Skocz do zawartości

Gnysek vs MaxGaming - Głosowanie


I am vader

Rekomendowane odpowiedzi

Tura 1: Gnysek vs MaxGaming

Temat: Pixele wielkości płyt chodnikowych

 

Gnysek: Pixel Friends

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32053

 

MaxGaming: Pixel war!

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=32051

 

Głosowanie trwa do 2015-03-18 10:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, dyskwalifikacja....

u mnie 20 min za późno to juz szok... tu brak i jest ok XD

Tak, czy siak moim zdaniem Gnysek zrobił lepszą grę. Zresztą, kto jak kto, ale on raczej nie oszukiwał z datą(a z tego powodu jest wymagany akurat ten serwer)tym bardziej, że wrzucił podobnie jak ja przed czasem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie upload na Zippyshare u Gnyska :o

 

Uh...w tym całym chaosie nie zauważyłem. Dzięki za info.

Chociaż tu można się spierać bo cały temat został założony przed czasem.

Niemniej to nic nie usprawiedliwia, nawet jeśli można wierzyć w prawdomówność Gnyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W uploaderze jest data bez godziny, ale nasza tura trwała do 23:59:59 więc nie ma dużego pola do manipulacji. Do tego pierwsze komentarze pod grą były już przed czasem, a i sam czas stworzenia pliku jest wcześniejszy :) No i czy ten punkt regulaminu był wcześniej? Jakoś go nie zauważyłem, dopiero teraz widzę wyraźnie wraz z info o uploaderze (tak samo jak nie było info żeby zakładać temat, tego domyśliłem się sam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek vs MaxGaming - PODSUMOWANIE

 

Głosowanie zostało zakończone przedwcześnie z poniższego powodu:

Zgodnie z zasadą 1 działu 4, a także nie wykorzystaniem możliwości zasady 3 działu 4, gra Gnyska nie kwalifikuje się do tury do której została oddana. W związku z tym MaxGaming wygrywa walkoverem.

4.1 Gra musi zostać uploadowana do serwisu zippyshare.com przed końcem czasu.
Ten konkretny serwis został wybrany ze względu na podawanie daty uploadu pliku.

4.3 Jeżeli temat nie zawiera linku z grą uploadowaną do serwisu zippyshare.com, uczestnik może zaktualizować temat dodając link spełniający warunki punktu 4.1 nie później jak w 24 godziny po zakończeniu tury.

 

MaxGaming Przechodzi do grupy 1/8 A[Tabela górna]

Gnysek Przechodzi do grupy 1/8 B1[Tabela dolna]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

mam nadzieję, że cofniesz tę decyzję, vader, nie ma co popadać w fanaberie ;)

 

anyways, głosuję na gnyska (Pixel Friends), bo jego gra grywalna i kilka mapek przeszedłem, szkoda tylko, że nie ma muzyki, ani dźwięków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, bo:

1. Powinien mu ktoś zwrócić na to uwagę wcześniej, a po prostu nie miał farta i nikt nie zauważył, a to drobne przeoczenie

2. Głupio wygrać w ten sposób ;p

3. Pracowałem co prawda krótko, Gnysek też, ale to zawsze jakaś praca, która stała się nie istotna tylko dlatego, że on dokonał drobnego przeoczenia, a sam napisałeś, że chodzi jedynie o datę, a GMU pokazuje dzień, temat był założony sporo przed czasem i ogółem Gnysek ma racje w tej sprawie.

 

Ja nie czuje się oszukany przez Gnyska, bo wiem, że on nic nie kombinował i nawet nie mógł, przeoczenie. Nie chciałbym przez taką drobnostkę ja odpaść. Dlatego może jednak "odblokuj" głosowanie, przynajmniej tyle chciałem powiedzieć, że jako jego przeciwnik nie mam nic przeciwko.

 

Wiem, że jego gra jest lepsza, po prostu nie miałem pomysłu na temat, i jedyne co mogę zarzucić jego grze(porównując obie) to fakt, iż jest ona mniej związana z tematem niż moja. Ale temat był na tyle dziwny, że w sumie to jego gra była z nim zgodna. Jego gameplay(bo grafika ogółem była pixelowa i tu i tu) było o wiele lepszy i ciekawszy. Miałem zbyt zidealizowant concept pod każdym względem, że mnie przerósł(spędziłem nieco ponad 2h nad grą, bo tylko tyle czasu znalazłem) i mogłem to przewidzieć.

Gnysek robił grę jeszcze krócej i wyszła lepiej. To moja opinia odnośnie głosowania, dlatego to trochę nie fair, że za to go "przegrałeś". Ja pisząc o zippyshare mówiłem pół żartem, nie miałem na celu wyeliminowanie go w taki sposób. Mimo niewielkiego czasu, to szkoda, że ja jak i Gnysek poświeciliśmy jednak jakiś czas i trochę pracy(ile by nie było) na zrobienie gry, które i tak nie były rozstrzygające.

Jestem za dokończeniem tego głosowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...