Skocz do zawartości

Solstice


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Gierkę sę robimy. Kryminał fantasy w formie visual novel. Ten sam team co Cinders.

 

panorama.gif

screen_sol1th.pngscreen_sol2th.pngscreen_sol3th.pngscreen_sol4th.pngscreen_sol5th.png

(kliknij, żeby powiększyć)

 

Stronka |

 

Mamy egzotyczne miasto pośrodku lodowej pustyni, kompletnie odcięte od świata w trakcie zimy. Po zaginięciu miejscowego archeologa, znudzony lekarz na kontrakcie i tajemnicza kobieta, która przybyła do miasta wraz z ostatnim psim zaprzęgiem, rozpoczynają śledztwo...

 

Będzie dużo tajemnic do odkrycia, będą ładne obrazki, będzie śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
To już się okaże w grze ;).

 

BTW, co robi w dziale Moa Pani Kontekstowa? Niech spada do valhalli! ;)

 

Chyba kiedyś Ranma dla zwiększenia zysków ją dodał w innych działach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kiedy ginie miejscowy archeolog, znudzony lekarz na kontrakcie i tajemnicza kobieta, która przybyła do miasta wraz z ostatnim psim zaprzęgiem, rozpoczynają śledztwo...

Jak to przeczytałem, myślałem w pierwszej chwili, że to trzy osoby trupem padły, a mieszkańcy rozpoczęli śledztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co mi najpierw nie pasowało: zbyt częste gwałtowne zmiany póz. później zczaiłem że poza zmienia się kiedy zmienia się tekst, czyli podejrzewam że jak gracz nie będzie wściekle dusił spacji to i postacie nie będą machać łapami jak szalone. W takim razie zastrzerzeń brak (no dobra jak pani bawi się lokiem to cycek by się mógł delikatnie unosić ale to detal ), fajna mimika twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, akcja dzieje się przed, czy po Cinders? :D Tak na prawdę to nie sądziłem że umiejscowicie tę VN w tych samych realiach! Czytając opis z pierwszego postu (albo ze strony) spodziewałem się raczej klimatów kryminału, coś jak Sherlock Holmes. Cylindry, faceci z rewolwerami etc. Jest nieźle, narobiłeś mi smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie z powodu drobnego cameo Madame Ghede :P. W sumie nie jest powiedziane, że to ten sam świat. Ghede się pojawia trochę jako Easter Egg i żeby się gracze zastanawiali :D.

 

Klimaty Sherlocka Holmesa to raczej nie to. Tu jest bliski wschód na dalekiej północy bardziej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie po prostu możemy robić gry 2D. Nie wiem czemu akurat konkretnie karciankę - to by było raczej za dużo grafiki na jedną osobę.

 

Chociaż kto wie. Teraz mamy z Gracjaną zajawkę na visual novele. Może potem będziemy mieć ochotę na zmianę klimatu i się zobaczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego że grafiki do karcianki to praktycznie same arty postaci a twój grafik świetnie takie rzeczy wykonuje. Ostatnio się duża zajawka na takie gry wzięła. Duel of Champions od Ubisoftu w którego masa ludzi gra, teraz Blizzard niedługo odpali swoją karciankę :D Arty w tych grach są na tym samym poziomie co w twoich grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...