Skocz do zawartości

OFICJALNY TURNIEJ YXY 2015


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej YXY 2015 - Temat Główny
--------------------------------------------


Nagroda
I miejsce
25GBP (słownie: dwadzieścia pięć funtów i zero pensów)


II miejsce
15GBP (słownie: piętnaście funtów i zero pensów)


III miejsce
10GBP (słownie: dziesięć funtów i zero pensów)


nagroda publiczności
5GBP (słownie: pięć funtów i zero pensów)


Powyższe sumy nie określają nagrody pieniężnej tylko łączną maksymalną sumę wartości nagród możliwych do wybrania zgodnie z zasadami (Punkt 6.0) regulaminu dostępnego TUTAJ
Obecny stan drabinki YXY 2015
cd544d2850.png

Aktualna lista tematów: (kolejność alfabetyczna)
DYSK GOOGLE


Zgłoszenia gotowości do pojedynku - WAŻNE!
Uczestnicy mają się do mnie na PW zgłaszać w następującym formacie:


Temat: Zgłoszenie Tura X
Wiadomość:

Tura X: <mój nick> vs <nick przeciwnika>

Rozmawiałem z drugą osobą i ustaliliśmy, że chcemy zacząć dnia YYYY-MM-DD



Wiadomość muszę dostać od obu osób aby zatwierdzić.
Oficjalna data i godzina będą podane w poście głównym tego tematu.

Tura 1: Daty i godziny!

Cysior vs Explosivo - 2015-03-06 17:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Explosivo - Temat z grą: TUTAJ
Kriso99 vs Czołg Krymski - 2015-03-13 21:00 - Tura zakończona walkoverem - Zwycięzca: Kriso99
Szmalu vs Anty - 2015-03-20 17:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Anty - Temat z obiema grami: TUTAJ[/b]
Threef vs Chell - 2015-03-06 17:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Chell - Temat z obiema grami: TUTAJ
Gnysek vs MaxGaming - 2015-03-13 24:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: MaxGaming - Temat z obiema grami: TUTAJ
Lechu4444 vs Adam014 - 2015-02-27 22:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: adam014 - Temat z obiema grami TUTAJ
Boad vs I am Vader - 2015-03-02 19:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Boad - Temat z obiema grami TUTAJ
-[PhariseuS]- vs Adriann - 2015-03-15 17:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Adriann - Temat z obiema grami TUTAJ

Tura 2:Daty i godziny!

1/8 A:
Explosivo vs kriso99 - 2015-03-27 21:00 (do 23:00 [+1H za opoznienie z tematem]) - Tura zakończona - Zwycięzca: Explosivo - Temat z obiema grami TUTAJ
Anty vs Chell - 2015-04-02 16:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Chell - Temat z obiema grami TUTAJ
MaxGaming vs adam014 - 2015-04-03 22:00
Boad vs Adriann - 2015-03-25 20:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Boad - Temat z pracą: TUTAJ

1/8 B1
cysior przechodzi walkoverem
szmalu vs Threef - 2015-04-02 o 21:00 - Zwycięzca: szmalu - Tematy z grami: TUTAJ oraz TUTAJ
Gnysek vs Lechu4444 - Lechu4444 przechodzi walkoverem
I am Vader vs -[PhariseuS]- - 2015-03-27 18:00 (do 19:00) - Tura zakończona - Zwycięzca: I am Vader - Temat z obiema grami TUTAJ

Tura 3:Daty i godziny!

1/4A
Chell vs Explosivo - 2015-04-11 18:30 - Tura zakończona - Zwycięzca: Explosivo - Temat z obiema grami: TUTAJ[/b]
Boad vs adam014 - Tura zakończona - Zwycięzca: adam014 - Temat z obiema grami: TUTAJ

1/8B2
cysior vs kriso99 - Brak Daty
Anty vs Szmalu - Brak Daty
Lechu4444 vs MaxGaming - Brak Daty
I am Vader vs Adriann - Dogrywka: 2015-05-02 15:00 - Tura zakończona - Zwycięzca: Adriann - Temat z obiema grami: TUTAJ

Tura 4:Daty i godziny!
Explosivo vs adam014 - 2015-05-15 20:00
Miłego uczestnictwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Tura 3:Daty i godziny!

 

1/4A

Chell vs Explosivo - 2015-04-11 18:30 - Tura zakończona - Zwycięzca: Explosivo

Boad vs adam014 - 2015-04-20 20:00 - Tura w trakcie

 

1/8B2

cysior vs kriso99 - Brak Daty

Anty vs Szmalu - Brak Daty

Lechu4444 vs MaxGaming - Brak Daty

I am Vader vs Adriann - 2015-04-18 18:00 - Tura w trakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły wrzucę wkrótce(czyta: kwestia godzinki), ale ogólna zasada działania jest taka:

 

Ustawiana jest drabinka, według której użytkownicy się pojedynkują.(User A vs User B )

 

O wcześniej zapowiedzianej godzinie podawany jest temat gry(np. Strzelanka, albo "świnia z bazooką").

Dwaj uczestnicy których tura to jest robią gry i się nimi chwalą.

Inni głosują która im się bardziej podoba.

