Skocz do zawartości

Clearing Floor


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Clearing Floor

 

Gatunek: Strategia turowa

 

Opis: Gra od ludzi który nie zrobili Killing Floor! Pełna akcji gra strategiczna w której musiałem zrezygnować z dobrego AI i ciekawych zasad gry, żeby zamiast tego gra była grywalna.

Przemieszczaj środki czyszczące po kaflach łazienki i wyeliminuj cały kurz. Klikając z chemii na chemię zwiększasz jej moc, ale cały kurz także co turę zwiększa swoją siłę. Na szczęście możesz wykonywać ruchy dwa razy szybciej. Przytłocz go liczebnością!

 

Gra nie jest łatwa do zrozumienia więc zaczynam tłumaczyć:

Steruje się myszką. Klikasz na pojemniki z chemią gospodarczą i wybierasz gdzie chcesz postawić kolejne. Możesz wybrać to samo pole kilka razy zwiększając w ten sposób liczbę środków czyszczących i z tym ich moc. Bród stara się zająć jak największą powierzchnię łazienki.

W dodatku każdy kłaczek kurzu pozostawiony na podłodze zwiększa swoją siłę. To jest jego przewaga. Twoją jest to że wykonujesz ruchy 2 razy na turę oraz im więcej środków masz na polu takie możesz zadać obrażenia. Kurz zadaje zawsze 1 obrażeń.

 

Po wyczyszczeniu całej łazienki przenosisz się do kolejnej gdzie jest więcej brudu. W grze zrobione były tryby PvP, PvPC, PCvP i PCvPC ale wszystkie musiałem wywalić bo gra była nudna i dziwna. Teraz jest chociaż troszkę interesująca, ale przez to brud nigdy nie może wygrać.

 

Download:http://www13.zippyshare.com/v/vSjn2tJp/file.html

 

Autorzy:

Programowanie:
Threef

Fabuła:
Mama mnie nauczyła

Grafika:
Google + kilka plam

Muzyka:
Beatboxowałem lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak beatboksujesz to nie wydmuchuj powietrze bezpośrednio na mikrofon, trzymaj go trochę z boku (jeśli nie masz popkillera)

 

gra jest prosta i fajna i w sumie nie wiem, co więcej można o niej napisać

Wiem, wiem. Coś tam na ten temat się znam, ale przy takiej skali projektów to nie ma znaczenia a nawet zyskuję dodatkowe ciekawe częstotliwości nadające rytmu. xD Nie żeby cokolwiek w tej grze było słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...