Skocz do zawartości

Zombie Defence [IN DEV]


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Zombie Defence

 

Gatunek: Zręcznościowa

 

Opis: W grze wcielamy się w jednego z ostatnich żołnierzy, który przetrwał zombie apokalipsę. Naszym zadaniem jest przetrwać możliwie najwięcej fal nadciągających żywych trupów. Podczas rozgrywki możemy ulepszać swoje bronie, wynajmować najemników do pomocy, oraz zaopatrzyć się w nalot bombowy. Grafika gry jest stylizowana na duże piksele eksperymentalnie. Gdy rozpoczniemy kolejną masakrę (naciskając NEXT WAVE), warto się upewnić, czy zaopatrzyliśmy się w niezbędną amunicję, gdyż podczas mielenia chodzącego pikselowego mięsa, nie mamy dostępu do sklepu. Gra kończy się, gdy gracz zostanie zabity przez żywe trupy, lub gdy do bronionego miasta, przedostanie się zbyt dużo zombie.

 

Download PC: http://www.mediafire.com/download/u3kep8wd...+Defence+PC.rar

 

Download ANDROID: http://www.mediafire.com/download/iqxyo3cx...ence+0.5.11.apk

 

Rozmiar pliku: PC: 14MB, ANDROID: 22MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Markus Algorytmiczny

Fabuła:
Markus Algorytmiczny

Grafika:
Markus Algorytmiczny

Muzyka:
Markus Algorytmiczny

Screeny:

ZDss.png

ZDss1.png

ZDss2.png

ZDss3.png

ZDss4.png

ZDss5.png

ZDss6.png

ZDss7.png

 

Gra jest bez przerwy rozwijana, jednak stwierdziłem, że już tą wersję można uznać za demonstracyjną :) . Czekam na pozytywne i negatywne komentarze, bo nie wiem, co tu mogę udoskonalić, co poprawić, czego się pozbyć. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę :) . [Jako, iż nie wiem, czy mogę tak zmieniać nieco ten szablon opisu gry, uznałem, iż tak będzie "oszczędniej", niż jakbym miał zakładać oddzielny temat dla tej samej gry w wersji na Androida i oddzielny w wersji na PC. Ewentualnie, proszę o poprawę treści mojego tematu.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zauważyłem, że jest download :D (chyba, że dodałeś go później)

na początku byłem trochę zdezorientowany jak się co robi. jak już się ogarnąłem, to gra się fajnie, zabijanie potworków jest satysfakcjonujące, czuć progres w miarę nabywania i wydawania pieniędzy. jednak przydałaby się większa różnorodność - wśród potworków, broni, upgrade'ów itd. muzyka też jest do wymiany, choć na szczęście można ją wyłączyć. no i chyba zapomniałeś o spacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak myślałem xd. Wszyscy mi słodzili, że muzyka "fajna" xd. Sam ją nagrywałem, ale okej, poszukam jakiejś gotowej i darmowej z lepszą jakością. Chyba, że po prostu to nie Twój gatunek muzyki xd. Ale byłbym wdzięczny, gdybyście wyrazili szczerą opinię o tej muzyce, bo może po prostu nagram ją jeszcze raz lepiej.

 

Spacja jeszcze na razie musi zostać, chyba, że zmienię ją na jakąś kombinację klawiszy, bo jeszcze się przydaje do sprawdzania nowych rzeczy :).

 

Przeładowanie przyciskiem R będzie w wersji na PC, ale na razie priorytetem jest Android ;).

 

exp, jakie menu proponujesz, co Ci się nie widzi w tym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka jest okej, ale ciągły metal to nie jest dobry soundtrack do gry, szczególnie tego typu

co do menu, to nie podoba mi się, że jest we wszystkie strony - najpierw krwistoczerwony organiczny napis, pod nim metalowy, jeszcze niżej drewniane wycinki - nie prezentuje się to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika, trochę taka masakryczna pixeloza na monitorze 1920x1080 (FullScreen)...

Ale graficzka ładnie do siebie pasująca..

 

Przeładowanie pod "R" bardzo by pomogło...

 

I jest mały bug, przy kliknięciu "Next Wave"

Oddaje się strzał... (bądź dwa przy AK74/AK47)

Jakieś info, co daje upgrade broni, też byłoby dobre

 

Niby jeden nabój, ale zawsze to strata...

 

[OffTopic]

Tutaj są dwie pozycje, zmień avatar i zmieć zdjęcie osobiste :)

Ty ciągle zmieniasz zdjęcie osobiste pewnie, a musisz ten avatar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sutikku, Matrix_, dzięki ;) . Avatar ustawiony, ale musiałem trochę pogrzebać, żeby to znaleźć.

 

Matrix_, wiem o tym bugu, tylko zastanawiam się, jak go usunąć, bo mam przynajmniej dwie opcje:

- z każdym wyjściem ze sklepu, zmieniać broń na pistolet (tylko karabin jest na razie automatem i to właśnie przez to jest ten bug)

- ustawić jakiś czas odmierzany w ms, po wciśnięciu "NEXT WAVE", kiedy karabin zaczyna działać

 

Mam jeszcze pytanie do wszystkich, bo nie wiem, jakie menu preferujecie. Drewniane, metalowe, czy krwiste? Nie ukrywam, że drewniane przyciski mi się osobiście podobają, bo przy dotknięciu któregoś z nich, można nadać efekt rozwalania wybranego przycisku.

 

Narzekajcie na wszystko, co Wam się nie podoba w tej grze, to ją dobrze ukształtuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawić jakiś czas odmierzany w ms, po wciśnięciu "NEXT WAVE", kiedy karabin zaczyna działać

najlepiej to. a co do menu, jeżeli lubisz drewniane, to zrób drewniane, ale niech będzie spójne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...