 

To dobra okazja aby zrobić minigierkę albo dwa i zobaczyć co inni robią. No i żeby dostać darmowe gry na steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja teraz mam sesję ale jak zaliczę tę algebrę to czemu nie. Dawno nie brałem udziału w żadnym konkursie ani nie robiłem nic twórczego. Także zgłaszam się o ile konkurs nie startuje w ten tydzień, bo mam zawalony, następny powinien być bardziej luźny. :)

 

@Skorsis: Trzeba było własny konkurs założyć a nie teraz zasady wymyślasz. I am vader daje 15 euro więc może sobie ustalać takie zasady jakie mu się podobają, osobiście twój pomysł bardzo mi się podoba i chętnie wziąłbym udział w czymś takim ale z braku czasu musiałoby się to odbyć w innym terminie na pewno nie teraz gdzie mam pracę w tygodniu i uczelnie w weekendy, w sumie taki konkurs co dałeś jest bardziej czaso-żerny niż coś w stylu GM Duel, bo wiesz tam musiałbyś co 12 godzin coś do gry dodawać a tak to nie dość że możesz się dogadać co do czasu z przeciwnikiem, to jeszcze masz 1 konkretny temat który możesz wykonać choćby w 3 godziny (w tyle da się zrobić grę co najmniej przyzwoitą i ciekawą pod względem rozgrywki) i może jakimś cudem awansujesz dalej. :)

Poza tym od jakości twoich gier będzie zależało w ilu rundach wystartujesz bo możesz odpaść w pierwszej rundzie i wtedy wykonasz grę tylko na 1 temat. :)

 

@Boad: A co wyjeżdżasz w ferie, cóż to trzeba się zaopatrzyć w lapka i jakiś dobry net mobilny, a tak poza tym to przecież będziesz się dobrze bawił na wyjeździe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję tylko, że czasożerność takiego turnieju może odstraszyć potencjalnych uczestników. Jeżeli turniej zacząłby się od ćwierćfinałów to teoretycznie byłoby to maks. 3x 48 godzin. Jak już mam z kimś rywalizować to wolałbym wykorzystać cały czas, a nie robić 3 godziny kiedy wiem, że przeciwnik przeznaczy kilkakrotnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dla mnie spoko, jeśli termin tury będzie ustalany z tydzień wcześniej, a dopiero temat dostanę w ostatniej chwili. Bo żeby potem nie było, że siedzę u dziewczyny a tu leci mi tura i walkowerem przegrywam xD Więc jeśli czas pozwoli to zgłaszam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc żeby nie było. Zgłaszam się

 

Jedną z rzeczy która bardzo dobrze wyszła w GMDuel było właśnie ustalanie terminów. Zgłaszałem się do obu uczestników aktualnej rundy i pytałem kiedy komu pasuje. Nie było dzięki temu sytuacji typu "babcia mi umarła i nie zrobiłem gry". Ale z drugiej strony GMDuel ciągnął się przez to dość długo. (ale chyba nie sprawia wam to problemu?)

 

No i jeszcze raz chciałbym przypomnieć że jest to dopiero temat przygotowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam pomysł aby ustalić datę głowną, w której odbędą się wszystkie pojedynki danej Tury, natomiast każdy komu data nie będzie pasować będzie miał prawo umówić się na inną.

Dzięki temu i będzie wygoda jak w GmDuel i całość zajmie mniej czasu bo szybciej przebiegnie poprzez grupowy przebieg dla tych, którym odpowiada jedna data wstępna.

 

Co sądzicie o takim systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam pomysł aby ustalić datę głowną, w której odbędą się wszystkie pojedynki danej Tury, natomiast każdy komu data nie będzie pasować będzie miał prawo umówić się na inną.

Dzięki temu i będzie wygoda jak w GmDuel i całość zajmie mniej czasu bo szybciej przebiegnie poprzez grupowy przebieg dla tych, którym odpowiada jedna data wstępna.

 

Co sądzicie o takim systemie?

Nie lepiej zrobić coś takiego że rundy mają deadline powiedzmy konkurs zacząłby się 1 lutego to do 14 lutego (daty orientacyjne wiadomo że konkurs raczej nie wystartuje za 4 dni) wszystkie pojedynki w danej rundzie musiałyby zostać rozegrane, uczestnicy pojedynku dogadują się między sobą termin i przesyłają go do organizatora który po prostu o danej porze wysyła im temat. Myślę że tydzień też by wystarczył tak jak mówię każdy coś tam ma szkołę, studia czy pracę, więc na pewno nikt nie siedziałby 48 h kodząc grę bez przerwy, chyba że w weekendy ale też nie każdy ma wolne więc wtedy po prostu uczestnicy umawialiby się w tygodniu żeby szanse były równe. :)

Mam nadzieję że wystarczająco zrozumiale napisałem swój pomysł, a w przypadku gdy przeciwnicy nie mogą się dogadać termin ich pojedynku wyznaczany jest przez organizatora i nie ma wtedy że mi nie pasuje. W skrajnych przypadkach można eliminować dwie osoby naraz, albo losować kto gra dalej, choć bez gry, to tak trochę lipa kogoś dalej puszczać, przecież jak ktoś nie ma czasu to godzinę żeby zrobić klon tego Catch the Clowna zawsze znajdzie. :) Choć oczywiście można od razu wyznaczyć jakiś termin w którym odbyłaby się większość pojedynków.

 

@Threef: Akurat śmierć babci może być niespodziewana, gorzej jak ktoś już będzie się tak tłumaczył 3 czy 5 raz. :)

 

E. Zgłosiłem się w pierwszym swoim poście teraz wytłuściłem żeby nie było także możecie mnie wpisać na listę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mogę sie zabrać do dłuższych projektów, także 48h to świetnie. Byleby terminy były ustalane odpowieenio wcześniej i najlepiej na weekend(ale to tylko sugestia). Więc zgłaszam się! Chciałbym zgłosić się do głosujących, ale nie wiem, czy uznajecie mnie za osobę odpowiednio zaufaną :) Więc jeżeli nie macie nic przeciwko, to jestem też chętny do bycia głosującym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...