Skocz do zawartości

Zablokowane Handel - Kupie/Sprzedam


Harlan

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze umieszczac w tym temacie przedmioty ktore chcielibyscie sprzedac/kupic.

 

Ja chetnie kupie jakas dobra wand dla maga i ubior (chodzi mi o armor)

 

@Edit

 

To ja kupie red robie (powiedz gdzie sie spotkamy)

 

@Edit2

 

60k LoL, podziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprzedam red robe

ma 16 defa i chce za nia ten toporek za 60k w sklepie....... albo mocniejszy luk lub/i strzaly ktorych w sklepie nie ma

EDIT: no chodzi mi o toporek za 60k a nie 60k ;] a pozatym jest to jedyne red robe na tym servie :) i najmocniejszy pancerz w rekach graczy =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie sprzedam właśnie taki łuk jak Harlan znalazł :P Wymienię najlepiej na jakiś BARDZO DOBRY pancerz, albo broń jednoręczną (lepszą niż jest w sklepie)...

 

 

EDIT

 

Kendzop, w porządku. Tylko najpierw będę musiał sprawdzić jaki mam pancerz (ale prawdopodobnie słabszy) no i musimy poczekać na włączenie serwera z naszymi postaciami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to są beta testy i po nich wszystkie konta zostaną usunięte :P dla bezpieczeństwa bo o ile wiem jest bug umożliwiający wylootowanie z potwora co tylko będziesz chciał z eq ;P

 

A Borek juz mowil ze usunie all postacie ? Znaczy mi to jest obojetne czy usunie czy nie, no ale zawsze warto wiedziec, by potem nie bylo zaskoczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra koniec z tym offtopem, przeniesmy sie do innego tematu.

 

P.S. Ja mam w sumie taka nadzieje ze skasuje i all zaczna od nowa, ja mam tera 17 lvl magiem a poniewaz jest ch***wy (slaby dmg z czarow i duzo many zrzera), to chetnie pogram se wojem lub archerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mako chętnie odkupię! Mogę zaproponować wymianę na Saint Armor (pancerz dla maga, nie pamiętam ile dokładnie ale z 18 defa) lub Advanced War Bow lub Crystal Bow (chyba najlepszy łuk na serwerze)

 

Mako

Wypadają oczywiście z duchów i piekielnych pająków. To zgadamy się na prywatnych wiadomościach w grze tak? Mój nick AnacondaPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię tanio Tiberian Sword albo lepszy, sprzedam fire stone (czy jakoś tak :P) +3% resistance of fire, +3% dmg fire, +20 max health, req. 20 Wisdom, cena: 5k (w sklepie idzie sprzedać po 4,8k :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Mako chętnie odkupię! Mogę zaproponować wymianę na Saint Armor (pancerz dla maga, nie pamiętam ile dokładnie ale z 18 defa) lub Advanced War Bow lub Crystal Bow (chyba najlepszy łuk na serwerze)

 

Moglbys zrobic screena tego armora ?? Bo chetnie kupie :D

 

Oferuje:

1.Wind gloves (najlepsze na servie)

2.Iron boots (najlepsze na servie)

3.Poison arrows

4.Warrior helmet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku zrobie jak tylko będzie serwer online. Ale cóż to? Nie wierzycie mi? To ja też poproszę screeny waszych przedmiotów! W ogóle to mogę pokazać jak wygląda, zaraz poszukam obrazka gdzie Borek pokazywał potwory i przedmioty i wam powiem który to....

Przedmioty i potwory

O ile się nie mylę, to chyba ten pierwszy z prawej z rzędu pancerzy. Oprócz 18 defa (nie jestem pewien, ale jakoś tak) wiem, że daje jaki(e)ś bonusy, teraz nie jestem pewien bo nie przyjrzałem się dokładnie (bo nie jestem magiem). Mako, masz zamiar wymienić ten miecz na pancerz?

 

 

EDIT: Niestety dzisiaj jestem dostępny tylko do 16:35, bo jadę do lekarza potem i wróce około 20... A o tej godzinie nie siadam do komputerka już... Jeśli serwera nie otworzą to najwyżej jutro zagramy (mam nadzieję, że nie znajdziecie tego pancerza, bo nie będziecie chcieli się wymieniać xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...