Skocz do zawartości

Zablokowane 2 Oficjalny konkurs na GMCLAN!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tak jest, to już drugi oficjalny konkurs!

 

Nagroda za pierwsze miejsce:

Oryginalny klucz do programu Game Maker

 

Termin oddawania prac:

15 lipca 2005 na adres xxxxxxxxxxx

 

Tematyka:

Przeciwnicy szturmują na gracza, a ten musi się bronić rozwalając w drobny mak kolejne hordy przeciwników. Co do reszty (widok, liczba graczy, tryby, czy plansza przesuwana itd.) macie pełną swobodę. Pamiętajcie jeszcze, że im mniej cudzych dodatków, dll'ów, grafik i dźwięków użyjecie tym gra będzie wyżej oceniona! Pamiętajcie także by nie przesadzać z oryginalnością. Za same łamani stereotypu punktów przyznawać nie będę jeśli nie przełoży się to na jakość i ciekawość, tak więc dobrze rozplanujcie grę.

 

Forma pracy:

Wysyłamy ją w formie EXE na wyżej podany adres. Limit wielkości pliku - brak, ale pamiętajcie im wiecej zajmuje tym gorzej jeżeli nie przekłada się na jakość. Uwaga: Nie używamy zewnętrznych silników 3D ani nie podlinkowujemy całej gry napisanej jako dll.

 

 

Uwaga... czas... start!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie regulamin jest niesprecyzowany. Przecież to będzie bezsens, skoro w walce o klucz można korzystać z funkcji zarejestrowanego GMa (3d, particle, dll). To jest czyste nakłanianie, żeby użyć pirata :P . No chyba że się korzysta z GM 4.3, ale z niego to raczej nikt nie korzysta xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wogule nie używam funkcji podstawowwego GMa (prócz dodawania dźwięków i spritów). Zawsze staram się aby w mojej grze zostały użyte tylko i wyłącznie funkcje odkryte przesz zarejestrowanie gma?? Pytacie sie dlaczego?? Ato dlatego ze nie poto placiłem 30 euro żeby teraz korzystać z niezarejestrowanych funkcji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...