Skocz do zawartości

Ancient Quest of Saqqarah


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Joł, joł, czek dis out! Dwie wieści dla Was. Jedna o gierce, nad którą ostro ostatnio zapieprzałem w robocie, druga bardziej "naokołogrowa" :)

 

saqqarah_logo_alpha_377x150.png

Ancient Quest of Saqqarah

== Pobierz grę z GCC ==

 

Wczoraj zrobiliśmy "cichą" premierę Saqqary. Gra jest już w pełni ukończona i dostępna do kupienia, ale zawsze mamy tę ostatnią okazję coś podkręcić zanim trafi na duże portale i klamka zapadnie.

Jeśli graliście wcześniej w betę i mieliście jakiekolwiek problemy, możecie pobrać finalną wersję i potwierdzić nasze poprawki. A jeśli nie, no to koniecznie musicie wreszcie spróbować i napisać czy Wam się podoba ;).

 

Krótkie przypomnienie:

Saqqarah to rozbudowana gra casual, osadzona w egipskich klimatach i mieszająca różne mechaniki gier match-3 i logicznych. naszym celem było zrobienie gry o jakości, głębi i długości niespotykanej do tej pory w casualach. To ostatnie na pewno nam się udało, biorąc pod uwagę, że nikt z testerów jeszcze gry nie ukończył ;).

 

Kilka screenów:

http://www.saqqarahthegame.com/screenshots...andgameplay.jpg

http://www.saqqarahthegame.com/screenshots...usgameplay2.jpg

http://www.saqqarahthegame.com/screenshots...legameplay3.jpg

http://www.saqqarahthegame.com/screenshots/saqqarah_oaza.jpg

 

 

== Pobierz grę z GCC ==

== Polska wersja językowa ==

 

 

Również wczoraj, wraz z cichym launchem Saqqary, wystartował nasz nowy portal dystrybucyjny dla gier casual - GameClubCafe.com. W założeniach ma on prezentować kolekcję gier, które uznaliśmy za wyjątkowo ciekawe na zatłoczonym rynku casuali. Z interesujących bajerów jest możliwość dodawania własnych recenzji oraz filtrowania przeglądanych gier na podstawie rozmaitych tagów, takich jak: tematyka, bariera językowa czy nasze prywatne gusta :).

Portal do niedawna był w fazie testów i ciągle jesteśmy bardzo ciekawi jak się sprawuje w praktyce. Piszczie czy się Wam nie wyłożył, czy szybko działa i w ogóle jak wygląda.

 

 

 

 

Miłego przeglądania, grania i wyszukiwania niedociągnięć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy :P Podczas grania w betę coś się działo i kompa mi wyłączyło :P I tak 2 razy. Nie wiem co się działo, może mój staruszek już nie wyciągnie... :P W każdym razie ściągam i zobaczymy co tu ciekawego ^_^

 

EDIT:

 

Ech... Pograłbym sobie dłużej niż godzinkę, ale nie mam w tej chwili funduszy :P Po wakacjach coś się zdobędzie zza granicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spłukałem się kupując Orange Box i Red Orchestra, więc na razie wstrzymam się z kupnem, ale kusi mnie ciągle na tą grę ;p .

 

btw. Będzie z czasem możliwość kupna gry przez Steam? Bo to bardzo wygodne - kupuje się i ma się na swoim koncie zapisane, że się kupiło daną grę i można ściągnąć kiedy się chce ją, byleby być zalogowanym na swoje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Będzie z czasem możliwość kupna gry przez Steam?

 

Nie wolno mi na razie ta takie pytania odpowiadać, sorry :(.

 

Hm, ciekawe, bo Victory Games ostatnio planuje dystrybucję sharewarówek na polskim rynku. Jeślibyście się z nimi zgadali, mogłoby coś z tego wyjść ciekawego.

 

A po co? Zdrowa konkurencja nikomy źle nie zrobiła. Zresztą my na razie nie mamy oferty "pod rodaków", a oni się właśnie na tym skupiają. My mamy umowę z Reflexivem, oni, z tego co wiem, z Alawarem. To bardzo dobrze, że na rynku wreszcie coś się dzieje, i że nie jest to odosobniony przypadek. Osobiścicie trzymam mocno kciuki i za GCC i za VG. Byłoby super, gdyby wreszcie coś się u nas ruszyło!

 

Nobody, hmm... dziwne. Pokombinujemy z tym. Jaki masz sytem operacyjny i kartę graficzną? Sterowniki i DirectX aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IksPek Service Pack 2, karta staruszka GeForce MX440 coś w tym stylu już nie pamiętam. Sterowniki i DX nówka.

 

Ale znalazłem kolejnego buga... W każdej świątyni po 4 poziomie dostaję klucz do następnej świątyni. Chyba, że tak ma być, ale myślę, że to jest losowy bonus, że można wcześniej ukończyć świątynię.

 

Jeszcze propozycja. Niech Shuffle zabiera trochę czasu, bo jak jest bezpłatne, to można ciągle korzystać.

 

Oprócz świątyni Iris ( a doszedłem do Anubisa ) są wszystkie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ale znalazłem kolejnego buga... W każdej świątyni po 4 poziomie dostaję klucz do następnej świątyni. Chyba, że tak ma być, ale myślę, że to jest losowy bonus, że można wcześniej ukończyć świątynię.

 

Tak ma być, nie musisz kończyć całej świątyni aby grać dalej - to przedłuża Gameplay :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe, bo Victory Games ostatnio planuje dystrybucję sharewarówek na polskim rynku. Jeślibyście się z nimi zgadali, mogłoby coś z tego wyjść ciekawego.

A po co? Zdrowa konkurencja nikomy źle nie zrobiła. Zresztą my na razie nie mamy oferty "pod rodaków", a oni się właśnie na tym skupiają.

