Skocz do zawartości

Pixel Plane: Bomber


Dester

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pixel Plane: Bomber

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: Małym pikselowym bombowcem latamy po małym pikselowym świecie i unikając małych pikselowych pocisków wystrzeliwywanych przez małe pikselowe samoloty niszczymy małe pikselowe budynki używając małych pikselowych bomb (Długie zdanie, prawda?). Bez zapisywania i bez żyć. Raz przegrasz, zaczynasz od nowa. You have been warned. Prosta grafika i łatwe sterowanie. Stworzona na tablecie. Miał być dźwiek bomby, ale sie nie udało.

 

Wymagania sprzetowe: Windows 96/2000/XP/Vista/7/8/9/10 lub Dziwny Linux Mint

 

Download:

https://gmclan.org/up9384_3_Pixel_Plane___Bomber.html

 

Rozmiar pliku: 2MB :)

 

 

Autorzy:

Programowanie: "bLaze"

Fabuła: -

Grafika: "bLaze"

Muzyka: -

Screeny:

53vsrhgoragugauzg.jpg

50wx1co1xq3vecmzg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e: dobra zaraz tu coś napisze

 

e2:

na plus schludna grafika i nawet fajny pomysł

na minus niestety realizacja. przede wszystkim gra jest za wolna, mogłeś chociaż zmienić room speed, a najlepiej dodać więcej rzeczy, żeby było bardziej dynamicznie (więcej przeciwników, przeszkody itd.). poza tym budynki są zdecydowanie zbyt wytrzymałe, a wrogowie nas nie gonią - pierwszy poziom wygląda tak, że podlatuję do budynków i je żmudnie rozwalam, a wróg nie zwraca na mnie uwagi. drugi poziom tak samo, tylko najpierw niszczę wieżyczkę. sami wrogowie też są zdecydowanie za bardzo wytrzymali, ale nie ma zbytnio potrzeby do nich strzelać. no i brak dźwięków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e: dobra zaraz tu coś napisze

 

e2:

na plus schludna grafika i nawet fajny pomysł

na minus niestety realizacja. przede wszystkim gra jest za wolna, mogłeś chociaż zmienić room speed, a najlepiej dodać więcej rzeczy, żeby było bardziej dynamicznie (więcej przeciwników, przeszkody itd.). poza tym budynki są zdecydowanie zbyt wytrzymałe, a wrogowie nas nie gonią - pierwszy poziom wygląda tak, że podlatuję do budynków i je żmudnie rozwalam, a wróg nie zwraca na mnie uwagi. drugi poziom tak samo, tylko najpierw niszczę wieżyczkę. sami wrogowie też są zdecydowanie za bardzo wytrzymali, ale nie ma zbytnio potrzeby do nich strzelać. no i brak dźwięków

Nie chciałem żeby gra była zbyt szybka, a wyszło jak wyszło :D Kiedy przeciwnicy gonili strasznie dziwnie to wyglądało (uwierz mi). Budynek ma wytrzymałość 3 albo 4, nie pamietam. Ale w sumie to dzięki za konstruktywną krytykę :)

e: W nast. poziomoach masz deszcze pocisków, fale samolotów, itd. pograj jeszcze

e2: Miał być dźwięk bomby, nie udał się.

e3: ciekawostka, wszystkie budynki są zniszczalne

e4: Inni ludzie też mogą śmiało wyrazić opinie, zachęcam

e5: ide jesc

e6: zeby zyc

e7: Jak ktos przejdzie niech da znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ogólnie fajny, ale gra jest za łatwa i zbyt wolna.

Potem będą deszcze pocisków, fale samolotów, okej, ale dlaczego ktoś ma dalej iść, skoro jest tak nudno? :/

Zwiększ dynamikę przede wszystkim, dodaj jakieś fajne szczegóły, pokaż kiedy można zrzucić bombę, zmniejsz wytrzymałość budynków do 1-3(w zależności od budynku) i że po każdym ataku widać jak budynek się rowzala. Zawsze to jakieś urozmaicenie ;)

Pracuj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ogólnie fajny, ale gra jest za łatwa i zbyt wolna.

Potem będą deszcze pocisków, fale samolotów, okej, ale dlaczego ktoś ma dalej iść, skoro jest tak nudno? :/

Zwiększ dynamikę przede wszystkim, dodaj jakieś fajne szczegóły, pokaż kiedy można zrzucić bombę, zmniejsz wytrzymałość budynków do 1-3(w zależności od budynku) i że po każdym ataku widać jak budynek się rowzala. Zawsze to jakieś urozmaicenie ;)

Pracuj dalej :)

W środę wyjeżdżam na ferie, ale tablet biorę to jeszcze coś się poprawi :) Aktualnie pracuję nad AVOID, zręcznościowa gra retro, i zapowiadam sequel tej części Pixel Plane... BATTLEFIELD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny,grafika taka nawet,ale wszystko dzieje się powoooli,on i samolot zatrzymał się na końcu mapy i nic nie moge zrobic.

Zawróć używając w lub s.

Bomba nie niszczy samolotów :(

To by było.. ciekawe.

 

Ogólnie koncepcja była taka, że bombami niszczymy cele naziemne a działkiem samoloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej "poprawię w następnej wersji"

Nie mogę tego poprawić, bo w kodzie nie znalazłem niczego co miało by powodować coś takiego, a podczas testu nic mi nie wyszło. Za mało informacji, nie za bardzo rozumiem na czym polega problem, po prostu nic nie mogę zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...