Skocz do zawartości

StoneLoops!


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

StoneLoops!

 

StoneLoops! - gra, nad którą pracowowałem w swojej robocie, jest już gotowa i dostępna do pobrania ze strony Codeminion..

 

Część z Was grała już w wersję beta tej gierki (swoją drogą - ogromne dzięki za opinie i raporty). Reszta powinna nadrobić zaległości :D. StoneLoops to bardzo sympatyczna i dynamiczna gra casual w stylu Zumy. Zasady są bardzo proste, grafika ładna i kolorowa, a rozgrywka naprawdę daje sporo radochy. Można sobie trochę pomyśleć, można się nacieszyć rozwałką, można się zrelaksować ;).

 

Tak, wiem że to nie gra na GMie, ale w sumie co za różnica (zresztą nie pierwszy taki przypadek). Chciałem się pochwalic swoja ciężką robotą i przy okazji pokazać jak można zarabiać na życie robiąc małe i bardzo grywalne gierki. Ostatecznie StoneLoops mogłoby powstać w GM i nie robiło by to nikomu większej różnicy.

 

Miłej zabawy :).

 

Screenshoty:

screen1_t.jpgscreen2_t.jpgscreen3_t.jpg

 

Linki:

Pobierz demo StoneLoops! (33Mb)

- Pobierz polską wersję -

Kup StoneLoops!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Tak, wiem że to nie gra na GMie, ale w sumie co za różnica (zresztą nie pierwszy taki przypadek).

 

W regulaminie nie ma zakazu dawania gier nie w GM. Jedyny warunek - jesteśmy ich twórcami :P

 

Btw. postaraj się trochę bardziej wg. szablonu post zrobić, bo się zaczną zaraz ludzie pluć, że jesteś specjalnie traktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. postaraj się trochę bardziej wg. szablonu post zrobić, bo się zaczną zaraz ludzie pluć, że jesteś specjalnie traktowany.

Co ty gnysek dobrze jest :f Ten szablon oficjalny jest pupiaty. A co do gierki to w BETĘ ogrywam od dawna hehe fajna rzecz :D W czym jest napisana?

 

@TeeGee: poprawiłem link do stronki, bo coś tam namieszałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie spokojnie pograć przez godzinkę. Polecam od razu zaczynać na najwyższym poziomie trudności - pamiętajcie, że to gra dla każdego, więc łatwy jest naprawdę prosty ;).

 

Z tego co rozumiem, szablon ma zapobiegać postom w stylu "Moja nowa gra - pobierz tutaj". Mój temat zawiera wszystkie potrzebne informacje, ładnie ułożone screeny, wypunktowane linki, rozmiar pliku i opis gry. Myślę, że kolejność i szata graficzna nie są ąż tak ważne. Trudno to nazwać "specjalnym traktowaniem" - napisałem przecież wszystko co trzeba, tyle że w innym układzie (imho czytelniejszym i bardziej estetycznym). Nię bądźmy formalistami :).

 

EDIT: @Yoda

 

Dzięki. Gra pisana jest w C++, w PopCap Frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa stoi ;). Dam po pysku takiemu delikwentowi i będzie spokój :).

 

Piszcie jak się Wam podoba. W tej chwili już raczej nic nie ruszymy, ale komentarze się zawsze na przyszłośc przydają.

 

No i koniecznie popodziwiajcie moje imię w creditsach, ha ha :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym w to zagrał, ale na razie nie mam czasu. Napisałbyś też cenę, może kupiłbym kiedyś.

w PopCap Frameworku.

Czy czasem Zumę nie robiło PopCap Games? Może to ma jakiś związek (PopCap Games i PopCap Framework).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, komercyjna giera komercyjną gierą, ale dostosuj się do szablonu, bo już raporty się pojawiają. tongue2.gif

Jak dal mnie to jest bezsensu. Oficjalny szablon jest brzydki. Co, jak wydam jakąś np. większą grę, to też muszę dawać oficjalny szablon? A może chce to zrobić inaczej, ładniej zaprezentować, może mam więcej do napisania.

 

12. Jeśli piszesz temat z zapowiedzią nowej gry lub już jej gotową wersją, to koniecznie musisz dodać do niego screenshoty oraz pełną bądź demonstracyjną wersję gry. Najlepiej zastosuj formularz który został zmieszczony w odpowiednich działach.

Pisze "najlepiej". Ważne żeby były podstawowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, bez obrazy, ale nie chcę się dostosowywać do szablonu. Jest mało estetyczny, a wszystkie ważne informacje i tak zawarłem. Poza tym to bez sensu - szablon ma zapobiegać dzieciakom postującym jedno zdanie o ich pierwszym klonie CtC, a nie sprowadzać wszystkie gry do jednolitej bryły. Przecież liczy się jakość, informatywność i estetyka postów, a nie to czy są kropka-w-kropkę z szablonem. Co to? Szkoła? ;)

 

Poza tym co z tego, że raportują. Raportować może każdy. Łącznie z dzieciakami, które same poprawnego zdania sklecić nie potrafią.

 

Czyli gra Peggle'owata?

 

Raczej Zumowata ;). W sumie StoneLoops to derywat zumy z sytemem kontroli a'la AstroPop. Choć owszem, to PopCap robił Peggle i to w tym samym frameworku. Swoją drogą - uwielbiam Peggle :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub, bez obrazy, ale nie chcę się dostosowywać do szablonu. Jest mało estetyczny, a wszystkie ważne informacje i tak zawarłem. Poza tym to bez sensu - szablon ma zapobiegać dzieciakom postującym jedno zdanie o ich pierwszym klonie CtC, a nie sprowadzać wszystkie gry do jednolitej bryły. Przecież liczy się jakość, informatywność i estetyka postów, a nie to czy są kropka-w-kropkę z szablonem. Co to? Szkoła? smile2.gif

No, ja nie rozumiem tych co raportują ;F Oni tak specjalnie? Z zazdrości? Czy może nawet nie przeczytali ani jednej twojej wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie liczysz, że powiem Ci jak działają nasze zabezpieczenia ;)?

 

Jakim, z tymi domkami to długa historia. Generalnie miało tam być coś większego, ale w końcu z tego zrezygnowaliśmy i zostały same domki. Jako bajerek są całkiem sympatyczne. Nic nie wnoszą, ale to zawsze dodatkowa nagroda i opcjonalny content. Sporej części graczek się bardzo podobają - zawsze jest to "coś" do zdobywania po przejściu kolejnych poziomów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...