Skocz do zawartości

Best of GMC


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Z racji tego, że Gnysek nie ma czasu aktualizować starego tematu spytałem się go, czy mogę zacząć nowy. Zgodził się. Niedługo temat zostanie przez niego przyklejony.

Tak więc do rzeczy:

 

Proszę o nie zgłaszanie swoich własnych produkcji, oraz totalnych badziewiów (to takie, które przynajmniej połowa userów ocenia źle). Zgłaszamy tylko gotowe gry

Zgłaszajcie również gry, które uważacie, że nie zasługują, żeby znajdować się na tej liście. Dajcie również znać jeśli jakieś linki nie działają, czy coś.

 

 

TOP GMCLAN GAMES (kolejność przypadkowa)

 

 

Tankwars

Tankwars to remake klasycznej gry Battle City (platforma NES, ale większość spotkała się pewnie z BC na Pegasusa), wzbogacony nowymi opcjami i trybami w unowocześnionej oprawie graficznej. Gra powstała w ciągu dwóch miesięcy, a jej nazwa (wielokrotnie zmieniana) to połączenie angielskich słów "tank" (czołg) oraz "wars" (wojny).

 

tankwars4bb9.jpg

 

___________________________________________

 

 

Lost Legacy: Utracone Dziedzictwo

Zdecydowaliśmy się nieco urozmaicić rozgrywkę, gdyż założenia Pacmana wydały nam się trochę nudnawe. Zamiast zjadać kulki, zjadamy wyspy. Pomóż kapitanowi Pacmanowi zdobyć archipelag! Do tego, jak widać na screenach, wzbogaciliśmy grę o elementy shoot'em up i RPG.

 

promo_1.png

 

___________________________________________

 

 

Almora Online

Almora to gra RPG osadzona w świecie fantasy, opowiadająca o konflikcie zbrojnym pomiędzy krainami świata Almory (Alebra, Triberia, ?). W stosunku do pierwowzoru ? Almory Online gra została wzbogacona o nowe typy przeciwników (np. Smoki), nowe questy, nowe regiony, losowe dungeony, elementy gospodarcze (zmienne ceny zależnie od naszych poczynań), crafting (zbieranie przedmiotów i tworzenie z nich przydatnych itemów), oraz rozwój umiejętności postaci.

 

almora_info.png

 

___________________________________________

 

 

MAGI - Magical Strategy Game

MAGI to unikalne połączenie gry strategicznej i RPG. Gracz wciela się w postać maga - pojedynkowicza i bierze udział w serii batalii o moc i długowieczność. Celem gry jest uzyskanie wystarczającej potęgi by stawić czoła ostatecznemu przeciwnikowi - Śmierci w jej własnej osobie.

 

screen2.jpg

 

___________________________________________

 

 

Aliens: Attack on Colony

Jedna z najlepszych polskich gier zrobionych w GM. Opisywana nawet w zagranicznym magu (do ściągnięcia z oficjalnej strony GM), gra otrzymała wysoką notę. Polecamy

 

___________________________________________

 

 

Back 1

Gra, w której historia opowiadana jest od końca do samego początku. Głównym jej bohaterem jest tajemniczy agent... Gra cechuje się wysokim poziomem brutalności i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, przez co jest bardzo klimatyczna.

 

backI1.jpg

 

___________________________________________

 

 

Back 2

Druga część gry Back, gdzie historia opowiadana jest od końca.

 

back2b.jpg

 

___________________________________________

 

 

BACKdown

Jedna z najlepszych gier polskiej sceny GM. 200% przemocy, 200% seksu, 200% flaków i krwi, 500% efektów graficznych i nieskończona ilość grywalności. Gra dla prawdziwych twardzieli, którym nie straszne wypruwanie wnętrzności, gołe panie i wulgarne słownictwo - wszystko, w co małe sisiumajtki grać nie powinny. Sam wybierz, kim jesteś. Sam wybierz, czy grać.

 

___________________________________________

 

 

Spartan

Sieczemy jakiś turasów pod termopilami

 

300ni4.jpg

 

___________________________________________

 

 

Deep

Deep to gra, której głównym celem jest ewolucja i rozwinięcie swojej formy życia. Drogą do osiągnięcia tego celu jest atakowanie innych stworzeń i wykorzystywanie przy tym umiejętności i cech własnego organizmu.

 

deep2.png

 

___________________________________________

 

 

Crazy Hunt

Chodzi o strzelanie do ptaków za pomocą jednej z 5-ciu dostępnych broni. W miarę upływu czasu bogacimy się i jest nas stać na bardziej ekskluzywne wyposazenie.

 

CrazyHunt_Scr1.jpg

 

___________________________________________

 

 

Ancient dusks rome conquests

Jesteś centurionem i prowadzisz wojska do zwycięstwa , lecz jak uciekniej to okryjesz się chańbą i nigdy więcej nie stoczysz bitwy ..

 

screenshot101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Puru2

Akcja rozgrywa sie pare lat przed puru 1, jak kazdy wie, ojcem puru byl bzium, i to nim przyjdzie nam sterowac.

 

4b6d7146c9f0e87d.jpg

 

___________________________________________

 

 

JetMizzy

W grze chodzi przede wszystkim o zdobycie jak największych ilości punktów i dotarcie do największego poziomu. Aby to zrobić musimy zbierać fragmenty drzwi i puszczać je w wyznaczone miejsce.

 

jetmizzy_2.png

 

___________________________________________

 

 

Path of Power

Jak w temacie gra jest na dwóch gracz (podzielony ekran), więc jak kto ma z kim grać to zawsze lepiej.

