Skocz do zawartości

Adventures of Balthazar Von Ayen


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Adventures-of-Balthazar-Von-Ayen2.png


Adventures of Balthazar Von Ayen jest grą typu runner usytuowaną w ciekawym, a zarazem dziwnym świecie, gdzie ludzie i ich osobowośći są przedstawione w formie adekwatnych zwierząt. Ponury i posępny krajobraz z hordą zakapeluszowanych świń czy też jamników o lisich zamiarach nie powinien nikogo dziwić.

Grę zaczynasz budząc się głodny... głodny ludzkiej krwi. Twoim zadaniem jest skopać pare dupsk i dostać się do szpitala, gdzie trzymają próbki interesującej cię krwi.

Biegnij więc najszybciej jak umiesz przez losowo wygenerowany świat podzielony na 3 lokacje, aby uratować Balthazara i wydostać się z tej dziwnej krainy. Zabawa gwarantowana!

animated-mockup1.gif




Credits: CodeDaemons Studio
Release: TBD (ale szybciej niż pół roku)
IndieDB profile: http://www.indiedb.com/games/adventures-of...thazar-von-ayen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o z okładką się postarałeś :) Bardzo fajna. Z czcionką bym tylko pomysłał czy napewno warto powiększać ADVENTURES które znajduje sie w setkach tytułów czy lepiej wyszczególnić baltazara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co? Może pora na trochę hate'u? Jak na twitterze zobaczyłem wzmiankę o nowej grze to się zaciekawiłem, ale godzinę temu zobaczyłem to samo co tu na TIGSource i wg mnie jest kiepsko. Znaczy podoba mi się to że po swojej pierwszej grze próbujecie coś innego, podobają i się grafiki, ale... no właśnie ale! Kiedy do galerii wrzuciłeś pierwszą z tych postaci? No nie pamiętam. Kilka dni później drugą, po jakimś dłuższym czasie pokazałeś animacje i tło. Bla, bla, bla. I teraz to wszystko wygląda tak jakbyście do jakiegoś conceptartu próbowali dorobić grę. Noo... może i coś z tego będzie, ale jak na razie pokazujesz jeden screen (?) i okładkę na której są trzy postacie które wyglądają na głównych bohaterów... a w opisie nic nie wspominasz o dwóch pozostałych. Nie mówię że mi się nie podoba, ale po waszej poprzedniej grze (patrząc oczami kogoś z zewnątrz) nie można się spodziewać czegoś wielkiego, a robicie zapowiedź tak jakby każda wasza gra była ogromnym hitem i samo hasło "robimy nową grę" powodowało orgazmy u w 12-latków. Jak na razie nie zachwyca. Czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze! Czekam na newsy.

I chyba rzeczywiście wszędzie doszukuję się jakiś drugich den, i ukrytych kontekstów. :D To wszystko przez to że dla fun zbieram team randomów z internetu i chcemy razem zrobić grę. Problem że niewiele osób cokolwiek ogarnia, i od kilku dni mamy ciągłą burzę mózgów. Bla, bla, bla. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Coś takiego niestety nigdy nie wypala, lepiej zbierz jednego ogarniającego, a jeszcze lepiej to sam zacznij, a dopiero później dobierz kogoś ;p

 

A tak to za bardzo nie ogarniam do czego się przyczepiłeś, o to, że zapowiedź, czy że graficzki wcześniej wrzucałem do galerii, co do box arta to dopiero dziś został ukończony i to na zamówienie po tym jak rozpoczeliśmy prace nad grą, także nie czuję się winny :D

 

To, że po poprzedniej grze nie można się spodziewać niczego dobrego to no cóż, nic na to nie poradzę :(

 

A reszcie dzięki, cieszę się, że się podoba :)

 

@Sheriff: też mam taką nadzieję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego niestety nigdy nie wypala, lepiej zbierz jednego ogarniającego, a jeszcze lepiej to sam zacznij, a dopiero później dobierz kogoś ;p

No właśnie robimy to pod patronatem kogoś kto siedzi w branży od kilku lat i jeżeli pojawi się jakakolwiek zapowiedź to pewnie pierwszym miejscem będzie gram.pl. Jaram się niesamowicie, a nawet nie jest postanowione że będę programistą w tym team! :D Ale jak mówiłem nawet nie mamy pomysłu. I chyba pora kończyć offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Potrzebujemy kilka osób do wczesnego feedbacku, ktoś chętny do testowania alphy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dobra, wszystkim buildy zostały podesłane, już więcej testerów na tym etapie nie trzeba. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginąłem raz i mi wyskoczyło, że program przestał działać.

Also, jest fajniusio. Doszedłem do 2 etapu 3 razy ale na początku zginąłem i odechciało mi się grać od początku. Muzyczka jest kozacka, animacje tak samo. Powiem Ci, że to ma ogromną szansę się sprzedać na telefonach!

 

EDIT:

baltazar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się innego rodzaju rozgrywki po zapowiedziach ;p A tu się tylko chodzi kopie te psy i przeskakuje przeszkody? ;p Co do testowania to, niektóre przepaście nic nie robią, po prostu po nich przechodzę (chodzi o te wąskie, nie wiem jak z dużymi). Nie znam też klawiszy, nie wiem jak się aktywuje ten "bat mode" ;p (bo chyba jest taki?) No i zdecydowanie za mało punktów życia. No i wywala grę gdy przegram, ale nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

oby nie, android preferuje model monetyzacji free to play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Najlepiej dochód czerpać z reklam , ale nie takich irytujących co wyskakują jakies gwiazdki na ekranie i sciaga jakies spammerskie appki , tylko takie reklamy jak w angry birds np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...