Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gramy w Half-Life 2:Deathmatch!

 

Co powiecie na to, aby zagrać sobie w grę, w którą jako jedna z pierwszych producenci zaimplementowali engine fizyczny zwany Havok? Nie musisz niczego kupować, aby w nią zagrać, wystarczy, że masz kartę graficzną producenta ATI albo NVIDIA i troszkę cierpliwości =].

 

Instrukcja instalacji:

 

Pobieranie STEAMa

 

STEAM jest systemem dostarczania gier, komunikatorem i jednocześnie systemem antypirackim stworzonym przez Valve. Ściągnąć go można ze strony Steampowered.com.

Po instalacji zakładamy sobie konto, na nim zainstalujemy tą grę. Polecam wybieranie długich haseł i nie ujawniania swojego identyfikatora Steam, wyjątek stanowią zaproszenia do listy znajomych :).

 

Pobieranie i instalacja Half-Life 2: Deathmatch

 

Normalnie za grę trzeba było zapłacić 4,95 dolarów, ale dzięki ATI i NVIDIA można ją mieć za darmo.

Tak więc jeżeli masz:

Potem klikacie, że macie steama i zatwierdzacie instalację.

 

Instalacja

 

Po wybraniu tej opcji wybieramy gry do zainstalowania - oczywiście bierzemy Half-Life'a, można oprócz niej jeszcze inne wybrać. Później trzeba się zaj*biście uzbroić w cierpliwość, ponieważ gra będzie ściągać się z internetu, ale z internetem 128kB/s powinno to zająć góra 4h ;].

 

Screenshoty

http://www.fpsteam.it/fpsfor/halflife2/d3_c17_090124.jpg

http://www.bladesinger.net/map_pics/dm_balboa_1.jpg

http://www.bladesinger.net/map_pics/dm_kihti_3.jpg

 

Miłego czekania i grania! :P

 

Później się umówimy na jaki serwer wchodzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem szczerze, że w tamtym miesiącu chciałem założyć z tym temat, ale miałem jeszcze banana i miałem go założyć później, no cóż.

 

Ja się nie dołączam, raz że mi to nie pójdzie, dwa że ściągać trzeba od chu... czasu. Pozdrawiam, Jak coś nick na steamie to fallord100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś by też w Trackmanię Nations Forever pograł ;p ? Darmowa i jest też na Steam. Żeby zainstalować, wystarczy w przeglądarce wklepać: steam://install/11020 lub wejść na http://www.steampowered.com/v/index.php?ar...olish&cc=PL i tam Zainstaluj ;p . Jak coś, to mój nick w Trackmanii to mmarmott. Jakby się dużo nas uzbierało, to można by zrobić na jakimś serwerze minizawody gmclanowe w to ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgłaszam na trackmanię :D To super giera. W Half-Life'a nie mogę grać, bo rodzice mi nie pozwalają :?

Mój nick na steam: Pax1995

 

EDIT: Jakoś udało mi się ściągnąć HL2: DM :] Rodzice nie zauważą... Tylko trochę dziwna jest ta gra. Nie lepiej by było pograć na Wolfenstein: Enemy Territory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, to ile Ty masz lat, że ci starzy nie pozwalają grać w takie gry jak half life 2 ? o_O

 

P.S: Taa, Trackmania ma ten klimat co przyciąga tysięcy graczy : ) Mnie tam bardzo przypadłą do gustu, będę w to nawalał nocami, tyle że muszę sobie sprawić kartę graficzną nową. Bo na aktualnej, to daleko nie zajadę. Mam coś w granicach 15 FPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fallord:

Jaką masz kartę grafiki? Bo mi na GeForce 5200 ciągnie na max detali i rozdziałce 1650x1050 i bardzo płynnie chodzi.

 

Swoją drogą, ktoś na forum ma Day Of Defeat Source na Steamie? Bo chętnie bym pograł też z kimś w to ;D . HL2:DM wywaliłem na razie bo miejsce na dysku potrzebowałem, ale jakbyśmy się w końcu umówili na jakiś konkretny termin na granie, to mogę zainstalować od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, to ile Ty masz lat, że ci starzy nie pozwalają grać w takie gry jak half life 2 ? o_

@Fallord: 13, a bo co?

Lol, to jeszcze nic. Ojciec mojego kolegi (III gimnazjum) nie pozwala mu grać w np. Diablo, bo ma satanistyczną nazwę... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A Diablo niby jest o różowych misiach? Pełno tam różnego ciekawego stuffu z piekła rodem, w przenośni i dosłownie przecież. :)

 

A co do tematu, to mam złe wspomnienia z fpsami. Dzisiaj Borek mnie wygrzmocił w UT gdzieś 20 : 0, prawie same headshoty. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...