Skocz do zawartości

Witam :)


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim pragnę poinformować iż powracam do Game Makera jaki i do was Gmclanowicze , z pewnością nie zostałem zapamiętany ze zbyt udanych produkcji ale owe są już przeszłością i teraz rozpoczynam pracę nad pewnym projektem lecz co to będzie póki co nie zdradzę iż jest on owiany tajemnicą , w każdym bądź razie witam z powrotem , dziś jestem już starszy wtedy wiele nie rozumiałem (gimbaza) , wolę robić coś rok lecz dobrze niż na siłę i beznadziejnie , oto moje motto :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nieuprzejmie takie rzeczy wytykać, Boad. Jak gość się poprawił to na pewno ostatnia rzecz jaką chce słyszeć to wytykanie mu przeszłości.

Ja tam zawsze podziwiałem Twój zapał(mimo braku umiejętności), Dyzmek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nieuprzejmie takie rzeczy wytykać, Boad. Jak gość się poprawił to na pewno ostatnia rzecz jaką chce słyszeć to wytykanie mu przeszłości.

Ja tam zawsze podziwiałem Twój zapał(mimo braku umiejętności), Dyzmek.

 

Wszystko z twórczości dyzmka czego serwisy online nie usunęły jest tutaj.

http://puu.sh/pbADP/0a07d0b7e0.rar

 

To raczej upload dla tych którzy chca nostalgnąć

 

Czy to nie ty mówiłeś, żeby mu nie wypominać przeszłości? xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem nostalgnąć! :v

 

Edit: Słowem wyjaśnienia, tak bardziej na poważnie - Jak ktoś to widzi jako hipokryzję, nie zdziwi mnie to, nie przemyślałem tej akcji. W obronie własnej powiem, moja motywacja była taka, że mówienie o czyjeś gramatyce w przeszłości wydaje się nieco bardziej chamskie aniżeli przypomnienie sobie twórczności użytkownika. Powiem wam, 100% nieironicznie dobrze się bawiłem wracając do tych gier, chciałem się tym z Wami podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie coś ty nie kiblowałem , ja normalnie ukończyłem po prostu brakowało mi Gmclanu i Game Makera , czy będzie nowy Seid niewykluczone że może i by powstał :) .

 

zarejestrowałeś się 7 lat temu, miałeś wtedy 15 lat, więc wtedy już kończyłeś gimnazjum, a twoja twórczość rozkwitała w okolicach 2010-2011, więc taki wniosek się nasuwa (no, jeszcze możliwe, że poszedłeś do szkoły rok później)

 

tak czy inaczej, cieszę się, że wróciłeś i liczę na nowe produkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe produkcję jak najbardziej , ale to musi być coś na prawdę dobrze przemyślanego , może z kimś być w teamie coś utworzyć, gdyby ktoś był zainteresowany współpracą kto wie , lecz jeżeli chodzi o solową pracę no to muszę na prawdę wyłapać mega pomysł ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuje wszystkim w mojej najnowszej produkcji Soundtrack będę tworzył samodzielnie , myślę że fabuła którą sobie pomału układam również będzie jakże ciekawa a gra grywalna i wciągająca , tak więc pozostaje czekać na temat ode mnie w dziale zapowiedzi :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chciał bym się z wami podzielić gotową fabuła do mojej najnowszej aktualnie tworzonej produkcji o nazwie ,,Treksia''.

 

Gra będzie takim połączeniem Akcji , survival horroru osadzonym w klimatach Sc-fi z grafiką ukazaną z góry .

 

Jest rok 3012 Technologia która jest rozwinięta

 

do granic możliwości pozwala niemal na wszystko

 

, właśnie nadchodzi czas gdy ludzkość po raz

 

pierwszy ma możliwość by zamieszkać no nowo

odkrytej planecie...no w sumie nie tak dawno

bowiem jakieś 30 lat wcześniej , owe trzydzieści

 

lat poświęcono badaniom planety bowiem jest ona

opustoszała ale zawiera opuszczone budowle ,

czyli ktoś musiał na niej być .

 

My jako Kevin Morrison jeden z badaczy owej

planety zabieramy pierwsze grupy ludzi na planetę

 

gdzie podobnie jak i na ziemi ma rozwijać się

 

gatunek ludzki , ale czy planeta ,,Treksia'' na

prawdę jest pusta ? może ktoś nie życzy sobie

 

naszej obecności ?

 

Zapraszam do waszych opinii na temat fabuły w której osadzona będzie gra :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...