Skocz do zawartości

Błąd portowania na Androida


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę ani bezpośrednio na telefon z kabla przeportować, ani stworzyć apk-i.

Przy próbie stworzenia apk-i wywala mi errory. Logi z compilacji:

Logs.txt (Google Drive)

 

Co jest nie tak?

I tak w ogóle, jak wygląda sprawa z Yoyo compillerem? Muszę coś dodatkowo pobrać? Bo mam do wyboru(mam Master), ale nie wiem, czy jakieś dodatkowe biblioteki od Yoyo muszę pobrać, czy jak zadziała Android zwykły to Android(YYC) też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, własnie się zorientowałem i właśnie to poprawiłem, ale... Nadal kompiluje mi do folderu z "ł", a w Global Game Settings/Android zmieniłem. Nazwę pliku/folderu projektu też.

NDK to pobrałem, bo myślałem, że muszę do zwykłego. Spróbuję skompilować na YYC jak ogarnę zwykły.

 

@e: Próbuje jeszcze z project namespace, czy coś takiego w GGS, zaraz napisze dokładnie i dam wynik, tylko kompiluje się.

 

@e2: Z tego co rozumiem to mam brak pliku "D:\Downloads\s\sdk\tools\support\annotations.jar ". Mógłby mi ktoś podesłać? Bo pobieranie od nowa SDK w moim wypadku odpada(limit transferu danych w necie) :/

[dex] input: C:\Users\Trzynasty\AppData\Local\Temp\gm_ttt_71520\gm_ttt_22886\libs\amazon-gamecircle-1.2.2.jar
      [dex] Converting compiled files and external libraries into C:\Users\Trzynasty\AppData\Local\Temp\gm_ttt_71520\gm_ttt_22886\bin\classes.dex...
       [dx] 
       [dx] UNEXPECTED TOP-LEVEL EXCEPTION:
       [dx] java.io.FileNotFoundException: D:\Downloads\s\sdk\tools\support\annotations.jar (Nie mo?na odnale?? okre?lonego pliku)
       [dx]     at java.util.zip.ZipFile.open(Native Method)
       [dx]     at java.util.zip.ZipFile.<init>(ZipFile.java:220)
       [dx]     at java.util.zip.ZipFile.<init>(ZipFile.java:150)
       [dx]     at java.util.zip.ZipFile.<init>(ZipFile.java:164)
       [dx]     at com.android.dx.cf.direct.ClassPathOpener.processArchive(ClassPathOpener.java:244)
       [dx]     at com.android.dx.cf.direct.ClassPathOpener.processOne(ClassPathOpener.java:166)
       [dx]     at com.android.dx.cf.direct.ClassPathOpener.process(ClassPathOpener.java:144)
       [dx]     at com.android.dx.command.dexer.Main.processOne(Main.java:596)
       [dx]     at com.android.dx.command.dexer.Main.processAllFiles(Main.java:498)
       [dx]     at com.android.dx.command.dexer.Main.runMonoDex(Main.java:264)
       [dx]     at com.android.dx.command.dexer.Main.run(Main.java:230)
       [dx]     at com.android.dx.command.dexer.Main.main(Main.java:199)
       [dx]     at com.android.dx.command.Main.main(Main.java:103)
       [dx] 1 error; aborting

BUILD FAILED
D:\Downloads\s\sdk\tools\ant\build.xml:892: The following error occurred while executing this line:
D:\Downloads\s\sdk\tools\ant\build.xml:894: The following error occurred while executing this line:
D:\Downloads\s\sdk\tools\ant\build.xml:906: The following error occurred while executing this line:
D:\Downloads\s\sdk\tools\ant\build.xml:283: null returned: 1

Total time: 2 minutes 4 seconds

 

@e3: aha, jeszcze może przez googla znajdę ten plik w sumie. Poszukam.

@e4: Googlowałem, ale znaleźć nie mogę tego pliku. Byłbym bardzo wdzięczny za ten plik, albo jak dużo nie waży najlepiej cały ten podfolder :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pobrałem tylko SDK Keys i jest git(chociaż transfer mocno pewnie ucierpiał xD).

Więc raczej SS na razie nie ma sensu, ale jest znowu(ile jeszcze? :P), nowy error...

"BUILD FAILED

D:\Downloads\s\sdk\tools\ant\build.xml:1139: The following error occurred while executing this line:

D:\Downloads\s\sdk\tools\ant\build.xml:1151: Keystore was tampered with, or password was incorrect: Password verification failed"

 

Ustawiam keystore, próbowałem zmienić, ale nic. O co biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...