Skocz do zawartości

Postapoliptic Strike


minioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest to zapowiedź gry osadzonej w klimatach Post Apo*, fabułę postaram się streszczyć jak

najlepiej umiem...

 

Jest rok 2068, naukowcy odkrywają nowy pierwiastek chemiczny, o silnym promieniowaniu, postanawiają

ukryć dokumenty dotyczące pierwiastka URP**...

Dwa lata później terroryści odkrywają dokumenty dotyczące URP,

i postanawiają stworzyć broń chemiczną, aby zniszczyć USA, które dąży do

zniszczenia wszystkich terrorystów...

Broń wraz z dołączonym radioaktywnym pierwiastkiem, zostaje spuszczona na USA, jednak

terroryści nie wiedzieli o sile URP...

Bomba miała zasięg globalny, czego nie przewidzieli terroryści, ludzie i zwierzęta

zaczęli się mutować, do zniszczenia potworów została powołana specjalna grupa, w której

znajduje się bohater.

----------------------------------------------

Post Apo*= klimaty jak w S.T.A.L.K.E.R, zniszczone budynki, mutanty itp.

URP**=Ultra Radioaktywny Pierwiastek

----------------------------------------------

Chciałbym abyście znaleźli jakieś błędy w fabule, co powinienem zmienić...

I oczywiście powiedzieć czego od gry oczekujecie!

 

podpis

Rozwal Orzecha Czołem Interactive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie i zwierzęta

zaczęli się mutować

Nie jestem pewien, ale chyba wszystko co żywe mutuje. Nie znam się, więc się wypowiem.

Fabuła jest niezbyt...oryginalna. Ten sam schemat. Wojna, Bomba, mutacja. No i nazwa tego pierwiastka. Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba wszystko co żywe mutuje. Nie znam się, więc się wypowiem.

Fabuła jest niezbyt...oryginalna. Ten sam schemat. Wojna, Bomba, mutacja. No i nazwa tego pierwiastka. Serio?

 

Rozumiem, ale w Post Apo serio trudno wymyśleć coś oryginalnego...

Pokaż swój pomysł, chętnie skorzystam, jeżeli mi się spodoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Kiedyś miałem jakiś, super, niesamowity pomysł, ale takie rzeczy się powinno zapisywać, a nie iść spać, jak ja to zrobiłem ;x

No więc może, gniew Bogów? Ogólnie ten pomysł mi się nie podoba, ale zawsze coś. Chyba, że to będzie Latający Potwór Spaghetti, to okej.

Słońce przestało świecić, Majowie mieli rację, ale znaleźliśmy się na orbicie jakiejś innej gwiazdy. Skutki katastrofalne.

Albo starcie dwóch galaktyk, co prowadzi do tego, że Jowisz, albo jakaś planeta znalazła się bardzo blisko ziemi. Zaczęliśmy na przykład być księżycem Jowisza. Promieniowanie Jowisza jest jednak katastrofalne dla życia znanego nam na ziemi. No fajne przecież ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Kiedyś miałem jakiś, super, niesamowity pomysł, ale takie rzeczy się powinno zapisywać, a nie iść spać, jak ja to zrobiłem ;x

No więc może, gniew Bogów? Ogólnie ten pomysł mi się nie podoba, ale zawsze coś. Chyba, że to będzie Latający Potwór Spaghetti, to okej.

Słońce przestało świecić, Majowie mieli rację, ale znaleźliśmy się na orbicie jakiejś innej gwiazdy. Skutki katastrofalne.

Albo starcie dwóch galaktyk, co prowadzi do tego, że Jowisz, albo jakaś planeta znalazła się bardzo blisko ziemi. Zaczęliśmy na przykład być księżycem Jowisza. Promieniowanie Jowisza jest jednak katastrofalne dla życia znanego nam na ziemi. No fajne przecież ;d

 

 

no fajny pomysł, miałem jak z psem pomysł, ze w ziemie walnie napromieniowany meteor, (i know, thats shit) ale chyba wykorzystam twój pomysł, maksymalnie zmienię parę rzeczy, jeżeli. Będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli. Będzie potrzeba
Mniejsza o to ;d

Coś takiego nie było już w jakiejś grze? Dupnął meteor, a z niej wyszedł obcy wirus. Już chyba lepiej zrobić grę w której zostaliśmy zaatakowani przez koty które tak na prawdę są złe i mądre, ale przez cały okres swego istnienia były zbyt leniwe żeby coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to ;d

Coś takiego nie było już w jakiejś grze? Dupnął meteor, a z niej wyszedł obcy wirus. Już chyba lepiej zrobić grę w której zostaliśmy zaatakowani przez koty które tak na prawdę są złe i mądre, ale przez cały okres swego istnienia były zbyt leniwe żeby coś zrobić.

[/quote

 

what xD ? Koty??? Co ty bierzesz człowieku :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam ;3

A to, że koty są lepszym wyborem, nie oznacza to, że są dobrym wyborem.

Ejeje, a tak poza tym, to wszystkie użyte tu opinie są MOIM ZDANIEM. Bo za chwilę się pojawi jakiś krzykacz, któremu się żodyn z pomysłów nie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jest rok 2068, naukowcy odkrywają nowy pierwiastek chemiczny, o silnym promieniowaniu, postanawiają

ukryć dokumenty dotyczące pierwiastka URP**...

Po co mieliby ukrywać dokumenty? Po pierwsze radioaktywny pierwiastek "o silnym promieniowaniu" to nic nadzwyczajnego. Wręcz sensacją byłoby odkrycie nowego pierwiastka, który NIE rozpada się w kilka milisekund. Po drugie ukrywanie informacji o czymś takim jak pierwiastek jest bez sensu, bo i tak prędzej czy później ktoś inny by go odkrył.

 

A skrót "URP" brzmi, jakby komuś odbijało się po obiedzie :)

 

Dwa lata później terroryści odkrywają dokumenty dotyczące URP, i postanawiają stworzyć broń chemiczną,

Raczej radiologiczną.

 

Bomba miała zasięg globalny, czego nie przewidzieli terroryści, ludzie i zwierzęta

Chyba w niewłaściwym miejscu wstawiasz te nowe wiersze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...