Skocz do zawartości

Szukam praktyk pod TI


MaxGaming

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim,

mam taki problem - moja szkoła ma w tym samym terminie praktyki zawodowe(technik informatyk) co inne Radomskie szkoły, tyle że nasza nie ma podpisanych umów z mistrzami i jesteśmy mniej priorytetowi i już nie ma miejsc prawie.

Dodatkowo ja akurat chciałbym tak jak kilku znajomych coś załatwić po znajomościach, żebym podpisał papierek i miał miesiąc wolnego a pracodawca dostałby za naukę mnie pieniądze - zdałem E12 na 90% i 100%, serio nie potrzebuje tego za bardzo. Mogę się zaznajomić z pracą w serwisach w inny sposób, a ten miesiąc wolę wykorzystać na naukę w domu. Nauczę się na pewno więcej przydatnych rzeczy(chociażby szlifując php i js co teraz robię w wolnych chwilach) niż sprzątając podłogi i podając kawę szefowi na praktykach(nie oszukujmy się tak wyglądają praktyki zawodowe). Teraz pytanie, czy ktoś miałby jakoś możliwość mi pomóc? Nie musi być w okolicach Radomia jeżeli byłoby tylko na podpis - byleby nie pół Polski, no powiedzmy te 200km znośne(no czyli np w tym Wawa). Jakby ktoś coś miał to się odwdzięczę oczywiście jakimś literkiem, gramem, albo kto co tam preferuję ;p

Pewnie nie wiele z tego wpisu uzyskam - jestem świadom, ale spróbować nic mnie nie kosztuję a nóż może ktoś pomoże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzątając podłogi i podając kawę szefowi na praktykach(nie oszukujmy się tak wyglądają praktyki zawodowe)

 

W państwowych tak wygląda, w prywatnych to będziesz zapierdzielał 12h jak pracownik (o ile praktyki są w wakacje, bo wiesz - pracownicy na wakacjach, a studenci za friko - nie zdarza się to codziennie)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem od osób rok starszych że u prywaciarzy też są trzy opcje: podłogi i kawa, zapieprzanie, albo własnie podpis i dowidzenia, bo gość chce tylko kasę od Państwa i ma to gdzieś użeranie się z uczniami. Mnie interesuje ta trzecia opcja, a niestety nie ma za bardzo znajomości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczelnia moja właśnie nie ma, a wszystkie inne w Radomiu mają i dlatego są zaklepane wszędzie dla nich miejsca...

No a co do zieleniaka - mógłbym teoretycznie - kolega sobie ogarnął niby praktyki na stacji benzynowej na której regularnie pracuje. Tylko, że dany pracodawca musi mieć licencję na nauczanie praktykantów, a raczej nie każdy ma. Tylko, że ja szukam, pytam i ciężko z tym. Dlatego pytam, może ktoś kogoś zna kto by zarobić chciał trochę, podpisałby ze mną umowę i obecności moje i tyle by mnie widział a hajs od Państwa by miał za "naukę mnie" i coś ode mnie symbolicznego wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...