Skocz do zawartości

problem z kontem na yoyo


lew_leo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałem się dziś zalogować na konto YOYO games, okazało się ze moje konto już nie działa o mało co zawału nie dostałem, zwłaszcza biorąc pod uwagę ile mam ich produktów za nie małą sumkę, dobrze ze w starych mailach mam kopie kluczy w inny wypadku nie wiem czy był bym w stanie je odzyskać.

 

ktoś inny miał podobny problem?

 

plus gdzie znajdę game makera 8.1 bo jakoś na głównej stronie Yoyo go znaleźć już nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 8.1 to już o tym dawno w newsach było pisane. Yoyo usnęło go już całkowicie, legalnie go nie pobierzesz.

 

+po co masz pobierać, skoro studio masz? :D

bo 8.1 ma szybszy kompilator plus mam kupioną wersje dodam jeszcze ze nie lubię GM studio kwestia gustu

 

ech jeśli chodzi o 8.1 udało mi się go naprawić chociaż tyle a konto na yoyogames.com pewnie będę musiał założyć sobie na nowo chociaż tyle dobrze ze miałem kopie zapasową numerów seryjnych więc nic złego się nie stało

 

no nic temat chyba zamknięty :U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie odpalaj na win 10 bo ci się zapętli proces otwierania GMa i będziesz miał nasrane dziesiątki procesów z GMem :P

mi się tak cały czas właśnie dzieje na 7 (wcześniej nie miałem tego problemu wiec to raczej przez yoyo.com moze nie widzi serweru czy coś w tym stylu) czasem tylko jak odpalę któryś z projektów to się dobrze włączy ale też nie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...