Skocz do zawartości

Kolorowanki dla dorosłych


IT-SYSTEM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Kolorowanki dla dorosłych HOLI

 

Gatunek: Rozrywka / Familijne

Opis:

Poznaj nasze antystresowe kolorowanki dla dorosłych i dzieci, zanurz się w dzwiękach natury, wybierz obraz i nadaj mu swój kolor. Sprawdź jak zmieni się Twój nastrój po naszej terapii kolorami. Arterapia, podczas kolorowania nasz umysł odpoczywa, kolorowanie jest jak medytacja, zapominamy codziennych troskach.

✩ Twórz i rozwijaj swoją wyobraźnię i kreatywność (wybieraj kolory, barwy i kształty)

✩ Zrelaksuj się i odpręż po długim dniu (antystresowe wyciszenie i relaks)

✩ Koloruj piękne obrazy mandala i pokaż je światu

✩ Wyraź siebie, pokaż uczucia i emocje

✩ Wsłuchaj się w odgłosy natury

✩ Rozwijaj swoją koordynację wzrokowo-ruchową

✩ Wybierz się w podróż po kolorach: wiosna, lato, jesień, zima

✩ Terapia kolorami. Stwórz własna paletę kolorów.

 

Download: Kolorowanki dla dorosłych

Rozmiar pliku: 24MB

 

 

Autorzy:

Programowanie: IT-SYSTEM

Fabuła: IT-SYSTEM

Grafika: IT-SYSTEM

Screeny:

30026995951_5615d72273.jpg

30018438382_69de01cccc.jpg

30057372202_a8f7083fbd.jpg

 

Mam nadzieję, że się spodoba, w darmowej wersji każda kategoria ma co najmniej kilka darmowych obrazków do kolorowania, inne można kupić w formie subskrypcji lub jako kategorię. Jeśli możecie napisać jakąś pozytywną opinię, w sklepie lub tutaj to będę wdzięczny, wszelkie uwagi mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :) większość ludzi ma skojarzenie z "dla dorosłych" ;) To taka trochę kalka z tego do czego nas przyzwyczaił rynek, kolorowanki dla większoścli ludzi starszej daty to zabawa dla dzieci i z dzieciństwem związane. Oczywiście trużno tu szukać obrazków wymagających cenzury, po prostu są trochę bardziej skomplikowane i mniej edukacyjne niż aplikacje dla dzieci. Zamias edukacji szukamy tu odpoczynku i reklaksu, na końcu czegoś ładnego co uda nam się stworzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Antystresowe? Mnie sam widok kolorowani dla dorosłych denerwuje, bo jest jakieś wciskanie ludziom kitu.

Dla mnie to akurat nie jest kitem. Wiesz czasy gdzie każdy się stresuje, a to taki sam typ hobby jak np sklejanie modeli. Dlaczego by nie skoro kogoś to odstresuje? Sam jestem sceptycznie nastawiony do takich "filozofii XXI wieku", ale to akurat nie widzę, żeby było jakieś specjalnie głupie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie kolorowanki i czasem da radę się uspokoić przy nich. Tylko to muszą być takie naprawdę szczegółowe gdzie trzeba się przy nich skupić i kontrolować dobrze rękę żeby nie wyjechać za linie. Zbyt łatwe nie działają uspokajająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...