Skocz do zawartości

najlepiej zapowiadająca sie gra


propaganja

Która z wymienionych gier prezentuje sie najlepiej?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która z wymienionych gier prezentuje sie najlepiej?

    • Dawno temu
      20
    • Souljah
      7
    • Lucky Day
      6
    • Trip
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie z ciekawości. Każdej z wyżej wymienionych gier mam skończone ponad 50%, aktualnie najwięcej czasu spędzam przy Dawno temu, troszke mniej przy souljah, a lucky day i trip poszły lekko w zapomnienie ale nie wykluczone że je skończe (tripa naprawde nie wiele brakuje, skonczone mam jakies 95% gry). Odpowiadajcie w ankiecie którą z gier chcielibyście najbardziej zobaczyć, bo wiecie jak jest ciężko skończyć 4 gry naraz a chcialbym wiedziec czy ide dobrą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano każda z wymienionych gier jest kompletnie różna i ma swój własny unikalny klimat ;] ale tak jak myslalem dawno temu i souljah w czołówce, więc dalej bede pracował głównie nad nimi. Ale tych pozostałych postaram sie nie zmarnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jest tak że lucky day jest najlepsze pod względem technicznym, souljah ma najładniejszą grafike, trip ma miażdżący klimat, ale to dawno temu jest najbardziej grywalne :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu bo zapowiada sie wspaniale

Souljah bo urzekł mnie klimatem - ta soczysta zieleń, bujające sie krzeczki... coś pięknego

TRIP w sumie ma klimat, ale takie to szare i ciemne, że depresji można dostać

Co do lucky daya, grałem w the end of story i w ogóle nie przypadł mi do gustu

 

chociaż skoro masz juz tego tripa w 95% skończonego to moze warto najpierw jego wydać? zaspokoił byś fanów na jakiś czas :D chyba że gra bedzie komercyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tripek miałby być komercyjny, ale zostało to 5% które niestety jest wyjątkowo żmudne (wprowadzanie dlla do dźwięku przy prawie skończonej grze - koszmar za który nie potrafie sie zabrać), ale skończe kiedyś na bank, nie dzis nie jutro ale trzeba zrobić :] Swoją drogą trip miał być z zamierzenia depresyjny :D i wg mnie się udało dokladnie oc zamierzałem jeśli chodzi o klimat i schizującą niewiele wyjasniającą fabułe.

a end of story średniawka wiem, lucky day dużo lepszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...