Skocz do zawartości

Kompletowanie zespołu


anhem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Od dłuższego czasu myślę nad stworzeniem gry .Dlatego potrzebuje chętnych do zespołu:

- programista/koder (GM, HTML,PHP, java itp.)

- grafik

 

Oferuję dobre warunki finansowe.

W założeniu ma to być projekt półprofesjonalny.(założenie wstępne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznaczają według Ciebie "dobre warunki finansowe" oraz na co CI mieszanka GM z chociażby javą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie jak ktoś zauważył ma to być gra multiplayer online , dlatego myślę połączyć gm z java do obsługi neta ,

nie silę się na to ,że jestem profesjonalną firmą która daje 4500zł na ręke , jestem prywatną osobą która szuka ludzi do "wspólnego interesu" i podzielę się udziałami w tym przedsięwzięciu,

za wykonaną "robote" czyli oprogramowanie i grafike zapłacę po "dogadaniu się" co do kwoty

- płacę nie za czas pracy tylko za wykonany projekt (umowa o dzieło ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość cudzysłowów i wielkich słów potwierdza, że to Paqoo. Szkoda, bo już chciałem napisać ile to już tego typu głupich tematów(ba, sam jeden założyłem) na tym forum nie było i nic nigdy nie wypaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ma wiedzieć ile to godzin zajmie, jak nie ty?

Ty, nie on. szacujesz czas na podstawie danej Ci specyfikacji. jesli specyfikacja jest niepelna, to i szacowanke kuleje, wiec wazne, by obie strony podeszly do zadania profesjonalnie i bez przekretow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ty, nie on. szacujesz czas na podstawie danej Ci specyfikacji. jesli specyfikacja jest niepelna, to i szacowanke kuleje, wiec wazne, by obie strony podeszly do zadania profesjonalnie i bez przekretow.

 

no to szacuj mistrzu na podstawie specyfikacji:

Od dłuższego czasu myślę nad stworzeniem gry .Dlatego potrzebuje chętnych do zespołu:

- programista/koder (GM, HTML,PHP, java itp.)

- grafik

 

Oferuję dobre warunki finansowe.

W założeniu ma to być projekt półprofesjonalny.(założenie wstępne)

 

czekam na wycene :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on nie podał specyfikacji. anty, czasem mam wrażenie, że hejtujesz tylko dla funu. jeśli zaś uważasz to za specyfikacje, to ujme to tak: w dupie byłeś, gówno widziałeś, na chuj sie wypowiadasz. pogadamy jak popracujesz na poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

widzę praca w Bilbo Interactive na androidzie trochę uderzyła do głowy :)

 

na c**j sie wypowiadasz kto powinien wiedzieć jak widzisz, że nic nie napisał i najwyraźniej jest niczego nieświadomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umieszcza sie pelnej specyfikacji publicznie, a to, ze gosc nie wie, co robi to druga sprawa. po trzecie: nawet nie wiesz, czym sie w pracy zajmuje i gdzie pracuje, wiec ponownie: w dupie byles, gowno widziales, na chuj sie wypowiadasz. dorosnij, albo zastosuj najlepsza opcje obrony: nie odpowiadaj, bo robisz to zle. nie lubie sie klocic, ale takze nie pozwole na hejterskie pseudo-dissowanie.

o-gar-nij-sie.

z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

polecam trochę self-esteem ogarnąć, bo aż przykro czytać takie pierdoły od ciebie

 

 

i ofc, że hejtuję dla funu, jaki mógłby być inny powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcze :D ależ ja jestem w pełni świadom swojej wartości i lepiej: w dyskusji z Tobą nadal zamierzam być bezkompromisowy do czasu, aż zaczniesz stosować satysfakcjonujące argumenty w wypowiedziach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XYE: Koleś napisał że to projekt półprofesjonalny to nie wiem czy można się spodziewać profesjonalnej specyfikacji. ;P

 

I pozostaje pytanie skąd on weźmie kasę żeby opłacić ludzi i potem jeszcze każdemu dawać 33% z zysku, przecież widać że ta specyfikacja byłaby na poziomie półprofesjonalnym, czyli "No wiesz to ma trochę przypominać GTA w czasach średniowiecza, to jak ile Ci to zajmie" Tak mi się przynajmniej wydaje, ale oczywiście mogę się mylić. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to, ze gosc nie wie, co robi to ustalilismy.

2. gdybanie zostawmy pogodynkom. moze sie zreflektuje i napisze jeszcze raz, ale na powaznie, co to za oferta. nie skreslajcie czlowieka od razu, moze sie zmienic, lub pozostac glupcem dalej - niech ma szanse sie wybronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
chłopcze :D ależ ja jestem w pełni świadom swojej wartości i lepiej: w dyskusji z Tobą nadal zamierzam być bezkompromisowy do czasu, aż zaczniesz stosować satysfakcjonujące argumenty w wypowiedziach :)

chłopcze, te 3 lata, które uważasz za taką przewagę niestety poza samym faktem, że faktycznie urodziłeś się 3 lata wcześniej nie robią cię mądrzejszym :)

 

niestety ja nie jestem świadom twojej wartości i póki mi jej nie udowodnisz satysfakcjonującymi argumentami po ten czas będę cię uważał za człowieka, który dał się wyruchać na pracowanie w bilbo entertainment za free przez pół roku, i który nie skończył jeszcze nigdy nic poza jakimiś minigierkami, które można w ciągu jednej doby wyklepać. Pominę już (a może nie) fakt, że jeśli takie rzeczy jak wypłakany wpis na polygamii podbudowują ci aż mniemanie o sobie to fajnie :rolleyes:

 

bezkompromisowo to ci mama każe śmieci wyrzucić, albo to, albo odłącza prąd, to jest brak kompromisu

nie występuje on kiedy kłócisz się z kimś w Internecie o niewiadomo co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze mowimy innymi jezykami - nie zamierzam wiec z Toba o tym dalej dyskutowac, bo nadal robisz to zle, a to smutne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...

nie chciałem aby wywiązała się tu taka kłótnia....

 

- publicznie specyfikacji nie podam (tylko dla chętnych po ustaleniu planu prac)

- dokładnie ile to zajmie godzin to nie wiem gdyż to zależy też od wykonawcy (jeden wykona tą samą prace w 1 godzine ,a drugi w 2-3 godziny)

- nie zakładam ,że to przyniesie od razu jakieś kolosalne zyski czy w ogóle coś z tego będzie ,dlatego wstępnie określam to jako projekt półprofesjonalny , "półamatorski" ?

- o to skąd wezme kasę dla ludzi się prosze nie martwić gdyż już ją posiadam :) i po prostu chcę zrealizować pewne marzenie ,

- chętny pracował będzie także dla siebie gdyż od razu podpisujemy umowę o udziale w zyskach,

 

Prosze się też tym tematem tak nie ekscytować niepotrzebnie. Ja po prostu mam jakiś plan i mam na to kasę ; jesteś chętny? to napisz do mnie to ustalimy coś , to wszystko.

 

p.s. nie wiem kto paqooo czy pako czy jakiś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gnyska w to nie mieszaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...