Skocz do zawartości

MemorY


Deep

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_inline_n0soqtnBtT1sxibk5.png

Tytuł: MemorY

Gatunek: Platformer/Puzzle

 

Opis:

MemorY (ang. Pamięć) odbywa się w dwuwymiarowym wszechświecie w którym gracz może swobodnie zwiedzać różne obszary generowane proceduralnie podczas ich przygody

w tym czasami brutalym wszechświecie aby znaleźć prawdziwy sens istnienia dla jego mieszkańców.

 

Zbuduj swój własny statek, znajdz nowe bronie i wybierz po czyjej stronie będziesz w tym świecie ciągłych konfliktów i chaosu - lub po prostu przejdz się niszcząc wszystko na twojej drodze.

 

Poznawaj różne środowiska - mroźne obce planety i gigantyczne kosmiczne budowle czekają na gracza w całym wszechświecie.

 

Przystosowania się do obcej technologii - różne tajemnicze przedmioty, takie jak statki kosmiczne, mecha roboty i magiczne kryształy czekają na gracza, aby odkryć je na ich podróży po świecie.

 

 

 

Autorzy:

Programowanie:
DepressionDev

Fabuła:
DepressionDev

Grafika:
DepressionDev

Muzyka:
Dominick Ferger

Screeny:

HdDoXsL.gifRyLwrlh.gif

4AEf2Gt.gifvRwHu7k.gif

Istnieje wiele więcej screenów, ale nie chciałem wstawic wszystkie z nich, ponieważ zajęłoby zbyt dużo miejsca, więc wybrałem cztery.

 

Będę bardzo szczęśliwy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce chce chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demem nie pogardzimy, serio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zachwalają tę grę, Ja zaś jestem sceptyczny. Dopóki nie zobaczę dema nic konstruktywnego na temat tejże gry nie będę w stanie powiedzieć. Grafika wydaję się być niezbyt skompilowane do odwzorowania, zaś opis tejże gry wdaję się być tłumaczony za pomocą translatora google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zachwalają tę grę, Ja zaś jestem sceptyczny. Dopóki nie zobaczę dema nic konstruktywnego na temat tejże gry nie będę w stanie powiedzieć. Grafika wydaję się być niezbyt skompilowane do odwzorowania, zaś opis tejże gry wdaję się być tłumaczony za pomocą translatora google.

 

Z tego co ja widzę to ty jesteś we wszystkich postach 'sceptyczny' - no ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi dodać swoje dwa grosze do wszystkiego ;)

 

A co do opisu - to był tłumaczony z angielskiego z google translate I potem tylko poprawiony w niektórych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z tego co ja widzę to ty jesteś we wszystkich postach 'sceptyczny' - no ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi dodać swoje dwa grosze do wszystkiego ;)

Syndrom dzieciaczka, który cośtam próbował w gmie sklecić i gówno mu wyszło ale na forum siedzi z przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syndrom dzieciaczka, który cośtam próbował w gmie sklecić i gówno mu wyszło ale na forum siedzi z przyzwyczajenia

 

Anty, zabawne jest to, że nazywasz mnie dzieciakiem nie wiedząc ile mam lat, a swoją opinię opierasz tylko i wyłącznie na tym, iż wyraziłem odmienne zdanie w stosunku do reszty.. Świadczy to o Tobie z pewnością jak najlepiej.. Po prostu nie chwalę dnia przed zachodem słońca i wolę poczekać na jakieś demo.

 

Z tego co ja widzę to ty jesteś we wszystkich postach 'sceptyczny' - no ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi dodać swoje dwa grosze do wszystkiego smile2.gif

 

Nie prawda, to, że zobaczyłeś dwa moje posty i wysnuwasz taką teorię na temat mojej osoby jest trochę niedorzeczne.

 

Pomijając tę wszystkie zarzuty co do mojej osoby, chciałem dodać jeszcze, że czekam na demo i mam nadzieję, że będę mógł pisać o grze w samych superlatywach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest obowiązek posiadania tego samego zdania? XD

 

Poza tym chill ludzie, przecież nie krytykuje nic bezpodstawnie, jak czasami się zdarza na gmclanie, tylko wstrzymuje się z oceną aż będzie pokazane coś więcej niż screeny.

Moim zdaniem to całkiem racjonalne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
ej no, fajne to było, ale jak widzę umarło :(

 

A jednak projekt trzyma sie dobrze :thumbsup:

 

Niestety robię to na własną rękę bez pomocy to dlatego to trwa tak długo.

Pracuję nam grywalnym demo przez bardzo długi czas.

 

Umieszce link tutaj, kiedy nadejdzie czas :thumbsup:

 

Pozdrawiam,

-Deep

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...