 

U Konrada i Macieja z Codeminion już leży nasza oferta. :)

My mamy umowę z Reflexivem, oni, z tego co wiem, z Alawarem.

 

Nie inaczej. :) Wspomnę jeszcze tylko offtopowo, ze na polski rynek wchodzą jeszcze 2 kolejne firmy, które chcą prowadzić dystrybucję casuali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Hm, ciekawe, bo Victory Games ostatnio planuje dystrybucję sharewarówek na polskim rynku. Jeślibyście się z nimi zgadali, mogłoby coś z tego wyjść ciekawego.

 

Dziadek, ty jasnowidzu, dostałem własnie PW:

Witam

Reprezentuję Victory Games, nowego wydawcę gier casual w Polsce. (..)

Tylko dla czego znów do mnie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IksPek Service Pack 2, karta staruszka GeForce MX440 coś w tym stylu już nie pamiętam. Sterowniki i DX nówka.

 

Generalnie Twoja karta nie bardzo radzi sobie z clippingiem, ale chyba już mamy na to sposób. Podeślę Ci w PMie linka do poprawionej wersji - zobacz czy będzie okej. Z góry dzięki.

 

Ale znalazłem kolejnego buga... W każdej świątyni po 4 poziomie dostaję klucz do następnej świątyni. Chyba, że tak ma być, ale myślę, że to jest losowy bonus, że można wcześniej ukończyć świątynię.

 

Przecież to tak ma być ;). Możliwość łażenia sobie po światyniach i grania w co się chce, to przecież jedna z głównych cech gry.

 

Jeszcze propozycja. Niech Shuffle zabiera trochę czasu, bo jak jest bezpłatne, to można ciągle korzystać.

 

Za każdym razem Shuffle ładuje się wolniej - Khufu wyraźnie o tym mówi ;). Jak będziesz używał za często, to potem możesz nie mieć w najwazniejszym momencie.

 

Aaa Ufff nagrałem się Wszystko super oprócz świątyni Iris. Te puzzle są nudne i monotonne. Reszta bardzo mi się podobała Ale godzinka to za mało. Powinniście dawać 2 lub 3 godziny do triala

 

A może by tak, zamiast marudzić, kupić :D? Skoro Ci się tak podoba?

 

U Konrada i Macieja z Codeminion już leży nasza oferta.

 

He he, wiem, wiem :). Ogólnie naprawdę się cieszę, że się tak staracie z tym VG. Zawsze lubiłem Wasz portal za promowanie w Polsce gierek Indie. Pamiętam, że strasznie się cieszyłem, kiedy stawiałem pierwsze kroki w grach i zrecenzowaliście moje MAGI.

Super, że się twardo trzymacie i portal się rozwija. Mam cholerną nadzieję, że się Wam tam wszystko uda, chłopaki. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na razie i tak masz kolejną godzinkę grania, żeby zobaczyć czy wszystko jest okej... i jeszcze bardziej uzależnić się od szatańskiej mocy Khufu! Bwahahahahaha!!! :twisted:

 

Napisz koniecznie czy teraz jest wszystko git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla czego znów do mnie ? tongue2.gif

 

Bo wydajesz się Pan osobą kompetentną. :P Chyba się nie mylę?

 

He he, wiem, wiem smile.gif. Ogólnie naprawdę się cieszę, że się tak staracie z tym VG. Zawsze lubiłem Wasz portal za promowanie w Polsce gierek Indie. Pamiętam, że strasznie się cieszyłem, kiedy stawiałem pierwsze kroki w grach i zrecenzowaliście moje MAGI.

Super, że się twardo trzymacie i portal się rozwija. Mam cholerną nadzieję, że się Wam tam wszystko uda, chłopaki. Powodzenia!

 

Dzięki za miłe słowa. Generalnie będziemy się rozwijać (troszkę ostatnio przystopowaliśmy). Teraz trzeba troszku rozpropagować indie/casuale w Polsce. Dlatego będziemy sprzedawać gry po skandalicznie niskich cenach, w porównaniu do cen poza Polską. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz mi śmiga pięknie :) Następna godzinka poszła... :P Tylko w pewnym momencie małpa rzuciła czary dwukrotnie, to było coś w stylu:

Pioruny, bomby, ogien, ogien, pioruny, bomby

Nie wiem co się tu u mnie na kompie dzieje :P W każdym razie gierka ekstra :)

A wielokolorowe klocki powinny móc łączyć różne kolory. Byłoby małe ułatwienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej!

 

Właśnie skończyliśmy robić polską wersję językową Saqqary - z głosami i ze wszystkim. Dla tych z Was, którzy nie znają angielskiego (uczyć się lenie! :)), to na pewno spora pomoc.

 

Link:

http://codeminion.com/downloads/SaqqarahSetup_pol.exe

 

Piszcie jak się Wam podoba i czy nie ma jakichś byków, literówek czy innego cholerstwa :).

 

Miłej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i muszę przyznać, że nowe polskie odgłosy brzmią świetnie :)

Czasem mam tylko wrażenie, że "lektor" mówi zbyt chaotycznie :)

 

Ogólnie rzecz biorąc - polska wersja wyszła fenomenalnie.

 

Co do literówek, to znalazłem jedną:

60671336no6.th.png

http://www.gmclan.org/uploader/2045/1.png

Świątynia Izydy - poziom 3 na 24

 

Jeśli znajdę więcej to dam znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Co do Khufu - słychać, że jego teksty są cięte z kilku nagrań, czasem tak jakby się urywają pomiędzy słowami i jest bardzo krótka przerwa pomiędzy nimi i inna tonacja - brzmi to bardzo nienaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...