Skocz do zawartości

NANI!?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tytuł: NANI!?

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Gra polega na skakaniu bohaterem po platformach w górę i zbieraniu niebieskich kulek, może w przyszłości wymyślę coś bardziej twórczego. Ta gra ani nie jest podobna do Mario, ani do Icy Tower (ale już bardziej do mario). Gra jest trochę trudna, uprzedzam co mniej cierpliwych. Grafiki, np. wyskoczni, flagi, itp zostaną zmienione.

Gra zawiera:

*jeden typ wroga

*wyskocznie

*3 plansze

*menu

 

Download: https://gmclan.org/up4495_4_NANI_demo.html

Rozmiar pliku: 520 KB / 1,57 MB (po rozpakowaniu)

 

Autorzy:

Programowanie:
ja

Fabuła:
ja

Grafika:
ja

Muzyka:
na razie brak

Screeny:

Pierwsza plansza

Druga plansza

 

 

 

 

PS: Ten kto wrzuci screena z ekranu z gratulacjami po przejściu to jest na prawdę dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podstawowe pytanko: sprawdziłeś chociaż czy można to przejść :jezor: ? Bo dochodzę do tego momentu http://img412.imageshack.us/img412/5554/beztytuuigu.png i za chu... ekhem, za nic nie da się wskoczyć na następną platformę, może przez przypadek za wysoko ją dałeś :jezor: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przeszedłem to sam kilka razy, da się wskoczyc. Wlasnie z tym napisem zauważyłem w czym problem, następnym razem zamiast tekstu powrzucam garfiki, bo wyglada to beznadziejnie, a tak musielibyscie te dwie czcionki sciagnac : http://www.dafont.com/ernest-borgnine.font i http://www.dafont.com/search.php?psize=m&q=helter

Wtedy dobrze wyglada

 

@UP: To dopiero pierwsze 3 plansze. Zresztą jedni mówią, że za ch... nie da się przejśc, a inni, że za proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oto filmik jak to przejśc, sory za niskie fpsy, ale ten program do nagrywania strasznie zamula, a do tego ten laptopo jest slabiutki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dzięki, popracuje nad bonusami, ale nie wiem dokładnie co mógłbym dodac, jakby ktoś chciał pomóc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyzsze skoki jak zlapiesz bonusa ,zrob punkty , i bonusy ktore dodaja wiecej punktow i zrob zeby bylo 5 plansz, i 6 plansza to bedzie bonusowa i bedzie na czas 6 plansza np.3 min. i i na punkty i jezeli znasz 39dll to zrob zeby byl w necie ranking z bonusowego levelu :D

Ps:to nic w zwiaku z tematem ->>Zostane ninja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

:D

Super skoki, itp. dodam, już mam pomysł na jedną fajną umiejętnośc. Leveli będzie prawdopodobnie więcej w pełnej wersji niż 6. Punkty będą się naliczac i wyświetlac po każdej misji. A z czasem to lepiej medale niż ograniczenie czasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił jeden naprawdę wielki poziom zrobił w którym byś mógł skakać poza poziomami głównymi i w miarę jak będziesz nowe zdolności odkrywać/zdobywać będziesz mógł coraz dalej w tej mapie przejść, odkrywając jakieś dodatkowe jeszcze bonusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co w tej grze jest takiego trudnego... ;/

 

Ostatni level najlepszy :P

 

Dodaj jakieś urozmaicenia, bo teraz to to ubogie jest strasznie...

Ai, i daj możliwość wyłączenia fullscreena ;P

 

Coś jeszcze miałem napisać, ale już nie pamiętam co.

 

6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Urozmaiceń będzie dużo, później inni przeciwnicy, przeszkadzajki, pomagajki, inne plansze, itp. Np. podwodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak skupiłbym
Sory, musiałem... :)

 

A jak chcesz rozbudować skoki :P ?

 

Ja skończyłem tą grę głównie dlatego, że wiedziałem, że są 3lvle...

Gdyby leveli wyglądających tak jak pierwsze dwa było 20, nie wiem, czy chciałbym ją kończyć... :P

 

I wprowadź do tej gry trochę dynamiki, no bo cóż, niezbyt to "normalne" jest, jeśli mogę sobie w środku levelu stanąć na platformie jakby nigdy nic... ;/

W ogóle, rozgrywka jest mało dynamiczna - jedynie powolne, spokojne skakanie z platformy na platformę, uważając, aby nie spaść przez ten zarąbisty ruch platformowy ;P

 

Choć z drugiej strony, wolę to, niż kolejnego Ice Towera, także lepiej skup się na ciekawych levelach, i jakiś drobnych urozmaiceniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...