Skocz do zawartości

APG Beta 2 - Amazing Platform Game


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: APG - Amazing Platform Game Beta 2

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Beta 2 mojej gry platformowej . Mam nadzieję że tym razem wasze zdanie będzie lepsze niż na temat APG Beta 1 . Miłej gry życzy ZO-GA

 

Fabuła: Idąc drogą do domu zgubiłeś Kryształ Niesamowitości . Zorientowałeś się w domu że nie masz kryształu , a gdy poszedłeś do miejsca gdzie zgubiłeś , twój kryształ niosły dziwne stwory prosto do ciemnego lasu ! Po jakimś czasie zmieniłeś się w zielonego kwadrata . Niemyślący o niczym innym , czym prędzej udałeś się do lasu by odzyskać swój kryształ

 

Co nowego:

- dodałem muzykę i dzwięki

- gra posiada trzy poziomy

- ulepszone Menu

 

Download: [LINK GRY]

Rozmiar pliku: 4.27 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
ZO-GA

Fabuła:
ZO-GA

Grafika:
ZO-GA oraz zasoby Game Maker 8

Muzyka:
ZO-GA , dzwięki z Counter-Strike 1.6 i internet

Screeny:

APG_2_1.png

 

APG_2_2.png

 

 

(LINK został odświeżony i działa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

muzyka z menu mnie po prostu rozwaliła (bo chyba jako jedyny zagrałem, a nie tylko po screenach oceniałem)...

gra powoli zaczyna mieć klimacik... :)

popracuj nad spójnością grafiki, jak jest paintowa to wszystko zrób z painta a nie połowa wyciągnięta z neta a połowa w 5 minut w paincie biggrin.gif

bardziej plułbym się o to, że nie naprawiłeś błędu skaczącego napisu "weapon none"

no i dorób wyjście do menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje własnie nad pełną wersją , grafika teraz jest własna a nie z neta ! dodałem więcej poziomów, boss'a , oraz nowe bronie (Snajperka i BAZOOKA !!)

 

bardziej plułbym się o to, że nie naprawiłeś błędu skaczącego napisu "weapon none"

 

Ale niewiem jak się tego pozbyć !!

prubowałem zrobić tak ze gdy zmieniasz broń HUD zmienia się razem z nacisnętym przyciskiem !

Ale niedziała ! Ale cieszę się ze wrescie ktoś zagrał w Beta 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje własnie nad pełną wersją , grafika teraz jest własna a nie z neta ! dodałem więcej poziomów, boss'a , oraz nowe bronie (Snajperka i BAZOOKA !!)

 

 

 

Ale niewiem jak się tego pozbyć !!

próbowałem zrobić tak że gdy zmieniasz broń HUD zmienia się razem z nacisnętym przyciskiem !

Ale nie działa ! Ale cieszę się ze wreszcie ktoś zagrał w Beta 2 :)

 

Wiesz chociaż na czym ten błąd polega, czy w ogóle nie masz pojęcia i dlatego nie wiesz jak to naprawić ?

Chcesz to napisz na pw, pomoge Ci. Btw. nie wiem z czym masz problem, w twojej grze wszystko porusza się równo z kamerą, tylko ten napis nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to nie będzie uznane trochę za odkop, ale...raz się żyje ;P

Gra nawet fajna, tylko 3, em...sprawy.

1. Jakiś persistent czy coś, żeby przenosiło amunicję i bronie pomiędzy roomami (szkoda mi tak stracić, coś co zaoszczędziłem).

2. Za mało amunicji. W pierwszej próbie strzałów, straciłem 15 amunicji żeby zabić tego kraba, czy co to jest ;p

3. Zdaje mi się, że tak Ci się rusza ten napis, ponieważ masz go w draw GUI, a ustawiłeś, że x = view_xview. Tak mi się przynajmniej zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...