Skocz do zawartości

Pixel Friends


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Tytuł: Pixel Friends

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: w grze musimy współpracować dwiema postaciami, którymi poruszając na zmianę utorujemy drogę do końca etapu.

 

Download: https://gmclan.org/up23_3_GMC_Jam_1_Default_1_0_0_1.html

Rozmiar pliku: 2.18MB

 

Autorzy:

Programowanie i reszta:
gnysek

 

Screeny:

gmc_jam_1.png

 

Niestety nie miałem czasu na więcej etapów, ale mam nadzieję, że wam się spodoba ;) Tematem były "Pixele wielkości płyt chodnikowych", grę zrobiłem w niecałe 1.5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest, tylko pytanie czy split screen nie byłby lepszy, zamiast zmiany postaci. Wygodniej by się grało ze znajomymi. Duży plus, że postacie nie przyklejają się do bloków w trakcie skoku, co ostatnio widuję w każdej gmowej platformówce. Minus taki, że gra jest szybko nudząca, grając samemu i nie ma tak szczerze nic, co by wyróżniało tę grę, od pierdyliarda innych tego typu gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus taki, że gra jest szybko nudząca, grając samemu i nie ma tak szczerze nic, co by wyróżniało tę grę, od pierdyliarda innych tego typu gier.

Niestety prawda, mógłbyś jednak poświęcić troszkę więcej niż 1.5 godziny i trochę grę urozmaicić. Gra się ok, ale na dłuższą metę nuży. Brakowało mi trochę wskaźnika, który klocek aktualnie kontrolujemy. Poza tym, gra ma mały związek z tematem.

Myślałem, że gnysek pozamiata dupą, a tu mam spory problem, na kogo oddać głos :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No niestety cały weekend byłem poza domem i tak naprawdę i tak cud, że chociaż tyle zrobiłem. Pewnie gdyby starczyło czasu, dorobiłbym więcej postaci jak w TWA :P I więcej zagadek. Starałem się przetestować wszystkie możliwe zablokowania, ale pewnie coś mi umknęło. Dziewczyna siedziała nad uchem i wołała "chodź już spać, no chodź" :P

Może w kolejnej rundzie pójdzie mi lepiej i znajdę więcej niż 1,5 godziny ze screenami i pisaniem posta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...