :).

 

jeśli mają być mikstury typu 30%, to musi być cała gama takich mikstur (np. 30,60,80), inaczej i tak będzie się kupowało mikstury leczące 150 HP, wszak 150/200 > 30%.

 

Bush wind - ok, ale co z resztą - max 30% do kupienia? Jak z tym będzie można wyżyć? :)

 

Bug sword - :thumbsup:.

 

PS. I sprawdź, czy lista przedmiotów z serwera jest tożsama z listą na kliencie - bo jeśli na serwerze przedmioty to zielone kropki, to część tych kropek jest jakoś tylko na serwie.

 

No i usunięcie duplikatu spowodowało:

 

ERROR in
action number 2
of  Step Event
for object Client:

Error in code at line 537:
        global._npc_hp_max = global.NPC[global.__npc_object,7]

at position 35: Unknown variable NPC or array index out of bounds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah zapomniałem wcześniej napisać. Jeden śmieszny błąd w Serverze:

Otóż jak stworze stwora "Roślinkę" na pozycji od 0 do 800 (x) i od 0 do (600) y - czyli w lewym górnym rogu mapy to owa roślinka pojawia nam się tak samo jak w almorze czyli widzimy roślinkę w pełnej okazałości :) Pamiętam że z jakimś innym stworkiem również tak się dało.

Następnie w serwerze klikając na X (wyjście) dźwięk się zacina - powtarza się w kółko robiąc niemiłosierny hałas powodujący ból głowy. Jedyną radą jest naciśnięcie ECS.

To narazie tyle.

 

Fajna nowa czcionka. Fajnie podrasowane intro. Fajny przycisk "K". Ogólnie Super ;)

 

PS Logo GS jest podobne do loga Gears Of War :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hehe, no cóż, może przedobrzyłem z Hidden Sword, to się poprawi przy następnym razie :P I ceny Almora Bow też nie dopilnowałem pewnie, bo to był jakiś stary łuk.

 

Otóż jak stworze stwora "Roślinkę" na pozycji od 0 do 800 (x) i od 0 do (600) y - czyli w lewym górnym rogu mapy to owa roślinka pojawia nam się tak samo jak w almorze czyli widzimy roślinkę w pełnej okazałości smile.gif Pamiętam że z jakimś innym stworkiem również tak się dało.

Chyba wiem dla czego.

 

No i usunięcie duplikatu spowodowało:

 

A dokładniej? Jakiego duplikatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No tak, ale błąd wywala Klient, a tymczasem to była poprawka na serwerze i dotyczyła listy potworów które można dodatkowo stawiać, niczego więcej.

Co do Toma - możliwe, ze dla testów go sobie postawiłem bliżej i o nim zapomniałem :)

 

Tak to jest, to moja pierwsza taka duża gra i to jeszcze przejęta od Borka :P Od błędów ciężko się uchronić, ale i tak widać chyba zmiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dziadek, naprawiłem kilka innych bugów, ale setki nadal zostały :P Na razie zostawiam jak jest, teraz chcę się zabrać za moją stronę :) Mam fajne plany, ale nie moge ich wcielać w życie bo projekt wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Bo nie ma być widać. Tekst jest kolorowany na serwerze, dla lepszej czytelności.

 

Btw. - konsole napisał dawno temu Ranmus, a ja ją tylko wrzuciłem :P Mozliwe, ze nie działa najlepiej bo to stary produkt, ale jest i tak świetna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nom dobra, działa dobrze :P Zabrakło str replace do tych ^8 i ^9 jak bierzesz poprzednie teksty :) No i był problem z chatem, bo każdy wyraz to osobny argument, ale sobie poradziłem i dodałem hacka :)

 

Mówiąc, że nie działa dobrze miałem na myśli to, ze jeszcze pare rzeczy trzeba by zmienić dla większej uniwersalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...