Skocz do zawartości

JustRun


tomalas

Rekomendowane odpowiedzi

justrun.png

Tytuł: JustRun

 

Gatunek: Action (HTML5)

 

Opis: Przedstawiam mój powrót do zabawy z tworzeniem gierek jako sposób na brak wrażeń w nudnym życiu. Przypomniałem sobie, że kiedyś lubiłem dłubać przy grach. Efektem tego jest między innymi niniejszy prototyp, gra JustRun. Upatrzyłem sobie docelowo HTML5 żeby gry były szerzej dostępne.

 

Akcj gry ma miejsce w poruszającym się labiryncie po którym krążą "potwory". Naszym zadaniem jest z niego uciec i zdobyć jak najwięcej punktów. Do otworzenia drogi ucieczki musimy znaleźć dźwignię, i odnaleźć przynajmniej jeden punktowany kryształ. Kryształów jest w sumie 3, każdy kolejny zwiększa liczbę punktów oraz czyhających potworów. Śmierć oznacza 0 punktów. Do gracza należy decyzja czy zaryzykuje zdobycie większej ilości punktów. Czas również ma znaczenie. High scores dostępne dla zalogowanych użytkowników kongregate.com

 

Nie wiem czy gra będzie rozwijana dalej, wątpie. Po drodze wpadłem na masę innych pomysłów, wiadomo jak to jest. Dużo sobie przypomniałem podczas tworzenia tej gry i o to głównie chodziło. Tak czy siak grę udostępniam do oceny, bluzg i innych takich.

 

Gra dostępna jest na patformie Kongregate.com, miło widziane są tam pozytywne maksymalne oceny w geście solidarności ;) Wszystkie wady możecie mi wypisać tutaj, wezmę je sobie głeboko do serca ;)

 

Link: GRAJ NA KONGREGATE.COM

 

 

Autorzy:

Inverso Games
, czyli ja (
)

Autorami sprit'a monstera są Rajawali i Vibrato.

Screeny:

pops1.png

pops2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...