Skocz do zawartości

[Niszczenie] Pyramid Picross


Piedro

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Pyramid Picross

Gatunek: Logiczna

 

Opis:Jesteś archeologiem który odkrył sekretne komnaty w Egipskich Piramidach.

Wyposażony jesteś jedynie w kilof i latarkę.

Towarzyszą Tobie trzy magiczne skarabeusze. W razie zawalania się ściany, skarabeusz rozbłyśnie na zielono i zginie, ratując tym samym Twoją skórę.

U góry i z lewej strony ścian znajdują się podpowiedzi, które mówią Ci gdzie uderzyć.

Sterowanie

[LPM]Kilof.

[PPM]Oznaczenie niewłaściwego pola/bloku

 

Odkryj sekret wszystkich 20 pokoi i zdobądź skarb faraonów.

 

 

Download: Pyramid Picross v. 1.0

Rozmiar pliku: 5,15 MB

 

Autorzy:

Fabuła:
Piedro

Grafika:
Google Images, Piedro

Muzyka:
Brak

Screeny:

 

pyrpicrs11.png

 

pyrpicrs12.png

[Edit]

Na niektórych buttonach czcionka jest źle dopasowana, sorry.

Gra nie zawiera polskich liter.

Uwaga W trakcie tworzenia gry, żadnym skarabeuszom nie stała się krzywda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie: Motyla noga, jak mogłeś uploadnąć to w exeku, a nie skompresowane? Przez to muszę teraz czekać umptynaście minut z moim tragicznym transferem! D:

 

Drugie wrażenie: zasady są nieco inne niż w tradycyjnych obrazkach logicznych? No dobra, spróbuję pokombinować... ^^'

 

Trzecie wrażenie: What the...?

 

Niestety, przy takich zasadach ta gra w znacznie mniejszym stopniu jest grą logiczną, a znacznie bardziej grą metodą prób i błędów, bowiem istniejące przesłanki nie wystarczają do określenia z całą pewnością Jedynego Słusznego Rozwiązania, ku niezadowoleniu skarabeuszy. Niby można próbować coś kojarzyć, mając pewien fragment obrazka, ale nadal nie można mieć pewności.

 

Zapowiadało się fajnie, a wyszło w sumie mało logicznie. :(

 

A, i w dodatku gra jest strasznie zabugowana! Przeciętnie miałam do czynienia z 3 bugami w każdym poziomie!!1!1

 

Mimo to jestem skłonna zagłosować na tę grę w odróżnieniu od gry Sheriffa. Tamta jeszcze bardziej nieszczególnie mi się podobała. ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie: Motyla noga, jak mogłeś uploadnąć to w exeku, a nie skompresowane? Przez to muszę teraz czekać umptynaście minut z moim tragicznym transferem! D:

 

Drugie wrażenie: zasady są nieco inne niż w tradycyjnych obrazkach logicznych? No dobra, spróbuję pokombinować... ^^'

 

Trzecie wrażenie: What the...?

 

Niestety, przy takich zasadach ta gra w znacznie mniejszym stopniu jest grą logiczną, a znacznie bardziej grą metodą prób i błędów, bowiem istniejące przesłanki nie wystarczają do określenia z całą pewnością Jedynego Słusznego Rozwiązania, ku niezadowoleniu skarabeuszy. Niby można próbować coś kojarzyć, mając pewien fragment obrazka, ale nadal nie można mieć pewności.

 

Zapowiadało się fajnie, a wyszło w sumie mało logicznie. :(

 

A, i w dodatku gra jest strasznie zabugowana! Przeciętnie miałam do czynienia z 3 bugami w każdym poziomie!!1!1

 

Mimo to jestem skłonna zagłosować na tę grę w odróżnieniu od gry Sheriffa. Tamta jeszcze bardziej nieszczególnie mi się podobała. ^^'

Wiem ze numerki pokazują ilość dobrych pól w pionie/poziomie a dopiero teraz się skapnąłem powinny pokazywać ilość i kolejność wypełnionych kratek np 1,4,1 (jedna kratka przerwa potem 4 przerwa i znów 1) a to kompletnie schrzaniłem....

Zapowiadało się fajnie, a wyszło w sumie mało logicznie. :(

Sunflower, wybaczysz mi niedostosowanie się do twoich oczekiwań względem mnie?

[EDIT]

Sunflower, teraz przynajmniej wiesz, że nie powinno się powierzać małpie stworzenia gry logicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że na razie wybaczę. Ale żeby mi to było ostatni raz!!1

(poza tym istnieje taka zasada, a nawet jeśli nie istnieje to ją właśnie formułuję, że w grze logicznej dowolne rozwiązanie, które dla dostarczonych danych nie jest niewłaściwe, powinno być traktowane jako prawidłowe; co, niestety, nie sprawdza się w tym przypadku >.<)

 

No cóż, teraz już wiem. Chyba będę musiała sama sobie naprodukować tych gier... ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...