Skocz do zawartości

[Jeden Kolor] Szare Twarze


Elevator

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Szare Twarze

 

Gatunek: Sam nie wiem, zręcznościowa?

 

Opis: Pokonaj wszystkie Szare Twarze. Sterowanie: LPM (strzał), myszka (celowanie), R (reset) i standardowe skróty klawiszowe Game Makera. Możecie pomyśleć, że tam są 3 kolory - czarny, szary i biały, powiedziałbym że jest 1 kolor - szary i jego odcienie. Pełnej czerni czy czystej bieli raczej łatwo nie znajdziecie, ale nawet jeśli - one też zaliczają się do odcieni szarego. Gra tworzy zapis postępu jeśli wyjdziemy przez menu.

 

Download: http://www28.zippyshare.com/v/29539862/file.html

Rozmiar pliku: 10,1 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ja

Fabuła: Ja

Grafika: Ja

Muzyka: To samo co w mojej pierwszej grze robionej pod konkurs GMDuel.

Screeny: http://i50.tinypic.com/21azv5y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niespecjalnie rozbudowana, ale całkiem przyjemna gra. Jeśli chodzi o gatunek, to zakwalifikowałabym to jako grę religijną: wybiera się odpowiedni punkt do którego polecą pociski, a potem modli się, żeby to była ta właściwa kombinacja. ;) Udało mi się przejść wszystkie 10 poziomów (ale czemu na końcu jest forma męska? D:)! Trochę nie podoba mi się zwyczaj dorzucania ciężkich plików z muzyką, a do tego jeszcze nie pakowania gry RARem czy czymś (mój biedny Internet ;-;), ale poza tym było w miarę przyjemnie. Prawdopodobnie najbardziej dyskusyjną kwestią mogłaby być tutaj zgodność z tematem, ale mimo to uważam, że ta gra jest ciekawsza od kolejnego klonu Asteroidsów nadesłanego przez Konrada.

 

A, przy okazji, bardzo podobała mi się możliwość szybkiego restartu pod "R"! W sumie jakoś tego nie przeczytałam tutaj, ale z ciekawości sprawdziłam, i zadziałało! Niby prosta rzecz, a widziałam całkiem sporo gier, gdzie restart poziomu bardzo by się przydał, a niczego takiego nie było. ^^'

 

Krótko: w moim odczuciu wygrana należy się Elevatorowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D. Nie spakowałem, bo gdyby ktoś nie wypakował gry, plik zapisu tworzyłby się w archiwum (albo nie) - w 8 i 7 pewnie tylko zapyta czy ma go tam utworzyć, ale w XP by się tam nie utworzył i trzeba byłoby grać od nowa :P.

Co do formy męskiej, można to traktować jako "Człowieku! Wygrałeś!", no bo przecież przeciwnikiem nie są ludzie, co widać szaro na szarym :>.

Myślę, że muzyka powinna ważyć mniej, ale nawet jeśli jest ciężka, to przy takich grach musi być :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry pomysł, tylko trochę wkurza czekanie aż piłki przestaną latać ... Aż się chcę wyłączyć grę . Brakuje mi tu jakichś bonusów żeby urozmaiciło rozgrywkę, lvl'e trochę słabo zaplanowane, pierwszy banalny, drugi natomiast już trudny. Jakby tak dopracować to wyszła by całkiem niezła minigierka ^^ .

Dajem 3.5/5.

 

@edit !

Może nie mam prawa oceny, ale moim zdaniem elevatror zwycięża w 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...