Skocz do zawartości

SoulJah


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

SoulJah

Babylon Burnin'

screen:

souljahscreen1zm0.jpg

demko:

http://64digits.com/games/index.php?cmd=vi...ame&id=2731 (teraz wszystko w jednym rarze, nie trzeba sie meczyc)

demko dosc stare, nie wiem kiedy bedzie update, napewno przed premiera duke nukem forever ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hm, czy jest sens zakladac temat o grze ktorej jeszcze nie ma?

Ja tez teraz robie gre (i tez od 2 dni) jak na razie co nieco wie o niej tylko london :P Ale to juz :offtopic:

Nie Ma? Zrobiłem już większą część systemu poruszania się, no i sporo grafiki. Demko bedzie na dniach.

 

grafika fajna i nareszcie cos o klimacie dziennym ;)

sam robiles wszystkie graficzki ?

właściwie to tak, tylko tekstury ziemi nie są moje, ale już przezemnie przerobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm mam tylko nadzieje ze sterwoanie nie bedzie podobne do tego w BACK (chociaz sterowanie moze byc, ten typ grafiki irytuje tzn. male ludziki z wielkimi mordami)

ta gra ogólnie nie bedzie podobna do BACK2. Co do sterowania to nie bedzie juz w uzyciu myszka, uzywane strzalek do poruszania sie, plus spacja (+strzałka) jako atak, można bedzie kleić kombosy itp. Dodam że w żadnej mojej dotychczasowej gierce nie było jeszcze tak rozbudowanego systemu ruchów postaci, a dopiero zaczynam to robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok obiecane demko:

https://gmclan.org/up993.html

Po wcisnięciu F1 można zobaczyć liste kombosów, jeszcze nie do końca kompletną, przewiduje przynajmniej kilka (może i naście) nowych ruchów.

Dalej przeciwnicy - są bo są, ale po 1 - nie umią zadawać ciosów (jeszcze) i dlatego czasami gibają się jak kretyni, więc ich obecność to w tym demku dodatek do rozkminiania możliwości. Mile widziane sugestie.

Big Up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc to moze wydac sie niesamowite, przy wlaczeniu tej gry monitor mi padl a Opera zmienila jezyk na angielski i teraz nie wiem jak ja ustawic na polski :P.

:boxed:

Fajna gierka, a tych przeciwników da sie jakos pokonac? :jezor:

no ba :) Nie jest chyba ciężko ich sieknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie coś takiego jak drzewko rozwoju kombosów, na każdej mapce są jakieś sekrety (przydałyby się) w których jest jakaś kasa lub coś innego i po przejściu mapki kupujemy zwój z kombosem. Wyobraź sobie...

Jak już pisałem wcześniej będą elementy RPG, nie wiem czy bedzie to drzewko kombosów (chociaż praktycznie pewne jest ze nie każdy będzie można zapodać na początku) czy statystyki (siła, szybkość, etc.), myślałem też nad wprowadzeniem broni do walki wręcz, ale nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby po prostu dokładniejsze dopracowanie piąch i kopów :) W każdym razie gierka cały czas ewoluuje, i mam nadzieje ze zasypie ją sporą ilością dobrych pomysłów.

jak narazie taka alpha. wszystko fajne, tylko grafa troche traci myszka :|

W kwesti grafiki bardzo dużo już zmieniłem i jeszcze więcej mam zamiar zmienić. Dodałem bardzo fajny efekt, nie zdradzam narazie jaki, ale powiem tylko że bardzo poprawia dynamike gry :)

Super gierka, już czekam na pełną weraje, tylko troche takie sztywne te kombosy.

No nigdy nie byłem mistrzem w tworzeniu animacji dlatego wygląda to tak jak wygląda, ale dobra wiadomość jest taka że poszedłem na studia na grafike to może mnie troche podszkolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej fabuła wyglądać będzie tak:

Soul Jah - główny bohater gry podczas podróży po swojej ziemi ojczystej (Mama Africa) spotyka papugę która jak mówi - przybyła z Jamaiki z wiadomością od ziomka głównego bohatera. Z listu wynika że Babylon wykupił teren jednego z gett w Kingston, i na ich ziemi budują wielki supermarket. Bogatsi ludzie zwabieni najtańszymi cenami wstępują do "BabylonMarket"u, przechodząc na stronę systemu. Babylon ogłupia ludzi i zmniena je w bezmuzgie zombie, między innymi bo przeicwników będzie dużo :). Soul Jah wyrusza zatem w podróż do miejsca w którym się wychowywał, pokonuje góry, rzeki, morza i oceany by dostać się do Kingston. I tutaj kończy się trening :) A w pierwszej misji są już zastępy wrogów do rozsiekania, a fabuła będzie się jeszcze bardziej gmatwać/rozkręcać. No i jeśli nie zna się ideologi Rasta to fabuła może się niestety wydawać głupia, ale jak coś to do premiery gry jeszcze trochę czasu to zdąrzycie jeszcze posłuchać trochę reggae i sie doedukować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej pomóżcie! Co zrobić jak chce włączyć gre a tu "file seems to be corrupted"??

Sorry za trzeciego posta z rzędu ale sami rozumiecie że problem wystąpił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...