 

screen21zq.jpg

 

___________________________________________

 

 

PuzzBlockEr

PuzzBlockEr jest grą logiczną pierwotnie stworzoną dla ligi 24, jednak spodobał mi się ten projekt na tyle, że go dokończyłem.

 

pbescreen2.jpg

 

___________________________________________

 

 

Cairo 3

Gra Cairo 3 to jak wiemy kolejna częśc przygód Misia Lincolma. W pierwszej częsci ratował on Cair przed ognistymi duchami, w drugiej przed Wielkim duchem. Gdy Lincolm zawładnął już Cairem żył przez pół roku w spokoju..... do czasu gdy na teren Cairu wkroczył sfrustrowany ojciec Wielkiego Ducha- MAREK JAJO Zadomowił się on w Cairze i musimy go załatwić.

 

c3_3.jpg

 

___________________________________________

 

 

Dolina muminków nocą

gdy mrok okrywa doline muminkow zlo wypelza z czelusci ziemi by porywac niewinne ofiary.

muminek wraz z wloczykijem tez kraza, ale poto by walczyc z potworami ktore nawiedzaja ich ukochana doline...

 

zgascie swiatlo, zalozcie sluchawki...

 

mumi.jpg

 

___________________________________________

 

 

SHI

Młoda dziewczyna budzi się wśród zmasakrowanych ciał jej kolegów. Jest ciemno, a za rogiem słychać podejrzane odgłosy.

 

shiiv2.png

 

___________________________________________

 

 

Beaver Builder

Budowniczy Bóbr Bonzo z powodu nieoczekiwanego splotu wydarzeń traci swe ukochane gwiazdki (szczegóły w poruszającym intro) i do tego gonią go terminy na budowie, na której pracuje. Sama rozgrywka polega na przepychaniu różnych rodzajów skrzynek i zbieraniu wyżej wymienionych gwiazdek.

 

rozgrywka01.jpg

 

___________________________________________

 

 

Turris

Turris to Zręcznościowa gra Tower Defence z elementami strategii i RPG.

 

Turris_2009_04_20_20_47_14_57.png

 

___________________________________________

 

 

City of Terrorism

Gra jest podobna do GTA 1 i 2 - nie posiada skomplikowanych misji, a sama rozgrywka jest dość prosta. W grze nie ma fabuły jako takiej, no ale przecież nie o to tutaj chodzi.

 

scr4k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Warfog 2

Tym razem OxGames serwuje troszkę mniejszą względem Turrisa grę. Warfog 2 jest grą zręcznościową, kontynuacją Warfoga, który miał potencjał jednak nie został do końca wykorzystany.

 

WF_s2.png

 

___________________________________________

 

 

Pure Logic WIRE

Pure Logic WIRE jest grą z bliżej nie określonym celem jest to troche nietypowa gra logiczna z elementami sanbox'owymi.

Gracz może tworzyć rozmaite urządzenia, układy po przez tworzenie pojedyńczych modułów i łączenia ich kablem ze sobą bądz innymi elementami.

 

Screen__wersja_0_87.jpg

 

___________________________________________

 

 

Viking Arathor

Rozwalamy Vikingiem masy szkieletów które porwały wszystkiego kobiety z wioski a reszte ludzi wymordowały .

 

screenshot100w.jpg

 

___________________________________________

 

 

Fuaru

Nasze imię to Astell. Pochodzimy z rodu Ardeia, który nagle stanął w obliczu wojny z ludem Eylon. Jedyne co możemy zrobić to próbować znaleźć legendarnego smoka Fuaru, który potrafi spełniać życzenia.

 

fu_s__1_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skromnoscia, wydaje mi sie ze WarSim bylo ciekawe ; 3

To nie jest w pelni moj projekt. Grafika przez copo byla nieesamowita, i tak naprawde wiekszosc silnika jego. Ja tylko zlepilem. Tak samo wiele kodu bylo od YXE, i Japek mi sporo pomogl.

Oraz z tego co wiem, Shi dzieje sie w szkole dla dziewczyn, wiec to nie sa ciala kolegow lecz kolezanek, jesli to robi jakas roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Moja skromnoscia, wydaje mi sie ze WarSim bylo ciekawe ; 3

To nie jest w pelni moj projekt. Grafika przez copo byla nieesamowita, i tak naprawde wiekszosc silnika jego. Ja tylko zlepilem. Tak samo wiele kodu bylo od YXE, i Japek mi sporo pomogl.

Oraz z tego co wiem, Shi dzieje sie w szkole dla dziewczyn, wiec to nie sa ciala kolegow lecz kolezanek, jesli to robi jakas roznice.

Opis od japana :P

 

@kt: właśnie myślę jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

kiedyś była na gmc w 2006-7-8 roku taka ######sta naprawdę gra

pltaformówka 2d, chodziło się jakimś zwykłym kwadracikiem ale było naprawdę fajne

podobna ta gierka do:

http://sandbox.yoyogames.com/games/49558-jumper-three

pamięta ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

O, nawet nie wiedziałem, że ktoś mi odpisał :P

Tak, chodzi o tą grę, z chęcią bym w nią pyknął ale to już chyba niemożliwe z racji na niedziałający link :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Filar Społeczności
O, nawet nie wiedziałem, że ktoś mi odpisał :P

Tak, chodzi o tą grę, z chęcią bym w nią pyknął ale to już chyba niemożliwe z racji na niedziałający link :c

(Sorry, że odpisuję na temat po półtora roku, ale on i tak jest przypięty)

Jakby ktoś chciał, może znaleźć zachowany plik w Internet Archive: https://web.archive.org/web/*/http://www.de...glu.cz/Jump.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...