Skocz do zawartości

MAGI Original Soundtrack


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Oto i jest. Pełen soundtrack do MAGI zawierający 13 kawałków. W tym trzy z nadchodzącego updata i cztery, które nigdy nie trafiły do gry.

 

MagiOSTlogo.jpg

(kliknij aby pobrać)

  • 01 - Death Comes For All
  • 02 - Blink
  • 03 - Ancient Power
  • 04 - Waiting in Line
  • 05 - Magical Dealings
  • 06 - In War We Trust
  • 07 - A Fire Rages
  • 08 - The Old Bones Stir
  • 09 - Requiem
  • 10 - Waiting Outside the Ring (unused)
  • 11 - Cheating Death (unused)
  • 12 - A Fire Rages (old version)
  • 13 - Requiem (old version)

Całkowity czas: 27:42

 

Miłego słuchania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Rob Westwood robi fajną muzyczke :P Ale lata troszkę wokół oklepanych tematów. Wolę, Koji Kondo ^^ ale na to też się skuszę.

 

Ale i tak muza fajna do posłuchania, zrelaksowania, bez żadnych słów które by niepotrzebnie mąciły w głowie - bo ja np. dla tego rzadko słucham radia - bo potem zapamiętuję nawet podświadomie teksty. A tak nie myślę o niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magical Dealings zajeżdża mi ostro zrzynanym motywem xD Początek ma identyczny jak pewien motyw z pewnego filmu.

 

@UP, jeśli lubisz orkiestrową ładną muzykę, to bez czytania nazw koniecznie przesłuchaj tutejsze motywy ;) Tylko to zrób!

 

KLIK

 

Magi - Waiting in Line

i

Magi - The Old Bones Stir

 

Bardzo fajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob super oryginalny nie jest, ale przecież to muzyka do gry komputerowej, a nie symfonia ;). Soundtracki mają swoje prawa.

 

A jak na pół amatorską gierke wydaną własnym kosztem, to jestem cholernie dumny z tych kawałków. 30 minut muzy to juz naprawdę coś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Magical Dealings zajeżdża mi ostro zrzynanym motywem xD Początek ma identyczny jak pewien motyw z pewnego filmu.

 

@UP, jeśli lubisz orkiestrową ładną muzykę, to bez czytania nazw koniecznie przesłuchaj tutejsze motywy ;) Tylko to zrób!

 

KLIK

 

Magi - Waiting in Line

i

Magi - The Old Bones Stir

 

Bardzo fajne ;)

 

Ja bym wolał słowo symfoniczna. Poza tym to co podałeś, to bardziej takie marsze, a te z kolei mi się nie podobają aż tak bardzo - a przynajmniej nie do słuchania w kółko (może dla tego, że za bardzo wybijają jakiś rytm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob jest rewelacyjny po prostu. Ja teraz nie wyobrażam sobie robić Darkosena bez tych utworów w tle :P Nie podlizuje mu się, bo i tak polskiego nie zna - także wyprzedzam myśli niektórych. Po prostu robi muzykę dobrze, prawidłowo komponuje i trzeba pamiętać, że jest jeszcze młody. Jest przed nim wielka kariera, co będzie jak założy profesjonalne studio?, albo wkręci się w jakiś team muzyczny? Na razie klei muzykę z jednego może kilku zestawów banków, mimo wszystko dla mnie to jest rewelacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się Wam tak różne kawałki podobają - każdemu co innego. To znaczy, że udało nam się w ramach jednego stylu wyciosać każdy utwór nieco inaczej.

 

Osobiście bardzo lubię "In War We Trust" i "The Old Bones Stir". Świetnie się przy nich fajczy wrogiego maga. "Blink" z kolei fajnie podnosi nastrój w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Do gry idealna, do słuchania normalnie nie. Jeśli chodzi o orkiestrę to wolę prawdziwą orkiestrę :P

 

A ja mam taką płytę, na której grało w koncercie aż 1000 muzyków, w tym ja i moi znajomi - a co najlepsze, nie wiedzieliśmy, że w coś takiego nas wkręcają bo owszem to miał być jakiś koncert, ale nikt nie wspomniał, że to publiczność będzie grała. I wyobraźcie sobie, że dyrygent poradził sobie z 1000 osób, grał tam między innymi prezydent Gdańska Adamowicz, metropolita gdański Gocłowski i kilka innych wysoko postawionych osób. To była orkiestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ściągnięciem jedno mnie zastanawia: dorobił końcówki do kawałków, które w grze się zapętlają :>?

 

Na razie klei muzykę z jednego może kilku zestawów banków
EWQL RA i Symphonic Orchestra/Choirs, gdyby ktoś chciał naśladować. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie klei muzykę z jednego może kilku zestawów banków

 

Słyszałem też jego rockowe kawłaki i różne dziwadła z romaitych bibliotek. Po prostu to co jest w MAGI i Almorze jest oparte na jednym zestawie banków. Klimat podobny... no i wewnątrz gry musi być spójność.

 

A końcówki dorobił ;). Kawałki są zremasterowane specjalnie na tę okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma Rob talent i sie ukryć nie da. Do gry pasują, ale wątpie żebym słuchał tego soundtracku nie grając.

Kawałki spęłniają idealnie swoją role jeśli o ST idzie, gorzej jeśli chodzi o zwykłe słuchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...