Skocz do zawartości

125p Road to Glory


Rekomendowane odpowiedzi

Untitled-1.png

125p - Road to Glory

 

Badu The Sheep - Marcus Wein

 

Gatunek: Wyścigi arcade

 

Rozmiar: 21 MB (zip) / 52 MB

 

Download: Dysk Google

 

Autor: Badu The Sheep

 

Opis:

Jest to pierwsza gra wykonana w ciągu 30 dni. Jest to dla mnie wielkie osiągnięcie po 6-ciu latach przerwy w programowaniu w ogóle.

Gra pierwotnie miała się wzorować na F1 RACE z pegazusa, lecz z powodu pre-renderowanej grafiki 3d, została przemianowana na grę z epoki Amigi czy też wczesnego DOSa.

Silnik gry jest zbudowany od podstaw i nie wzorowałem się na moich produkcjach z 2006 roku. Dzięki temu gra ma o wiele lepszą grafikę i animację.

Rozgrywka przyjęła charakter rodem z gier ARCADE jakie mogliśmy napotkać w automatach do gier - szybko możemy zakończyć jazdę wpadając na przeciwników czy też obiekty przy drodze.

 

Teraz kilka słów o minusach tej gry, bo i takie niestety są... Fizyka jazdy nie jest realistyczna, przez co tytułowy 125p rozpędza się szybko i trzyma się drogi niczym poseł krzesła w sejmie. Muzyka w grze miała być wykonana przez studio ArkMar, niestety po 30 dniach nie dostałem ani jednego utworu/dema, dlatego utworzyłem jeden utwór i wstawiłem go do gry.

 

Download: Dysk Google

 

Zdjęcia:

loading233232.jpg

screenshot101.png

screenshot100.png

screenshot101.png

photo_day16.png

 

Download: Dysk Google

 

Porównanie pierwszego dnia i ostatniego:

Pierwszy dzień:

photo_day2.png

Ostatni:

screenshot101.png

 

Te zdjęcia pokazują, że da się stworzyć grę w ciągu 30 dni. Jestem dumny z tej produkcji i w przyszłości chce stworzyć więcej gier w lepszej jakości :-)

 

Download: Dysk Google

 

Jeżeli gra będzie się podobała, to poświęcę więcej czasu i dokonam poprawek, dodam kilka auto do wyboru i wykonam kilka scenerii. Jeżeli nie, to zabieram się za następny projekt Tank K2 lub Egzorcysta...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...