Skocz do zawartości

Zablokowane Almora a płatności


ego5000

Rekomendowane odpowiedzi

Na to może jeszcze za wcześnie, ale mimo to jestem ciekaw jak to będzie z płaceniem za grę. Czy coś w stylu

Tibii (Premium Accounty) czy może coś w stylu "Wyślij SMS <blabla> aby móc grać przez <tyle a tyle>"

Osobiście wolałbym wysyłać esy, ale ciekaw jestem jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też jestem skłonny za esami ale tak żeby np za 1 esa dostać 10k kasy a sms by kosztował 6 zł powiedzmy :P

 

no ale to jest tak że borek musiał by 70% oddawać do telekomunikacji i 10% na inne a 20% tego zostało by jemu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już premium to przelewy są nie bardzo bo nie każdy będzie umiał/chciał :/

Zgadzam się, ja bym wolał wysyłać sms nawet za 15 zł (hehe) niż płacić przelewem, bo na to rodzice nie pozwolą, a o SMSach nie muszą wiedzieć :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to powinny być jakieś bajery ale bez przesady np. 100 k za 10 zl tylko 5 k-5 zl ;p Ponieważ miał by jakieś Borek wynagrodzenie ;] Chociaż z tymi sms-ami to będzie problem bo wydaje mi sie że trzeba jakąś licencje płacić co rok ;/ I woał bym przelewy chociaż to minus dla borka ;/Bo on by się bawił z odbieraniem przelewów patrzenie w tytule "na postać xxxxx 100 k" i potemu musiał by dodać tę kase komuś czy tam premium i tak naokrągło. Bo dla takich gier trzeba poświęcić cały swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szpechacie" o płatnościach, a nawet dobrze nie wiadomo, czy z Almorą w końcu wypali (wypali do tego momentu, w którym gra będzie wydana "oficjalnie"). Prawdopodobny jest przecież też scenariusz, że sama gra na końcu będzie wyglądała ZUPEŁNIE inaczej niż teraz (a wy chcecie teoretyzować o płatnościach), a wtedy sam Borek uzna, czy jego praca jest gotowa i czy jest warta pewne pieniądze, czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
znacie takie coś jak Wapacz? ;]

Można to robić za darmo. 10% wysłanego sms i tak leci do nich, więc Borek nie musi nic płacić

Tak, znamy i mocno odradzamy srapacza. Już lepsze są cashbill i allpay. Przykładowo w takim allpay'u mam znacznie lepsze warunki co do kwot jak i więcej kanałów (form) płatności. 10% gdzie to wyczytałeś? Z każdego SMS'a dostajesz zaledwie 35-45%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej by było zaczekać na oficjalne wyjście gry jak wyżej pisał adster? bo jak na razie to nie ma sensu...

W tej chwili jedynie co mogę zrobić to system donation/czy jakoś tak - czyli dotacje, wpłaca ten kto chce.

to również dobry pomysł ale też lepiej zaczekać aż będzie chociaż włączony oficjalny serwer Borka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to również dobry pomysł ale też lepiej zaczekać aż będzie chociaż włączony oficjalny serwer Borka

 

Tak, w końcu nikt nie chciałby, aby "dobroczyńcy" buntowali się z powodu niemożności gry w to, za co zapłacili. Niestety, ale klient płaci, klient wymaga... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...