Skocz do zawartości

Zablokowane Anime-Project - Serwer Do Gry Almora Online


mario713

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wam przedstawic nowy serwer do gry Almora Online!

 

Strona www: anime-project.pl

Forum: forum.anime-project.pl

Exp: x3

Godziny Działania: 24/7 (wyjątkowo w nocy z czwartku na piątek komputer odpoczywa specjalnie przed weeekendem)

Status Serwera: Na naszej stronie www :) + skrypt pokazujacy ip numeryczne

 

Eventy: Narazie żadnych nie planujemy.

 

uwagi co do serwera: na ip z dyndns czesto sa lagi i polaczenie sie gubi wiec polecam uzywac ip numerycznego gdyz na nim wszystko smiga ladnie :)

mam jeszcze tylko nadzieje ze gnysek da rade zrobic patcha zeby to naprawic :)

 

Jakbyscie mieli jeszcze jakies pytania lub potrzebowali jakichs informacji to piszcie tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Pełen profesjonalizm, gnysek powinien być dumny.

20 maja, jak mi resetnie się transfer od neta to zagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki gnysek za przeniesienie tematu i dodanie serwera do swojej listy serwerow :)

Od siebie dodam jeszcze ze jesli bedzie gralo okolo 40 graczy tak ze bedzie podchodzic pod maximum to zostanie uruchomiony drugi serwer bo kolega z ktorym to robie zakupil sobie nowy komputer i ma upload 1Mb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 40 graczach spali ci sie komputer tongue2.gif.

 

nie boj zaby, nie spali sie... komputer nie moze sie spalic od czegos takiego :D

A jeśli to to nie sadze żeby dalo rade aż tyle ludzi grać, nie tylko ze wzgledu ze graczy tylu nie ma

 

Ja nie zbieram graczy tylko z tego forum :P Aktualnie mamy tez reklame na glownej stronie x-360.pl i zamierzamy jeszcze rozreklamowac serwer szerzej :)

 

ale z tego że przy moim łaczu (0,7mb uploadu) przy kilkunastu graczch zaczynaly sie lagi.

 

no ja mam 0,5mb :P na jakiej wersji stawiales? i komputer masz mocny czy taki sredni? no ale trzeba patrzec na to optymistycznie :D mam nadzieje ze pociagnie ta 30 chociarz to wtedy na drugim serwerze mozna by spokojnie pociagnac 2x tyle xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 0,5mb tongue2.gif na jakiej wersji stawiales? i komputer masz mocny czy taki sredni? no ale trzeba patrzec na to optymistycznie biggrin.gif mam nadzieje ze pociagnie ta 30 chociarz to wtedy na drugim serwerze mozna by spokojnie pociagnac 2x tyle xD

 

na wersji 0.75a. na tamte czasy mocny :P (2xAthlon 2.00GHz)+2Gb ramu (DDR 2, 533MHz). za kilka dni zobaczymy jak wiecej osob postanowi grać, wtedy serwer ochrzcimy :P.

 

Ej weszłem do gry po 3 minutach connection failed, i moby mi znikały :D juz nie mowiac o tym ze sa mityczne 23 osoby na serwie. "mityczne" znaczy ktoś używa czyegos do laczenia sie z twoim niezabezpieczonym serwerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No_Name'y spamuja serwer... Prawdopodobnie to sa te boty ktore sprawdzaja status ale moim zdaniem tylko obciazaja serwer bo latwiej bylo by napisac skrypt php sprawdzajacy czy serwer online jest i ile ma graczy ktory zreszta jest juz na stronie :P Wiec gnysek jesli to czytasz to jesli bedziesz robi tego patcha na no-ip to jakbys mogl to wywal te No_Name a tutaj masz ten skrypt na sprawdzanie serwera online i zamienianie ip z no-ip na cyfrowe:

 

