Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer Almora Online: Seven Souls


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Moja współpraca z Hunterem zaowocowała i dała wam ten oto nowy lepszy serw:]

 

IP: 77.45.35.81

STATUS SERWERA (przez status gg Huntera): as_hunter.gif

 

EVENTY:

 

Catch the Clown - Event, w którym będę biegać clownem, który ma 10 hp i parę rzeczy w ekwipunku. Ten kto go ubije dostaje 100k i rzecz która mu wyleci :P

 

Exp Multipler Event - Będę losowo zwiększał ilość expa na pewien czas.

 

Mercenary - W mieście będzie stał do wynajęcia pewnego rodzaju bodyguard, którego będzie można wynająć za odpowiednią kasę. Owy bodyguard będzie np. leczył tankował lub jak ktoś nastawia się tylko na drop poprostu supersprawnie niszczył. Obrońcy będą podzieleni na różne lvle i to będzie oddziaływać na późniejszą ich cenę najmu

 

Lucky Luke - W mieście będzie stać typek, do którego będzie się wpłacać pieniądze w wymianie za szczęście (luck) oraz przemyslelismy o dodaniu tkzw. reskilla (odjecie wszystkich punktow i mozliwosc dodania na nowo - ja sie tym zajme i będzie to zrobione bardzo skrupulatnie).

Kurs:50kk = reskill | 5kk=1% Luck

 

Madness - Pojawi się boss, którym pewnie ja będę kierować i trzeba będzie go ubić w grupie dla nagrody (zależne od bossa)

 

Spartan's Soul - Turniej na arenie 1vs1 2vs2 za którego też otrzymywałoby się nagrody czy cuś. Byłby podział lvli np. 10-20 20-30 itd.

 

QUEST NA BUILDY <-- tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pental - wersje 0.7.5 sobie sciagnij almorki, tam nie ma juz limitu znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To hostowanie u mnie w domu strasznie dużo mnie kosztuje nerwów i nie tylko. Dzisiaj chciałem pograć sobie jeszcze sam, ale przy wyłączaniu wyskoczył blue screen. Po pewnym czasie ktoś zadzwonił raz, po chwili drugi raz. A na koniec brat pożyczył koledze DVD rom i teraz włączyłem serwer ale pewnie za jakieś 10 min będę musiał znowu wyłączyć bo trzeba będzie ten dvd rom znowu podłączyć. Za dużo tych przerw w hoście.... nie wiem ale zastanawiam się nad końcem hostowania. Mam jeszcze 1 pomysł do realizacji - sąsiad ^^ i program do kontrolowania komputera z innego komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coraz więcej ludzi się pojawia :D Zapraszamy do zabawy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony moge powiedziec iż dołoze wszelkich staran aby puki co server utrzymac. Na dzisiejszy dzien moge powiedziec ze z małą przerwą najprawdopodobniej bedzie stał on cała noc. Przynajmniej taką mam nadzieje ze nie odłącza mi pradu poniewaz płace.

 

Za questy jest odpowiedzialny jest Morrowind. W razie jakis problemow z nimi prosze o kontakt z nim .

 

I jeszcze odniose sie do tych postaci, tak kazdy zakłada nowe zeby nie było niesprawiedliwosci, ja rowniez zaczynam z osobnego konta wiec kazdy ma rowny start.

 

Zycze miłego i owocnego expienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taki mały myk i dałem wyświetlanie statusu w poście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...