Skocz do zawartości

Zablokowane Wasze postacie


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

He he - ja już zdjąłem Markosa ale w kulturalnym duelu, a nie tak jak ten noobek Black ;).

 

Mam chyba 11 lvl, Sabre, całkiem sympatyczne zbroje i walę fireballem. Podoba mi się, że postać się dość szybko rozwija - człowiek nie jest bezbronnym misiem zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho poczekajcie, aż przyjde na PvP :D Oprócz ciebie Borek, ty oszukujesz ;) Bo mam 16lv, prawie wszystko (nie łuk i spodenki) mam albo najlepsze jakie jest w sklepie, albo lepsze ;) No może dmg mojej broni mógłby być większy (narazie sama broń ma 18-35, ale za to jest jednoręczna). Moją bronią jest Sun Staff ;) Ale kurcze no, zabijam sobie spokojnie Hell spidery i Ghosty i wpada pewna osoba na B ze swoim zielonym łukie. Oczywiście co robi? Strzela do pajączka z którym się leje, albo jak go duch atakuje to ucieka w moim kierunku (a duch wtedy atakuje mnie) i sobie staje dalej i strzela.... Takim osobom odpłacam w ten sam sposób, gdy te kilka potworów mnie atakuje, odwracam się i biegnie do wrednego łucznika. Działa. Chłopak ledwo radzi sobie ze swoim pancerzem z jednym pajączkiem, a co do tego z większą ilością :P

 

EDIT: Jednak "troszkę" przesadziłem z siłą mojego ekwipunku xD Właśnie sprawdziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wypadło Wooden Shield a się nie chwalę xP (chociaż i tak nie ma czym x]) i chodzę w nim do dziś, a mam charem 2 level xD.

 

Mało gram, bo pracuję dużo w tym czasie, a serv wiadomo, jak ma być to i go nie ma, a jak już jest, to akurat wtedy, kiedy nie ma mnie xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Pieter6, żeby tylko BlaXun. Ale nie martw się :P Próbuje coś z tym zrobić ^_^ Raz już go pokonałem, najwyżej jeszcze raz się go "zabije".... Kurcze, ale mam pytanie strasznie offtopicowe. Są silniejsze potwory od duchów? I gdzie je znajdę? :P Bo nudzi mi się bicie ich i piekielnych pająków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Ta, znam cię, raz mnie o malo co nie ubiles xD

 

Ja mam 5 lvl, wypadl mi dzis plate helmet i sie ciesze ale czasem fqrzaja ci pk, np BlaXun... ide se ide a tu na trzy hity po 40+, poszedlem ... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lvl prawie - mage (szkoda tylko ze takie zj*bane czary - Borek przydalo by sie im moc zwiekszyc bo jak narazie to warrior jest najlepszy).

Mam red hat, jakies tam gloves za 4500 gold, laske dla maga - skull wand i okolo 30.000 gold pieces :P

 

Jak ktos ma dobra rozdzke dla maga to kupie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz 18 lvl (30% do 19 :P) kupiłem sobie niedawno Spear i nawet wymiata :] hell spidery ani ghosty nie maja szans w każdym razie. Reszta eq to jakieś śmieci z sklepu (prawie wszystko najlepsze tylko nie spodnie)

i z loota to iron booty i golden ring jakiś

 

EDIT: zapomniałem dodać że mam także ta najlepsza siekierke ze sklepu tylko 2 lvle muszę na nią zrobić jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no ;/ miałem 5% do 14 lvla i miałem dodać sobie vitality żeby móc nowy miecz nosić a tu zonk ranmus musiał serwer wyłączyć :( btw. jestem ciekaw gdzie borek uzyskał 57 lvl xD

 

Heh też borka w grze dzisiaj widziałem. Jak chcesz to mogę ci odpalić ten mieczyk tiberian sword czy jakos tak bo już nie potrzebuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...