<?php
            $serwer="almora.game-host.org";
            $port="14804";
            $socket=@fsockopen($serwer,$port,$errno,$errstr,2);

            if($socket==true)
            {
            echo "Serwer Anime-Project: <font color='#00FF00'>ONLINE</font>"; //
            }
            else
            {
            echo"Serwer Anime-Project: <font color='#FF0000'>OFFLINE</font>"; 
            }
            echo "<br><br><b>IP:</b> almora.game-host.org<br>";
            $ipcyfrowe = gethostbyname("almora.game-host.org");
            echo "<b>IP Cyfrowe:</b> ".$ipcyfrowe;
            ?>

 

 

I jeszcze co do tych No_Name to poki jakis patch nie wyjdzie postaram sie wylapac pakiety i ewentualnie ip z ktorych sie lacza i zablokowac je zeby serwera nie ograniczaly :]

 

 

@EDIT

 

i wszystko jasne! czyli No_Name pojawialy sie wtedy jak ktos wchodzil na strone bo sprawdzala ona status na porcie 14804 xD zaraz to zmienie :P

 

@EDIT2

status poprawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Eh, akurat teraz gdy nie mam czasu nawet się dobrze wysikać bo tyle roboty... raczej nie znajdę czasu aby to naprawić, ale będę miał na uwadze gdybym czasem znalazł jednak chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra naprawione :) Dzieki gnysek za podpowiedz z tym portem bo to wlasnie to wrzucalo te No_Name'y :)

I male pytanko, gracze uzywaja wogole portu 14804? Bo jesli nie to bym go zablokowal bo to tak jakby exploit taki jest na serwer xD

 

@EDIT

 

ktos tu chyba specjalnie sprawdza status na tym porcie... w ciagu 5min przybylo 200+ No_Name'ow ... no ale coz zaraz wylapie ip z ktorego przychodza i odetne dostep na routerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz wiem ktory pakiet odpowiada za te polaczenie :> teraz ustawie tylko filtr w WPE PRO i osoby ktore beda uzywac exploita (50+ polaczen wciagu 10sec) poprostu beda banowane po zakresie ip i mysle ze to bedzie najlepsze rozwiazanie poki patch nie wyjdzie... A jutro postaram sie jeszcze sam co wykombinowac :)

 

Swoja droga troche to smiesznie wygladalo jak patrzylem na licznik online na serwerze i w ciagu 5-10sec z 2online rosl do 200+ xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że teraz niestety serwer OFFLINE :|

 

Jak zwiększyć wydajność kompa?

FPS:

 

mój laptop: paska w Almie nie widać.

Laptop Mamy: najniższe detale: 1/4 paska

PC'et: śmiga

 

Wlazłem na stronke i ściągam Patha. Jak go teraz wykorzystać? - chyba działa.

 

PS: Gnysiu, pomóż z :39DLL:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godziny Działania: 24/7 (wyjątkowo w nocy z czwartku na piątek komputer odpoczywa specjalnie przed weeekendem)

Noo offline teraz, a już południe :jezor: Włączajcie bo chce pograć :D

 

Ale reszta to już profeska. Mówię wam - to będzie hicior. Ja będę grał. A to, że kupiliście domenę, to już w ogóle pro :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, ale z ciebie spamer.

 

Kolo ma 17 lat, pewnie szkoła. Mój brat też ma 17 a już wrócił...

 

Odpalaj serwa kolo! Neta mam zaYebistego, a Almora w lesie chodzi na full FPS. w mieście lagi :)

 

Assasin, żałuj że nie grałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.. Wszedłem i wyszedłem ;/ Nie wiem czy tylko u mnie tak jest, ale tam w ogóle nie ma potworów łaziłem wszędzie i nic.

Chyba sobie nie pogram :(

 

 

@EDIT dobra w panelu dodałem do wyjątków i działa thx :P

 

@EDIT2 Jednak nie .. pojawiają się potwory ale nie mogę bić ich ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez musicie mnie kusic i smaka robic jak nie mam w domu neta ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...