Skocz do zawartości

Zablokowane Jak NIE dyskutować z adminami/modami


TeoTN

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przenoszę do informacji i przypinam ku przestrodze innych userów, którzy uważają iż jego zdaniem Moderator dopuścił się ogromnego nadużycia i chcą z tym coś zrobić. Przeczytajcie temat i wyciągnijcie wnioski. Ja proponuję rozmowę w 4 oczy z modem/adminem przez PW - dziadzio

 

 

Witam Szanownych GMClanowiczów!

 

Piszę list otwarty, w związku z ciężką obrazą jakiej doznałem, przez niedopuszczalne zachowanie jednego z moderatorów, o nicku "dziadekkleofas". Ów moderator, postanowił obdarzyć mnie punktami ostrzeżenia, w uzasadnieniu stwierdzając, że jestem nekrofilem.

Jak wiadomo nekrofilia, jest zaburzeniem preferencji seksualnych, polegającym na tym, że jedynym bodźcem stymulującym seksualnie chorego, są zwłoki.

Uważam to za jednoznaczną obrazę i żądam publicznych przeprosin oraz napisania logicznego i spójnego uzasadnienia przyznanych mi "punktów karnych". W przeciwnym wypadku spotkamy się na drodze sądowej.

 

Pozdrawiam, TeoTN

 

 

Podstawa prawna:

ROZDZIAŁ XXVII kodeksu karnego,

Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

 

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Źródło: http://prawo.money.pl/akty-prawne/ujednoli...553,DU,410.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ROZDZIAŁ XXVII kodeksu karnego,

Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

 

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZDZIAŁ XXVII kodeksu karnego,

Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

 

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Żenada xDDD

Już widze jak go ciągnesz za to po sądach =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeoTN: ło matko a twój avatar z tą (chyba nieżywą bo sie nie rusza...) kobietą uraził moją psychike i co? płać grzywne!

 

Proszę, o udowodnienie celowej i jawnej działalności. W dodatku radzę zastanowić się, czy nieanimowany obrazek może się ruszać oraz wykazać potwierdzenie lekarskie o urażeniu psychiki.

 

Żenada xDDD

Już widze jak go ciągnesz za to po sądach =)

Nie odpuszczę tego. Nikt nigdy nawet nie próbował mnie w ten sposób obrazić, w związku z czym pofatyguję się gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, o udowodnienie celowej i jawnej działalności. W dodatku radzę zastanowić się, czy nieanimowany obrazek może się ruszać oraz wykazać potwierdzenie lekarskie o urażeniu psychiki.

:lol2: Komedia ... lubię komedie :D

Nie odpuszczę tego. Nikt nigdy nawet nie próbował mnie w ten sposób obrazić, w związku z czym pofatyguję się gdzie trzeba.

Pójdziesz do sądu i co powiesz?

"Dziadekkleofas wyzywa mnie od nekrofilów!"

lol :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w większości wypadków są zarządzane publiczne przeprosiny. Ja przeboleję, zapłacę ile trzeba. Ale na pewno nie pozwolę, żeby tak mnie nazywano.

 

Nie występujesz tutaj pod swoim imieniem i nazwiskiem więc niewim co chcesz

"Etykietka" została przyjęta pod moim prywatnym kontem użytkownika i dotyczy mnie.

Oni mają takich "problemów"

Każdy ma prawo do procesowania, zapraszam do Konstytucji.

Tak samo ja Cię mogę pozwać o nielegalne oprogramowanie

Zapraszam. Mój windows jest preinstalowany, muzyki nie słucham, bo nie mam na to czasu, innych nielegalnych rzeczy także nie znajdziesz. Od procesów w tym wypadku jest osoba posiadająca prawa autorskie. Czy masz takowe do czegokolwiek, co ja posiadam?

"Dziadekkleofas wyzywa mnie od nekrofilów!"

Prawnik. Oraz pełne dochodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

TeoTN? To twoja ksywa czy prawdziwe imię i nazwisko? Jeśli tylko ksywa, to możesz dziadkowi naskoczyć... Poza tym widzę, że nie znasz pojęcia metafory. Póki co nie zamykam tematu, bo ciekawy. Zobaczymy co odpowie dziadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M@ti002: Anna Maria Wesołowska, w życiu "rzeczywistym" także jest sędzią. Jednakowoż wykluczam, aby miała ona coś wspólnego z tym oskarżeniem, gdyż pracuje w Łodzi.

@Shylios: Matka mojego przyjaciela jest prawniczką. Nie sądzę, aby to stanowiło dla niej problem, bo nie raz pomogłem koledze w szkole.

Zwrot kosztów procesu

 

Strona przegrywająca sprawę obowiązana jest zwrócić przeciwnikowi na jego żądanie koszty niezbędne do celowego dochodzenia praw i celowej obrony (koszty procesu).

Źródło: http://www.skarbiec.biz/zwrot.htm

Więc nawet gdyby ta pani się nie zgodziła, wystarczy każdy inny prawnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus: tak

@Shylios: Nikt Ci nie każe tutaj pisać. Poniosłem straty moralne. Sposób w jaki piszesz "Ciebie" jest tylko i wyłącznie Twoją sprawą i kwestią tego, czy okazujesz innym szacunek, czy nie. To nie jest jawna obraza opisana w Kodeksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...