Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

TitleAM.png
Tomek Grochowiak
Marius Utheim
"Lurk"
Kasia Kluge
Rob Westwood


Jak obiecałem, zakładam temat o ArcMagi, w którym będę zapodawał rozmaite materiały, informacje i screenshoty. I to grubo zanim zacznę oficjalnie promować grę. W ten sposób Wy macie trochę "eksluzywnego" info, a ja mam możliwość podpytania o opinie, bez zbyt wczesnego rozdmuchiwania gry. To chyba dobry układ :).

Filmik:


Screeny:
screen_am1th.png screen_am2th.png screen_am3th.png

Oryginalne koncept arty: Wiedźma, Magus, Imp


Piszcie jak się Wam podoba i nie krępujcie się pytać jeśli coś Was ciekawi. Postaram się odpowiedzieć na wszystko co mogę. Jutro zapodam tło i może jakiś efekt czaru :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

O ładnie ten tajemniczy-pan-z-dużej-firmy przerobił tą grafę (huh, mam szczęście, że wiem kto to :P). Koncepcje oddał dokładnie tak jak trzeba, przy czym nadał grafiką niesamowity klimat. Imp najbardziej mi sie podoba, zresztą z jakiegoś powodu już w fazie koncepcji mi się podobała ta postać. To będzie moja ulubiona.

Chyba, że jak w Soul Caliburze dasz jakąś babkę z cyckami jak 50 kilo arbuzów.

 

Btw. zdradź mi jedno TeeGee - on te grafiki robi w pizdu duże i potem pomniejsza, czy od razu takie malutkie dopieszcza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Imp wygląda najbardziej pro, ale wiedźma <3 . Nie pasuje do niej określenie wiedźmy, wiedźmy to raczej z jakimiś staruchami na miotłach się kojarzą, a nie z takimi laseczkami ;p . No, chyba, że to nie jest bad witch, tylko bed witch ;> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graficznie gierka będzie rządziła ;)

A jak z animacją poruszania postaci? chodzi mi o to czy będą one miały jakieś własne ruchy (nie chodzi mi o animacje ataku, tylko np. kiedy stoi)

Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenin, postacie są animowane cały czas - nawet jak stoją. Trochę jak w Street Fighterze czy czymś w tym stylu.

 

Marmot, a skąd wiesz czy ona nie jest stara jak cholera? Może tylko codziennie kąpie się w krwi, żeby zachować wiecznie młody wygląd ;). Z czarownicami nigdy nic nie wiadomo.

 

David Dark, he he - takie jest założenie. Każda postać ma mieć właśnie jakiś "wkręt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale postacie tak szczegółowe, że jeżeli będą one animowane, to będzie prawdziwa magia ;] Brawa dla grafika.

 

Prawda, grafik mi z nieba spadł, nie ukrywam :). Wszystko jest animowane i animki sa naprawdę bardzo fajne. Też trochę w stylu Street Fighterów czy MK.

 

Oczywiście coś niedługo podrzucę, ale najpierw chciałbym mieć jednak jakąś finalną wersję, bo potem będziecie się czepiać, że w klatce nr 4 jest jeden pixel krzywo i ręka jest niedokończona :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, naprawdę wysoki poziom. :) Ciekaw jestem tylko czy animacje prezentują się równie dobrze. Mam nadzieję, że coś wrzucisz?

animacje prezentują sie jeszcze lepiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...