Skocz do zawartości

Program Graficzny


Matrix_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam w necie grafiki, chodzącej, biegającej i skaczącej postaci (animacja). Ale nie o to chodzi...

 

I mam pytanie, czy jest taki program, w którym wyznaczam sobie szkielet w mojej grafice postaci:

bmzp.png

 

I później w dalszym użytkowania programu, zrobię animację, skakania, chodzenia itp. ?

5ed160.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest niekompletny stary i ssie już.. a co do skeletona to nie radzę..jest bardzo kiepski i ograniczony

EDIT: Może nawet zzrobię w najbliższych dniach jakiś tutorial do Anime..bo ten jest naprawde słaby..a naprawde warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest niekompletny stary i ssie już.. a co do skeletona to nie radzę..jest bardzo kiepski i ograniczony

EDIT: Może nawet zzrobię w najbliższych dniach jakiś tutorial do Anime..bo ten jest naprawde słaby..a naprawde warto spróbować

 

Czy między Anime Studio 5 a 8.2 jest duża różnica ?

Która wersja ma mniej funkcji nie potrzebuję robić czegoś wielkiego.

Tylko, proste stworzenie animacji (chodzenia, biegania, skakania) o wymiarach do 96x128 :D

*chyba że, ta z większą ilością funkcji, lepiej kompiluje czy coś tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nowsza wersja tym lepsza w sumie..niewielkie zmiany wprowadzali z każda kolejną..6 jest w sumie najprostsza ale jak złapiesz ogólną zasade to nie będzie znaczenia z której wersji korzystasz.

@EDIT: Od wersji..8 albo 9 jest np fajna opcja dzięki której możesz robić wiele różnych animacji w jednym pliku..czyli nie trzeba oddzielnie zapisywac skakania,stania,chodzenia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im nowsza wersja tym lepsza w sumie..niewielkie zmiany wprowadzali z każda kolejną..6 jest w sumie najprostsza ale jak złapiesz ogólną zasade to nie będzie znaczenia z której wersji korzystasz.

@EDIT: Od wersji..8 albo 9 jest np fajna opcja dzięki której możesz robić wiele różnych animacji w jednym pliku..czyli nie trzeba oddzielnie zapisywac skakania,stania,chodzenia itp

Użyłem twojego projektu z poradnika. I mam wszystko porozrzucane, jak klikam żeby sie połączyło, to od razu mam. A jak chce kości obracać, to tylko szkielet się przesuwa, a ręka dalej prosta ;/. Albo jak mam całe layer2 zaznaczone, to wszystko mi się przesuwa... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...