Skocz do zawartości

GameMaker:Studio - dyskusja


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Dokładnie, ja tylko czekam na polskie fonty i Almora będzie na Studiu śmigać, bo mogę wszystkie grafiki wrzucić do GMa teraz, nie muszę już nic kombinować. Ani tych śmiesznych szyfrowanych plików do map, bo mogę sobie generować plik gml na dysku z gotowym skryptem, a nie jakieś śmieszne bity jeden za drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma, nie wiem czy o to chodzi, ale np. jak lewym kciukiem steruje się analogiem i prawym uderzając w kółko atakuje, to działa. Natomiast jak próbuję nacisnąć w tym samym momencie dwa przyciski, to nie działa.

Tak samo nie działają wibracje :(

 

Chociaż sam nie wiem, bo gnysek coś tu prezentował kiedyś:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ma.

 

device_mouse_check_button(palec, przycisk myszy) (w sumie tylko lewy działa jako place...) i pozostałe funkcje - reference > user interaction > device input - w manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Adam - nie, a z gexami jest tak, ze nie ma już gexów. Są rozszerzenia, ale DLLki nie działają na androidzie, to jest oczywiste. Kiedyś będzie sobie mozna pisac DLLki pod andka i iOS, ale to w jednym z przyszłych update'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem prostą grę w Gm Studio pod html5 otrzymałem plik index.html,index.js i obrazek index_texture_0.png ze wszystkimi sprajtami ogólnie działa ale tylko offline jak zrobić żeby umieścić tę grę na serwerze i aby działała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem tak: wrzuciłem ten javascript na serwer i w index.html podałem adres do tego pliku ale co z obrazkami?? w index.html nie ma do nich adresu ;/

chyba że są do nich ścieżki w javascript ale tam jest 935 linijek długiego kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Głupie pytanie: Studio ma obsługę multi-touch?

Co-op na iPada? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - nie, a z gexami jest tak, ze nie ma już gexów. Są rozszerzenia, ale DLLki nie działają na androidzie, to jest oczywiste. Kiedyś będzie sobie mozna pisac DLLki pod andka i iOS, ale to w jednym z przyszłych update'ów.

Czyli trzeba czekać aż będą przepisane lub dawać własne rozwiązania. A jak z multi przez Bluetooth/WiFi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...